Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
.....na výške ???????

...základné krédo stredoškoláka na mojej Alma mater .....už v prvom ročníku to bola jedna z prvých informácií .....
Ja som už mala VŠ skončenú, keď to tí na Vašej strednej škole objavili Ja som sa narodila skôr
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Ja som už mala VŠ skončenú, keď to tí na Vašej strednej škole objavili Ja som sa narodila skôr
...he neverím .........

...to by si musela na Karlovej univerzite študírovať ....jedna z najstarších akademických inštitúcií ....

...a ja , že iba Vierka P. je ............................
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
To isté aj nám hovorili na VŠ. Tvrdili, že nemusíme veľa vecí vedieť, ale musíme vedieť kde potrebnú informáciu nájdeme. Doteraz to využívam.
mojim základným krédom na vysokej škole bolo "Ísť na sobotu a nedeľu domov" (premením na drobné= všetky úlohy stihnúť od pondelka do štvrtka a v piatok po BORE nakopnúť š 105 )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
mojim základným krédom na vysokej škole bolo "Ísť na sobotu a nedeľu domov" (premením na drobné= všetky úlohy stihnúť od pondelka do štvrtka a v piatok po BORE nakopnúť š 105 )
...vysvetli neznalým .................................................. .....................mne nemusíš ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...vysvetli neznalým .................................................. .....................mne nemusíš ...
to bolo až na pgš pre upresnenie(neznalým postgraduálne štúdium)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
to bolo až na pgš pre upresnenie
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

len Vám chcem napísať, že žijem.....neozývam sa len kvôli tomu, že mám momentálne osobné starosti s najlepšou priateľkou.....neskôr možno o tom napíšem......ale Vám všetkým ďakujem, za Vaše príspevky tu, ktoré chodím čítať a držia ma v najhoršom nad vodou.....V.
8 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

len Vám chcem napísať, že žijem.....neozývam sa len kvôli tomu, že mám momentálne osobné starosti s najlepšou priateľkou.....neskôr možno o tom napíšem......ale Vám všetkým ďakujem, za Vaše príspevky tu, ktoré chodím čítať a držia ma v najhoršom nad vodou.....V.
Tak Vierka držím priateľke palčoky, nech je liečba účinná, nech sa jej podarí vystrábiť z pazúrov potvory, držte sa, a bojujte statočne. Objímam Maja
14 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes posielam až desiatovú kávu a čajík..boli síce nachystané už o šiestej,ale , no, zaspala som..po neviemkoľkej neprespatej noci som vyvenčila šarkana a šup do búdky, no a pospala som dlhšie..tak hádam sa nič nedeje, je pondelok, to prežijeme, do konca týždňa sa to hádam napraví..no a pri rožkoch som stretla pani, ktorú poznám už 38 rokov, čiperná dôchodkyňa, nuž a tá mi hovorí, "vieš, moja, taká som nešťastná sama zo seba, záhrada stojí a ja nevládzem obrať ani to, čo sa mi urodilo!"...som skoro spadla do vozíka, hovorím jej, moja zlatá, nyje, žeby ste boli vďačná, že si ráno vládzete pre mliečko a chlebík prejsť sama, ešte budete špekulovať, čo s roľou! achjaj,chcela by som sa dožiť vášho veku a čipernosti mať tolko, čo vy!....babenka sa zasmiala-a pohladila ma po líci ,tak, mamkovsky...dobre mi to pohladenie padlo...objala som ju a poďakovala...no a potom sme sa rozišli, každá po svojom, ale babka s úsmevom...
..
..takže čajík a kafa odoslané, silný stískanec tiež pribalený,podľa gépées do všade, fajn deň vám a ..a tak...
7 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...dnes posielam až desiatovú kávu a čajík..boli síce nachystané už o šiestej,ale , no, zaspala som..po neviemkoľkej neprespatej noci som vyvenčila šarkana a šup do búdky, no a pospala som dlhšie..tak hádam sa nič nedeje, je pondelok, to prežijeme, do konca týždňa sa to hádam napraví..no a pri rožkoch som stretla pani, ktorú poznám už 38 rokov, čiperná dôchodkyňa, nuž a tá mi hovorí, "vieš, moja, taká som nešťastná sama zo seba, záhrada stojí a ja nevládzem obrať ani to, čo sa mi urodilo!"...som skoro spadla do vozíka, hovorím jej, moja zlatá, nyje, žeby ste boli vďačná, že si ráno vládzete pre mliečko a chlebík prejsť sama, ešte budete špekulovať, čo s roľou! achjaj,chcela by som sa dožiť vášho veku a čipernosti mať tolko, čo vy!....babenka sa zasmiala-a pohladila ma po líci ,tak, mamkovsky...dobre mi to pohladenie padlo...objala som ju a poďakovala...no a potom sme sa rozišli, každá po svojom, ale babka s úsmevom...
..
..takže čajík a kafa odoslané, silný stískanec tiež pribalený,podľa gépées do všade, fajn deň vám a ..a tak...
Potešila si babku na včasráno, bude mať pekný dník. Ja som sa trochu zasmiala, keď si písala, po nesprespatej noci som vyvenčila šarkana a šup do búdky, vyznelo to, akoby si sa tam šupla pre zmenu Ty, že možno trochu pospíš. Pekný dník aj Tebe aj šarkanovi teda. Objímam Maja
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kuriatko, ďakujem za objatie..."búdka" sa u nás volá posteľ, to je ešte z čias môjho nebohého tatíka, naučil hadov, že každý búdkár má mať svoju búdku- staval s nimi bunkre z deky a keďže nevedeli povedať bunker, zostala búdka...búdka sa drží dodnes,tak, ako pár iných slov, napríklad "odkroj mi falatok" (kúsok)...a decko dostalo v sobotu novú posteľ, takže to už je "amerikabúdka"...
..no a šarkan má pelech, fajnový, ratanový,ale najlepšie sa mu spí v rohu na gauči...fotečky sú v mojom albume...
...aj tebe posielame stískanec a štekyštek...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

toho roku dajak male karfače narastli,ešte aj takej pofidernej kvality.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
toho roku dajak male karfače narastli,ešte aj takej pofidernej kvality.
..

..málo hnojili!...alebo moc a preto sú také "atramentové"- teda, chuťovo...som si minulý týždeň odštipla kúštik v obchode, reku, ako chutí, no, nič moc...škoda smažiť!...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Zase sa mračí a vyzera to na búrku. Už dosť toho dážďa, nech počka aspoň do stredy.
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
...dnes posielam až desiatovú kávu a čajík..boli síce nachystané už o šiestej,ale , no, zaspala som..po neviemkoľkej neprespatej noci som vyvenčila šarkana a šup do búdky, no a pospala som dlhšie..tak hádam sa nič nedeje, je pondelok, to prežijeme, do konca týždňa sa to hádam napraví..no a pri rožkoch som stretla pani, ktorú poznám už 38 rokov, čiperná dôchodkyňa, nuž a tá mi hovorí, "vieš, moja, taká som nešťastná sama zo seba, záhrada stojí a ja nevládzem obrať ani to, čo sa mi urodilo!"...som skoro spadla do vozíka, hovorím jej, moja zlatá, nyje, žeby ste boli vďačná, že si ráno vládzete pre mliečko a chlebík prejsť sama, ešte budete špekulovať, čo s roľou! achjaj,chcela by som sa dožiť vášho veku a čipernosti mať tolko, čo vy!....babenka sa zasmiala-a pohladila ma po líci ,tak, mamkovsky...dobre mi to pohladenie padlo...objala som ju a poďakovala...no a potom sme sa rozišli, každá po svojom, ale babka s úsmevom...
..
..takže čajík a kafa odoslané, silný stískanec tiež pribalený,podľa gépées do všade, fajn deň vám a ..a tak...

Pepsi, všetko doletelo a ten stískanec bol veľľľmi silný. No a na oplatku Ti posielam trojlíčkový stískanec.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, fšak any neviem, či ma rozčúlilo, potešilo, či čo so mnou urobilo!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kočeny bacha pri upratovaní......http://www.topky.sk/cl/10/1317274/Ex...relila-stehno-
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dávam popoludňajšiu kaficu a čajík , posielam kadetade, aj slniečka trochu, aj vetrík,aj chleba s mascú a paprikú, rajčinú a cibulú..dobrú chuť a pohodu vám prajem...
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať