Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...očko, ty pokušiteľ!...takéhoto Ričárda by som mohla aj ja, bárskedy!...ale zas, nyje často, aby som si mohla semotamo dať aj cesnakový longoš!..
..u mňa trochu prebleslo, párkrát zahrmelo, prš bol taký akurátny a slnko, potvor jeden, čo sa vypralo, už zase nevie, čo so sebou od šťastia!!..pečie, ako besné...
..ja po tej neprespatej noci som sa ešte uložila, lebo sa ochladilo no a aká blbosť sa mi snívala!..pristala by som na také niečo, ako k ránu a na krásny deň a nyje vo sne šarkana so sliepkami naháňať po cudzom dvore!..besnota!...
..tak, fajn deň vám, razdva je tu víkend a vraj bude pršať viac!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mamíííí, plečo tomu ujovi visi okolo kulku čelvená stuštička, čo je dievčatko?

Aká stužtička mi to visí okolo krku? Ááááá .... do zadku, šak to môj jazyk!

(Takto je dnes skoro ráno o pol deviatej )
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
sito Pozri príspevok
Narazila, narazila ...

... ale to len v prípade, že by si sa vybrala na Západ ...

tam u vás nie ...

či motyka, vystrelí???

vystrelí, čoby nie...však naši východní sa vzmáhajú, raz budú mať i holyvúd a potom blaváci budú chodiť ku nám za prácou......no néééé?

moja dcéra včera docestovala a už : šak som blaváčka ,no néééé?

ale toho sa ja už asik nedožijem...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

30 vajec za 1 euro,salmonela nesalmonela no nekup to
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

No dnes má nas...li v pobočke nemenovanej zdr.poisťovne :" Pre veľký nápor poistencov z technických príčin zátvorené" 21.6.," na chodbe ani živej duše, akurát informátor povedal že je zátvorené. Na otázku či zajtra bude otvorené - snáď áno.
Čo by som chcela aby v takej horúčave pracovali?
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
už to začína, koniec vetrania, balkón zatvorený, žalúzie zatiahnuté.

4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ráno to vyzeralo tak sľubne. Teraz v tej horúčave mi ani káva nechutí, len pozerám na tú čiernu tekutinu a nič.
Budem Vás zase otravovať s tým, čo ma strašne nahnevalo. Ja tu na porade vystupujem ako ochranca zvierat. Ale nemôžem zato, že mám také cítenie.
Už skoro rok sa snažím a j s dievčatami, ktoré majú také isté zmýšlanie, pomôcť jednému psíkovi. Ide o mladého pudlíka, ktorý je stále priviazaný na asi 2m dlhej reťazi o plot pri búde (ak sa tomu vôbec dá hovoriť búda). Bez jedla, vody a starostlivosti. Na základe sťažností to riešila aj polícia a regionálna veterinárna správa. Nastalo malilinké zlepšenie, že mu majiteľ oblepil búdu a trochu ho ostrihal. Ja s mojím domácim maznáčikom chodíme okolo neho 3x denne a nosíme mu jesť aj vodu.
Konečne sa podarilo, že majiteľ povedal, že ho môžeme zobrať. Dnes sme ho mali zobrať a dať do dočasnej opatery do rodinného domu, kde by sa mohol naučiť základné hygienické návyky a zažil aj trochu pohladenia a pomaznania. Dočasná opatera nám teraz z vážnych rodinných dôvodov padla a útulky na okolí sú preplnené. Najhoršie je to, že psík nemôže ísť do bytu, lebo nič okrem priestoru asi 2m okolo búdy nepozná.
Ak by ste o niekom kto by mohol pomôcť vedeli, prosím napíšte mi to. Psíka zdielame aj na Fecebooku
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
vystrelí, čoby nie...však naši východní sa vzmáhajú, raz budú mať i holyvúd a potom blaváci budú chodiť ku nám za prácou......no néééé?

moja dcéra včera docestovala a už : šak som blaváčka ,no néééé?

ale toho sa ja už asik nedožijem...
len aby si ako babka nechodila vartovať vnúčatá do ba
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak sa my zda ze v tej Bratislave co nestihli komunisti,dokoncia developeri /zburanie Cvernovky,PKO a inych pamiatok a zaujimavosti/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
tak sa my zda ze v tej Bratislave co nestihli komunisti,dokoncia developeri /zburanie Cvernovky,PKO a inych pamiatok a zaujimavosti/
ale nikdy by si nedovolili zbúrať tie barabizne v podhradí a na vydrici čo by im na to povedal strýko
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
ale nikdy by si nedovolili zbúrať tie barabizne v podhradí a na vydrici čo by im na to povedal strýko
ze pravo na byvanie pre ,,diskriminovanych,, je viac ako pravo na sukromny majetok-vsak to uz povedali strykovi papagaji,tzv pseudohumanisti.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a to any nescem počuť to tóčo, čo tu bude, lebo čonevidieť sem príde na návštevú sám vrchný šéf únie pre menšiny...a keď zistí, v akých podmienkach my tú verbež nechávame žiť, tak si to pekne odskáčeme...asi aj dosť vysoko..
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

trisestri Pozri príspevok
30 vajec za 1 euro,salmonela nesalmonela no nekup to
aj u Vás dnes v K...... ich predávali? aj u nás......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dám chladený šalviový čajík,aj s kockou ľadu môžete,alebo latté, alebo vychladený kefír....
..a tohoto tepla mám už plné zuby..ale pohodu slniečkárom prajem a my ostatní môžeme dúfať, že zaprší...ak bude mať z čoho..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..no a to any nescem počuť to tóčo, čo tu bude, lebo čonevidieť sem príde na návštevú sám vrchný šéf únie pre menšiny...a keď zistí, v akých podmienkach my tú verbež nechávame žiť, tak si to pekne odskáčeme...asi aj dosť vysoko..
vsak nech si ich berie aj cela unia,nam staci ked nam nechaju Sarkeziovcov,Rytmusa a vsetkych tych s ktorymi nemame ziadny problem.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..a dám chladený šalviový čajík,aj s kockou ľadu môžete,alebo latté, alebo vychladený kefír....
..a tohoto tepla mám už plné zuby..ale pohodu slniečkárom prajem a my ostatní môžeme dúfať, že zaprší...ak bude mať z čoho..
Tepla mám aj ja plnú hlavu, nijakú burinu som veru nemohla trhať, vytrhali sme len hrach, počistili, ale inak som bola zbytočne na záhrade. Aspoň vnútri v dome bolo 24, dalo sa. Na dvore sme si zo studne načapovali vodu do nafukovacieho bazénika, už večer bola fajn, takže sme sa tam po troške čľapkali, keď sa už nedalo vydržať. Poldeci sava na noc a voda bola aj na druhý deň dobrá. V sobotu vylejeme pod jablone.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

No ja som sa práve vrátila z BA, kto sa nebojí, že sa otrávi tak som k jedeniu - som ako grilovaná kačena, no najskôr pred tým uvarená.....fuj idem pod sprchu a dať si šlofíka....
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

trisestri Pozri príspevok
vsak nech si ich berie aj cela unia,nam staci ked nam nechaju Sarkeziovcov,Rytmusa a vsetkych tych s ktorymi nemame ziadny problem.
musím reagovať na tento príspevok. Čítala som ako chce p.Pollák a Maťovič ísť tento rok na dovolenku medzi cigáňov. Čítala som komentáre a zaujal ma jeden, ktorý dal link: http://www.kapusany.info/files_ka/so...oluobcanov.jpg


Myslíte si, že je to ozaj pravda, alebo halóóó východniari nie je tu nik z Kapušian, poznáte uvedenú prijímateľku???, alebo z vlastných skúseností podobné prípady , nie iba z počutia a meilov. To ma dokázalo ozaj vytočiť. Ak tu máme nejakého pora´dáka cigáňa/róma, ale slušného, tak sa mu ospravedlňujem, nechcem vyrývať, vážim si každého poctivého človeka bez rozdielu farby pleti a ani nechcem rozvýriť debatu o tomto, lebo zase bude zasmknutá, ale akosi mi to vŕta v hlave pei tej mojej žobračenke (dôchodku)Ak budete odpovedať tak iba stručne, lebo som si všimla minule, že myslím to Hurbanovo bolo zablokované.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
No ja som sa práve vrátila z BA, kto sa nebojí, že sa otrávi tak som k jedeniu - som ako grilovaná kačena, no najskôr pred tým uvarená.....fuj idem pod sprchu a dať si šlofíka....
šak tu je už 3 hodiny pod mrakom
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

ela77 Pozri príspevok
musím reagovať na tento príspevok. Čítala som ako chce p.Pollák a Maťovič ísť tento rok na dovolenku medzi cigáňov. Čítala som komentáre a zaujal ma jeden, ktorý dal link: http://www.kapusany.info/files_ka/so...oluobcanov.jpg


Myslíte si, že je to ozaj pravda, alebo halóóó východniari nie je tu nik z Kapušian, poznáte uvedenú prijímateľku???, alebo z vlastných skúseností podobné prípady , nie iba z počutia a meilov. To ma dokázalo ozaj vytočiť. Ak tu máme nejakého pora´dáka cigáňa/róma, ale slušného, tak sa mu ospravedlňujem, nechcem vyrývať, vážim si každého poctivého človeka bez rozdielu farby pleti a ani nechcem rozvýriť debatu o tomto, lebo zase bude zasmknutá, ale akosi mi to vŕta v hlave pei tej mojej žobračenke (dôchodku)Ak budete odpovedať tak iba stručne, lebo som si všimla minule, že myslím to Hurbanovo bolo zablokované.
v tej sume môže byť všetličo.

Veď len príplatok k príspevku pri narodení dieťaťa je

od 1.1.2011
678,49 €

keď k tomu pripočítaš rod.príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, prídavok na dieťa - kľudne to môže byť táto suma.
Naposledy upravil veronikasad : 21.06.12 at 17:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať