Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Raňajkový koláčik - vyzerá mňam a určite aj tak chutí, pridám aj ja niečo: "Ranní ptáče dál doskáče, víc toho sežere a dřív umře" (Halina Pawlovská)... s tou pažravosťou to teda na mňa platí dobré ránko vospolok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
Raňajkový koláčik - vyzerá mňam a určite aj tak chutí, pridám aj ja niečo: "Ranní ptáče dál doskáče, víc toho sežere a dřív umře" (Halina Pawlovská)... s tou pažravosťou to teda na mňa platí dobré ránko vospolok
..

...any nehovor!...ja som sa v priebehu mesiaca 2x prepažravila,a veru som sa zapovedala, že nygdy vácej!..stavy, ktoré mi pažravosť navodila, zanechali u mňa chronické následky!... ...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ja som na tom takto... Zajtra si pospím o hoďku dlhšie, idem s dôchodkyňou k dochtorovi...
Dobrú noc!
Alenka, nemáš chybu. Dík za náladu po ránu, hneď som si teba predstavovala, aj som sa nasmiala...dúfam, že jedným očkom i na teba pán dochtor mrkne, veď koho pošle dôchodkyňa na panské.......

pepsi, koláčik chutil a ku kávičke ..mňamka....ešte že sa furt nájde dakto, kto upečie...hotový je vždy lepší pekný dník všetkým, u nás to vyzerá na prš.....
zavarím uhorky včera pozbierané, uvidím čo s paprikou a paradajkami, hádam lečo podľa Maríny a dnes idem aj ja pre svoju "dôchodkyňu" - na striedačku bude u mňa.
jáj a cesto na bagetky kysne v chladničke...ponúknem k obedu? mäsko si aj sami urobíte..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dazdu trebalo,ale tie velke a prudke vykyvy teplot nie su dobre pre nas organizmus,hlavne pre chore klby a kosti.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
...he neverím .........

...to by si musela na Karlovej univerzite študírovať ....jedna z najstarších akademických inštitúcií ....

...a ja , že iba Vierka P. je ............................
Keď budem v lepšej kondičke tak Ťa zabijem.....teš sa ..........vraj stará
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Keď budem v lepšej kondičke tak Ťa zabijem.....teš sa ..........vraj stará
aby si dlho nečakala, ja ti pomôžem...bez nároku na odmenu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Keď budem v lepšej kondičke tak Ťa zabijem.....teš sa ..........vraj stará
hnedoočka Pozri príspevok
aby si dlho nečakala, ja ti pomôžem...bez nároku na odmenu
...hehehehhe....
...jedna bude mňa držať a druhá trieskať hlava nehlava ....
...a potom sa vymeníte .....

...hehehe...jedna a druhá si na trúfajú ........
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
...hehehehhe....
...jedna bude mňa držať a druhá trieskať hlava nehlava ....
...a potom sa vymeníte .....

...hehehe...jedna a druhá si na trúfajú ........


Juraj, ja by som tie dve 17-nástky neprovokovala, lebo budeš ešte chvíľu vyrypovať a dopadneš jak Juraj - Jánošík
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera bolo u nás úplne bláznivé počasie, slnko svietilo aj pršalo súčasne, neskôr bol velikánsky lejak, potom zase svietilo slnko aj pršalo.. Takéto krásne dúhy sme mali..
Obrázok 557.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Baby - čo sa deje? Puberta s Vami plieska o stenu?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm , ja síce viem , že po vojne je každý generálom .....no takýto výsledok sa dal očakávať ....

http://spravy.pravda.sk/ako-belize-o..._sk_domace_p23

Hlavne , že média a aj predstavitelia zodpovených inštitúcií už skoro týždeň riešili lietadlo , letové trasy , ochranku ......scénar pomaly jak z akčného filmu a výsledok v trapu...
Naposledy upravil buchač : 18.07.12 at 18:57
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...len nech si ho tam nechajú,však čo by tu robil?..sedel v base?..za čie?..oslava práce polície sa nekoná,čo je teda trápne, ale však,aj horšie veci sa stávajú..ani gorilu nevyšetrili a žijeme..dokonca sa aj kradne ďalej...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak dnešná tour de dochtori dopadla predpísaním ďalšej várky infúzií...

Chvalabohu - malé víťazstvo - budú jej to chodiť dávať z ADOSky, nemusím ju teda každé ráno voziť k doktorke, ísť do roboty, po infúzii odísť z roboty a zaviezť ju domov... ufff, malý kamienok zo srdca mi spadol...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...len nech si ho tam nechajú,však čo by tu robil?..sedel v base?..za čie?..oslava práce polície sa nekoná,čo je teda trápne, ale však,aj horšie veci sa stávajú..ani gorilu nevyšetrili a žijeme..dokonca sa aj kradne ďalej...
...dobre teda ...opýtam sa inak ...

Zastávala by si tento názor , ak by sa o Tvoju dcér jednalo ...a aj o to vnúča , čo Melo odfajčil ???

Sadni si , daj kávu na balkóne pri kávičke ....porozmýšľaj v tom duchovnom svojom ...a až potom mi odpovedz ....

Mám za to , že odpoveď vopred poznám ..........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...dobre teda ...opýtam sa inak ...

Zastávala by si tento názor , ak by sa o Tvoju dcér jednalo ...a aj o to vnúča , čo Melo odfajčil ???

Sadni si , daj kávu na balkóne pri kávičke ....porozmýšľaj v tom duchovnom svojom ...a až potom mi odpovedz ....

Mám za to , že odpoveď vopred poznám ..........
..

..nepýtaj sa..naša polícia a súdnictvo v jeho prípade zlyhalo, ušiel a veselo si žil po svete,nejaký eminentný záujem na jeho odchyt asi nebol vyvinutý, keď sa dostal až do Belize a žije si tam v pohodičke a podniká...ako a za čo sa tam dostal?.......a čo sa týka jeho milenky , keby nechcela, nie je s ním, nemá s ním deti a neuteká s ním...a mňa by malo jedovať, že ho nevydajú?..no, fakt, až tak moc sa nenudím...
...za moju dcéru a moje vnúča by som zavrela našu políciu a súdnictvo!...
..o čom točíme?...
Naposledy upravil pepsikova : 18.07.12 at 19:51
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...dobre teda ...opýtam sa inak ...

Zastávala by si tento názor , ak by sa o Tvoju dcér jednalo ...a aj o to vnúča , čo Melo odfajčil ???

Sadni si , daj kávu na balkóne pri kávičke ....porozmýšľaj v tom duchovnom svojom ...a až potom mi odpovedz ....

Mám za to , že odpoveď vopred poznám ..........
zaujímavé, ale zatiaľ ešte nesedel taký, čo zmaril výkon spravodlivosti "svojim pochybením" štátom platený funkcionár(policajt, sudca, prokurátor) ak by bol čo len jeden predhodený už by sa nikdy nestalo aby sa omylom dostal na slobodu neodsúdený človek(nepoužívam kategórie vinný - nevinný)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ako sa radovali, že ho domov dostanú, hoci dobre vedeli, že nič z toho nebude. Veď ho mali pod nosom a pustili ho do sveta. Je to len bu,bu na ostatných, ako v Pachovi, na kone, šak nijaké nemáme.....,jednoducho výsmech našej justície, polície.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..nepýtaj sa..naša polícia a súdnictvo v jeho prípade zlyhalo, ušiel a veselo si žil po svete
...
..o čom točíme?...
...no vidíš .....

...možno v mojom prípade by neušiel a nebehal si veselo po svete .................................................. ......
...naše súdnictvo a políciu by som mal pekne v teple a hlboko položených ..............................................
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...no vidíš .....

...možno v mojom prípade by neušiel a nebehal si veselo po svete .................................................. ......
...naše súdnictvo a políciu by som mal pekne v teple a hlboko položených ..............................................
..

..no vidíš!..tak sa nepýtaj, prečo mi to je jedno!...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...len nech si ho tam nechajú,však čo by tu robil?..sedel v base?..za čie?..oslava práce polície sa nekoná,čo je teda trápne, ale však,aj horšie veci sa stávajú..ani gorilu nevyšetrili a žijeme..dokonca sa aj kradne ďalej...
Veď by ho ani nezavreli. Si myslíš, že mu niečo dokážu? U nás? On má všade "známych" od prokurátorov, cez sudcov až po policajtov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať