Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
wagner Pozri príspevok
Utieram monitor. Posielam veľké zrkadlo - také 1,5 m vysoké. Dobre v ňom nie je vidieť, keď sa kukneš, ani sa nezbadáš. A máš po probléme.
Kujééém...

3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aj by som už išla spať, ale lekári odporúčajú ísť spať až tri hodiny po večeri. A ja som večerala o ôsmej, tak tu čakám - ešte pol hodina, len neviem či zatiaľ nenabehnem na tú slaninu a budem hore do rána
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
O ôsmej večer som začala robiť lečo. Za hoďku bolo hotové, prásk ho 5 vajíčok, v jednom boli dokonca dva žĺtky...
A potom som toľko chodila okolo hrnca a nakúkala, až som si odkrojila hrubý krajčisko chleba, nakydala leča na 2 centimetre a doslova zožrala..
No a čo, mám zabažiť???

Kedy mám ísť spať, keď teraz ešte futrujem čipsy??
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Aj by som už išla spať, ale lekári odporúčajú ísť spať až tri hodiny po večeri. A ja som večerala o ôsmej, tak tu čakám - ešte pol hodina, len neviem či zatiaľ nenabehnem na tú slaninu a budem hore do rána
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kuk ČT1. Dobrá stará zábava.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
O ôsmej večer som začala robiť lečo. Za hoďku bolo hotové, prásk ho 5 vajíčok, v jednom boli dokonca dva žĺtky...
A potom som toľko chodila okolo hrnca a nakúkala, až som si odkrojila hrubý krančisko chleba, nakydala leča na 2 centimetre a doslova zožrala..
No a čo, mám zabažiť???
Ešte to by chýbalo. Ja tvrdím, že jesť treba vtedy, keď si hladná, nie? Obrala som papriku a bola tam aj jablčková paprika. Vyštudovala som recept, že treba deň vopred pripraviť nálev, papriku dať do neho spariť a dať do pohárov. Zaliať nálevom, aby sa napila. Zavrieť poháre až na druhý deň, aby sa mohol doliať nálev. Tak preto som sem prišla tak neskoro. A zajtra idem robiť lečo s fazuľou. Fazula už je v chladničke uvarená
5 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
wagner Pozri príspevok
Ešte to by chýbalo. Ja tvrdím, že jesť treba vtedy, keď si hladná, nie? Obrala som papriku a bola tam aj jablčková paprika. Vyštudovala som recept, že treba deň vopred pripraviť nálev, papriku dať do neho spariť a dať do pohárov. Zaliať nálevom, aby sa napila. Zavrieť poháre až na druhý deň, aby sa mohol doliať nálev. Tak preto som sem prišla tak neskoro. A zajtra idem robiť lečo s fazuľou. Fazula už je v chladničke uvarená
díkes za návod na jabĺčkovú papričku...nevedela som, ako sa zavára...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
díkes za návod na jabĺčkovú papričku...nevedela som, ako sa zavára...
A ešte aby sa lepšie napila, treba ju popichať ihlicou.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

aj ja držím diétu... čerstvo vypukaný popcorn zapíjam radlerom..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://aktualne.atlas.sk/auditorka-m...vi/dnes/kauzy/ a vraj trestné stíhanie môže byť zastavené, keď sa cirkev nebude hospodárením Sokola cítiť dotknutá. Iba to neviem pochopiť, pretože žebrú peniaze na každom kroku a toto by im nechýbalo?
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

hnedoočka Pozri príspevok
Dáška, teším sa s vami...nech vám rýchlo rastie...a meno si nám nedala... asi si nestihla
Ahojte, ďakujem Vám všetkým, boli to fofry, malý sa narodil o mesiac skôr. Bude sa volať Stanislav, meno Stanko sa mi celkom páči
Celý deň som opatrovala vnučku a večer sme museli " zapiť" Stanka. Som rada, že to všetko dobre dopadlo
10 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
posielam tohto fešáka na dobrú noc, aby sme šťastlivo strávili tie pukance, lečo, čipsy, radlery...

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
Kujééém...

..

..no teda!...taký zadok nemám, ale také zrkadlo si kúpim!...aj tá komoda nie je zlá..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám..posielam sobotnú kaficu a čajík rovno až do postele, lebo vonku je prš a tak škoda márniť čas vstávaním....šarkan prebehol lúku a až na konci zistil, že v tej mokrote nič nenájde a tak šup domenko,dodrieme na gauči, čo nestihol a ja tiež ešte skontrolujem džípíes, či všetko podľa rozpisu pošlo a padám tiež ešte na chvíľu...
..pohodu a krásny deň vám dnes..
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá




Krásne upršané ráno milí poraďáci!

Pepsíková ešte venčí, AlaNR trávi to lečo, ivuliatko ešte pri fešákovi .......takže to je skvelá príležitosť pre mňa a môžem vám ponúknuť moju malú čiernu: nech sa páči!
5 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ten dáždik by mohol aj prestať, ale čo už... za chvíľu odchádzam na zber levanduľky do Mlyňan, teším sa moc a to, že prší, ma nezastaví ...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka 0705 Pozri príspevok
Ten dáždik by mohol aj prestať, ale čo už... za chvíľu odchádzam na zber levanduľky do Mlyňan, teším sa moc a to, že prší, ma nezastaví ...
..

..mojko,tak to by nezastavilo ani mňa!..a nedoniela by si trošku tej levandulky?..aspoň jej vôňu!..milujem levanduľu!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a jeden na ráno..od mojej kamky...

Policajti vidí, jak sedlák dojí krávu, která přitom pije z
vědra vodu.
Tak krávu koupí a říkají si, jaký je to prima kauf - pije
vodu, dojí mléko.
Zavedou ji k rybníku, jeden ji strká hlavu do vody a
druhej dojí. Jenže krávu to dusí, tak posere toho, co dojí. A ten na druhého volá: "Dej jí hlavu vejš, nasává bahno!!!
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

Pepsi vďaka za čajík, už sa trošku dostávam do normálu, to čo so napísala o zdravotníctve - tak ten prípad ma zložil, nakoľko ide o moju dobrú kamarátku, no už som to rozdýchala a rozchodila a začínam tu zasa strašiť, len tak ľahko sa ma nezbavíte......pretože Vás mam všetkých rada.....
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
....no teda!...taký zadok nemám, ale také zrkadlo si kúpim!...aj tá komoda nie je zlá..
...kúp si kúp....snáď aj pomôže ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať