Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam ľadový čaj, aj teplý čaj, aj kávu,laté gusta a voduz vodovodu..dýcham už len zo zvyku a to slnko neprestáva...a šarkan chce ísť von..odpadávam..kedy bude snežiť?..minuli sa mi posledné nazavárané poháre zimy...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neverim ze navrhovane opatrenia prinesu taku sumu aka bola vycislena,neviem z akych prepoctov vychadzali,dufam ze to Kazimir nepocital tak ako vtedy v relacii na telo vycisloval ako zlacnel plyn
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stanislav 1975
Dnes sa im priznávajú, keď dosiahnu 35 až 40 rokov, pričom po odchode zo silových zložiek môžu ďalej pracovať ako klasickí zamestnanci v súkromnom alebo verejnom sektore.
zdroj: sme.sk

ja si myslím, že len tým, ktorí pracujú - takých je na úradoch a ministerstvách ako vravia chorváti - puno
No lenže ako budú zisťovať, ktorí robia (pracujú) a ktorí dôchodkujú (robia na záhradke ako buchy )?
Takže nebudú preverovať a šup všetkých do jedného vreca - či má 35-40 rokov, alebo 50-60 rokov - zaiste pracuje (len neviem, kde zoberú 58-ročného do roboty, keď má ten výsluhový - povedia, nerentabilný).
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

teraz je dan z urokov,ako mam chapat ze sa uvazuje o dani z vkladov,to snad nie?-ved uz teraz po zdaneni su uroky mizerne,ak by bola dan z vkladov,tak to mozem mat v banke menej ako vlozim-dufam ze to je iba nejaky medialny skrat
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Napríklad-ja osobne by som zrušil odvody úplne- každý nech si sporí komerčne- kolko chce, kde chce a akú sumu chce- a každý by mal tolko ako myslel na budúcnosť...
Len tu by sa museli začať riešiť terajší dochodcovia a ludia od 45 rokov a vyššie,lebo tí by si nestihli nasporiť, ale to by sa hádam nejako vyriešilo...
lenže háčik je v tom že do nákladov sa zahŕňa len to čo dáš okrem sp do dss bohužiaľ termínovaný vklad v komerčnej banke s vyšším výnosom nie a prečo? Lebo kaník
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Aj po tom, čo terazky priemer s vládou už bol predtým premrhal.
Nebude to náhodou tak že stokrát opakovaná lož sa stane pravdou? Nie som kontrolórom ich účtov, ani hospodárneho čerpania len slovenskej náture najviac pomastíš brucho keď povieš že niekto nakradol, nevykrikovali to o ňom práve tí čo nás okradli o zlaté vajcia ekonomiky a ešte národ pred referendom osprostili aby sa ho nezúčastnili.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
V tomto súhlasím s Petrou- takto ja som tiež szčo a tiež ma nepotešilo zvyšovanie odvodov a pod., ale na druhej strane- je jasné že treba z verejnými financiami niečo robiť- ale ked porovnám tieto "Ficové" zmeny a to čo zamýšlali Radičovej ovečky,tak jednoznačne súhlasím s touto garnitúrou- a je vidieť, že aspoň majú snahu rokovať a pod- zatial čo ten Mikloš sa ani neunúval ľuďom vysvetlit čo a ako- proste Ficovo a Miklošovo zvyšovanie sa nedá porovnávať...Mikloš bol obyčajny lump a vagbund...
koľko súhlasov možno dať k jednému príspevku? s tým miklošom si to trafil aj za sto
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

slubovali BANKY a zacali cicat chudobu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ty si neskutočná,čo si čakala?To sa ako dá,zobrať peniaze bankám tak,aby sa to nedotklo ľudí?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ale oni nevzali bankam nic, ak si nepochopila, a da sa aj ak, ze nie ludom, a som skutocna z masa a z koze
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To nebolo myslené v zlom,to bolo skutočné začudovani,že niekto tie predvolebné sľuby vzal vážne.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ivana Š Pozri príspevok
koľko mojich klientov SZČO (vrátane môjho muža) to postihne, teraz finančne, v budúcnosti na výške dôchodku, prípadne zložia živnosť a budú poberať dávky od štátu
ak sa pri pracovnom vyťažení vôbec dôchodku dožijú
Dotkne sa to tých živnostníkov, ktorí majú obrat za zdaňovacie obdobie vyšší ako 12 000 €.

Ja si myslím,že mať každý mesiac k dispozícii + - 830€ , minimálne nie je zlé...

Koľko ľudí pracuje za 1/2 z toho a musia vyžiť.

Nevidel by som to tak čierne...

A ked bude obrat vyšší dajme tomu 13 000 € ,tak zaplatíme nejaké 2 stovky dane ...

To živnostníka nemože položiť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
No lenže ako budú zisťovať, ktorí robia (pracujú) a ktorí dôchodkujú (robia na záhradke ako buchy )?
Takže nebudú preverovať a šup všetkých do jedného vreca - či má 35-40 rokov, alebo 50-60 rokov - zaiste pracuje (len neviem, kde zoberú 58-ročného do roboty, keď má ten výsluhový - povedia, nerentabilný).
hádam majú na sp ich rodné čísla + porovnajú napr. s poberateľmi z mv, mf, ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
hádam majú na sp ich rodné čísla + porovnajú napr. s poberateľmi z mv, mf, ...
nemyslim si, ze budu takto ustretovi ... jednoduchsie je hned u zdroja dat dole 19%

a som zvedava ako to bude s nezdanitelnou castou zakladu dane

no a kedze mi 19% z dochodku bude chybat, tak sa budem musiet zamestnat ... a teda pripravim cloveka bez dochodku o pracovne miesto ... nic ine mi nezostava, hypoteku musim platit este 18 rokov
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
bodlo by niečo sladké..... idem pokutrať špajzu... s kým sa podelím?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne dochádzajú baterky..idem na nabíjačku...teda do jedinej chladnej miestnosti , pod balkonové dvere,na válendu...dobrú noc tu...
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Asi mi zaškodilo teplo, ale pustila som sa upratovať pivnicu. Pôvodne som hľadala vnukovi svetríky po deťoch a skončilo to tak, že mám tretinu rodinného archívu pretriedenú, vypratú a pripravenú na ďalšie archivovanie, tentoraz už v odsávacích vakoch. Dúfam, že do konca týždňa okrem oblečenia pretriedim aj knihy, platne, hračky a všelijaké kuchynské formičky a ostatné "to sa ešte zíde"...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...


tak som našla toto, len teraz neviem, čo dám kamoške ako malý darček...
no čo už, keď musíš, tak musíš...
Ponúknite sa, rýchlo sa míňa!
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Dav Pozri príspevok
Asi mi zaškodilo teplo, ale pustila som sa upratovať pivnicu. Pôvodne som hľadala vnukovi svetríky po deťoch a skončilo to tak, že mám tretinu rodinného archívu pretriedenú, vypratú a pripravenú na ďalšie archivovanie, tentoraz už v odsávacích vakoch. Dúfam, že do konca týždňa okrem oblečenia pretriedim aj knihy, platne, hračky a všelijaké kuchynské formičky a ostatné "to sa ešte zíde"...
platne sú "for sale"?
Naposledy upravil srska : 19.06.12 at 21:42
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

srska Pozri príspevok
plate sú "for sale"?
aj "for darujem" len sa mi nechce robiť zoznam, boli hrané
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať