Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Dav Pozri príspevok
aj "for darujem" len sa mi nechce robiť zoznam, boli hrané
ak po nich nešiel přemysl oráč s rýčem, tak ok. ktoré roky? aký pomer lp, sp? panton, opus, supraphon?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

srska Pozri príspevok
ak po nich nešiel přemysl oráč s rýčem, tak ok. ktoré roky? aký pomer lp, sp? panton, opus, supraphon?
Pestrá zmes, nemali by preskakovať preskakovať preskakovať. LP aj SP,(60-40%) a najviac asi supraphon, roky 70-80, niečo aj staršie. Ja ten zoznam spravím a máš preddarovacie právo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
hádam majú na sp ich rodné čísla + porovnajú napr. s poberateľmi z mv, mf, ...
Šak v týchto "inštitúciach" ešte nikdy nič poriadne neporovnali - majú v tom taký bordel, že ani Herkules to nevyčistí. Myslíš, že budú porovnávať? Zabudni! Veď je to práca navyše, toto robiť nebudú. Rubnú a basta!

A keďže začína s týmito "racionalizačnými" úpravami, možno očakávať, že vymyslí ešte nejaké "dane" na prídavky, materské a pod.
Okrem toho - zdaňovanie nehnuteľností - samospráve a štátu - dvojité dane, zdanenie vkladov - zdaniť vložené peniaze, ktoré už boli zdanené = dvojité zdanenie (daň z úrokov sa už odvádza). A v jeho "akčnom pláne" je spústa nejasností a prešľapov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.shmu.sk/sk/?page=987!
Bratislavské električky a autobusy majú zapnuté kúrenie. Kúri sa kontinuálne počas celého roku. Nevie niekto prečo? Teraz by už ale naozaj nemuseli hicovať.
Dobrú noc.
A pekný deň. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny, kludnýá deň dnes vám prajem...káva je na stole, aj čajík,aj latté,vodu z vodovodu,chlebík, maslo, syrík, pripravené, tak posielam podľa gépées na východ, západ, sever a júj.,pod palmu, na terasku,blabla..a k tomu rachot kosačky pod oknami, však načo by sme spali dlhšie ako do pol siedmej!..rýchla rota maká ako fčielka Maja...
..vonku zas hic...ako v električke...čo už...v kofole je 13 stupňov, prší, tam by mi bolo lepšie...
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a normálny, kludnýá deň dnes vám prajem...káva je na stole, aj čajík,aj latté,vodu z vodovodu,chlebík, maslo, syrík, pripravené, tak posielam podľa gépées na východ, západ, sever a júj.,pod palmu, na terasku,blabla..a k tomu rachot kosačky pod oknami, však načo by sme spali dlhšie ako do pol siedmej!..rýchla rota maká ako fčielka Maja...
..vonku zas hic...ako v električke...čo už...v kofole je 13 stupňov, prší, tam by mi bolo lepšie...
dobré ránko všetkým!

u nás pre zmenu sused brúsi strechu pred maľovkou, zvuk skoro jak u zubára....nuž čo, aspoň skôr vstávam a viac urobím...................práve doletelo moje kafčo, díkes , ale pod palmou sa nedá, slabý tieň , tak radšej v kuchyni...a smejem sa, môj psík spí a čká sa mu / kto nevie, tak štikúta/

uvidíme ,koľko sa mi bude chcieť stihnúť urobiť a potom hajde preplávať toho 1,5 metra bazéna...pomaly naberám kondičku
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie si sama - u nás 7:00 - vŕŕŕŕŕŕŕ, vŕŕŕŕŕŕ - vŕtacie kladivo maká o stošesť.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Teším sa, že zajtra je prvý letný deň, teším sa na celé leto, mám rada teplé a slnečné leto, lebo celý život som zmrznutá a ospalá, prvá idem po lete do rolákov, posledná pred letom do krátkych rukávov, v zime spím ako medveď a až v lete pookrejem, asi preto, že som sa narodila v zime ... Želám všetkým, ktorí majú radi leto, aby si ho užili .

Naposledy upravil luja5 : 20.06.12 at 07:30 Dôvod: oprava :-))
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

luja5 Pozri príspevok
Teším sa, že dnes je prvý letný deň, teším sa na celé leto, mám rada teplé a slnečné leto, lebo celý život som zmrznutá a ospalá, prvá idem po lete do rolákov, posledná pred letom do krátkych rukávov, v zime spím ako medveď a až v lete pookrejem, asi preto, že som sa narodila v zime ... Želám všetkým, ktorí majú radi leto, aby si ho užili .

Luji, si sa pomýdlila o jeden dník. Léto, léto začína až zítra.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Tweety Pozri príspevok
Luji, si sa pomýdlila o jeden dník. Léto, léto začína až zítra.
Ach jaj, akú pravdu máš ... ...Ja odkedy nepracujem, stále som akási pomýlená, každý deň mám nejaký iný deň, najčastejšie sobotu alebo nedeľu , už sa mi stalo, že som si aj hanbu urobila a dnes od rána som v tom, že je štvrtok ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď konštatujem -uteká jej kaľandár
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Juraj (buchač), nie dobré správy od novej vlády
  1. Silové zložky - zdanenie výsluhových dôchodkov vyplácaných pred dovŕšením dôchodkového veku (účinnosť: 1.1.2013)
Výsluhové dôchodky sú relatívne vysoké (v porovnaní s univerzálnym systémom) a priznávané v produktívnom veku (35-40 rokov), pričom po odchode zo silových zložiek jednotlivci naďalej pracujú ako klasickí zamestnanci v súkromnom alebo verejnom sektore. Cieľom je znížiť štedrosť výsluhových dávok vzhľadom na existenciu súbehu poberania dávok a inej zárobkovej činnosti.
...a čo ja s tým ....????????...

...veď od ktorej novej vlády NA Slovensku dobré správy možno očakávať ....


Jááááj ....a ozaj .....JA mám hento zdaňovanie niekde u prdele .....
Týka sa len " nových " výsluhových dôchodcov .....nemá retroaktívne pôsobenie ...

...to si ani FICO nedovolí ....!!!!
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

čajík už som vypila, priletel dnes pod oleander, super, Luji ja si dnes dám tiež plavecký deň, mám kruh 3,66 takže ak zopár krát sa hodím a napr . 10 x tak mám 36 m , no radšej plávem do kruhu a potom musím zvoliť opačný smer, bo by som bola ako splantaná osa a točila by sa mi hlava, ja chodím v plávkách a zimných ponožkách, doteraz ma nikto nepochopil prečo, takže niečo podobné ako Ty....Pepsi vďaka za čajík a skrátka prajem krásny deň všetkým dobrým i tým menej dobrým.....len tak ma napadlo buchy sa ozval?....sa mi zdá, že včera tu nebol.....
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač Pozri príspevok
...a čo ja s tým ....????????...

...veď od ktorej novej vlády NA Slovensku dobré správy možno očakávať ....


Jááááj ....a ozaj .....JA mám hento zdaňovanie niekde u prdele .....
Týka sa len " nových " výsluhových dôchodcov .....nemá retroaktívne pôsobenie ...

...to si ani FICO nedovolí ....!!!!
to fakt ? Neviem čítať medzi riadkami
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Čerta spomínaj a už je tu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ďuri, radšej dočkáme času, ako husa klasu - jeden nikdy nevie.
U Hranola Všemocného si človek nie je ničím istý.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

misoft Pozri príspevok
Veď konštatujem -uteká jej kaľandár
uteká, uteká ... aby sa asi čo najrýchlejšie priblížila oddychovečka pri mori a potom, dúfam, kaľandár sa pribrzdí a bude pozadu ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žeby? Veríš si, čo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
to fakt ? Neviem čítať medzi riadkami
misoft Pozri príspevok
Ďuri, radšej dočkáme času, ako husa klasu - jeden nikdy nevie.
U Hranola Všemocného si človek nie je ničím istý.
....šak podumajte ........

...keby teraz tento zdanili , ponorili by dosť ľudí do múky ....
Nemôže si dovoliť , veď predsa plno ľudí má rôzne výdavky , pravidelné šeky a platby na dlhé roky ...
Predsa každý počíta s určitým príjmom , na základe ktorého idú jednotlivci do tých oných ...rizík hypoték , pôžičiek atď...
....ako aj ja...kúúúúa ...


VieraPopluharova Pozri príspevok
Čerta spomínaj a už je tu
...čert bol včera celý deň v pekle , dnes idem zasa ....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
....šak podumajte ........

...keby teraz tento zdanili , ponorili by dosť ľudí do múky ....
Nemôže si dovoliť , veď predsa plno ľudí má rôzne výdavky , pravidelné šeky a platby na dlhé roky ...
Predsa každý počíta s určitým príjmom , na základe ktorého idú jednotlivci do tých oných ...rizík hypoték , pôžičiek atď...
....ako aj ja...kúúúúa ...



...čert bol včera celý deň v pekle , dnes idem zasa ....
No môj zlatý, keď si neposlušný tak musíš, nedá sa nič robiť.....keď dokončíš....neprišiel by si mi zrobiť jednu skalku..budeš mať v tom už prax a ja ešte nemám.....vieš radšej by som odborníka.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať