Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dajte si pauzu
čajík či kávu?
2.jpg_1541401684.jpg  
dvojbarevna_spirala_na_kapucinu.jpg  
1/1
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Veronika, tuším tá telepatia fakt funguje
a tebe stískanec a šarkanovi packu
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toto som vytiahla z Kájovho albumu na face..pre moje milé kamky..je to úžas...milujem ju v podaní všetkých tenorov,ale Kája je -mňam...

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chcela som robiť piškótovú studenú tortu a decko že "krupicovú kašu"...tak mám napísaný receptík od pepsi, čo tu minule hodila tak som zvedavá či to zvládnem decko má dennú....donde po 19h
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
chcela som robiť piškótovú studenú tortu a decko že "krupicovú kašu"...tak mám napísaný receptík od pepsi, čo tu minule hodila tak som zvedavá či to zvládnem decko má dennú....donde po 19h
urob piškótovú aj krupicu a hoď mojim smerom

(moji majú radi škoricovú dobrý nápad na večeru)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
urob piškótovú aj krupicu a hoď mojim smerom

(moji majú radi škoricovú dobrý nápad na večeru)
ked takto reagovala mám obavu.....minule som urobila, robím do obdĺžnikovej jánskej misy s dlhých piškotov....po týždni som jednu porciu už vyšmarila..... krupicu.... aj škorica aj kakajko aj máslo.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Máme špéci recept na krupičnú kašu?? Semek s ním! Ja rozmýšľam, čo zakusnem... Lebo kúsalo sa kura s kapustou a knedlou odvčera a žiada sa nám sladkô...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som robievala do veľkej formy nepečenú
aj tak hodím recept
z kyslej smotany a piškót - jedna vrstva smotana a vanilkový cukor
druhá - smotana a kakao a cukor - podľa chuti a ovocie - tiež podľa chuti
a vrstvila som to piškóty, ovocie, smotana ... atď veľká torta to bola a zostávala mi aj polovica niekedy (lebo niekto je lenivý)

teraz robím do pohárov, bežných 1,5 dl, vrstvím to rovnako, a kto chce, zoberie si pohár
ešte sa mi nestalo žeby nejaký vystal, skôr sa mi neujde
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
...Kriste pane ..............

To čo za debila " odborníka " henten blud napísal ......

...a tá " vysoko fundované diskusia " k danej udalosti ........

Zas som sa pobavil ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
ja som robievala do veľkej formy nepečenú
aj tak hodím recept
z kyslej smotany a piškót - jedna vrstva smotana a vanilkový cukor
druhá - smotana a kakao a cukor - podľa chuti a ovocie - tiež podľa chuti
a vrstvila som to piškóty, ovocie, smotana ... atď veľká torta to bola a zostávala mi aj polovica niekedy

teraz robím do pohárov, bežných 1,5 dl, vrstvím to rovnako, a kto chce, zoberie si pohár
ešte sa mi nestalo žeby nejaký vystal, skôr sa mi neujde
Asi máš málo pohárof
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Máme špéci recept na krupičnú kašu?? Semek s ním! Ja rozmýšľam, čo zakusnem... Lebo kúsalo sa kura s kapustou a knedlou odvčera a žiada sa nám sladkô...
daj to kura a dám ti recept
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
daj to kura a dám ti recept
Zostalo ešte jedno prfo a stehénko.

Holuba posielam, už štartuje
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mám fantastickú susedku!!!

Je na materskej, malý má 1,5 roka a strašne miluje nášho čufina... Chodí ho hladkať, psisko drží jak kliešť aj keď ho za uši ťahá a malému sa to straaašne páči..

No a dneska prídem domov a kukám, na polovičke dvora z dlažby povyrezovaná burina!
Tak som rovno u nej zvonila a ona mi hovorí, že malý sa hral so psom pod dozorom mojej dôchodkyne a ona zatiaľ vyrezala burinu : No nelúb ju!!!
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...Kriste pane ..............

To čo za debila " odborníka " henten blud napísal ......

...a tá " vysoko fundované diskusia " k danej udalosti ........

Zas som sa pobavil ...
Neveríš uveríš
Na Šumave sa stratil 100 mm JOF z muničného skladu hľadal celý pluk však ho do vrecka nestrčíš (hmotnosť cca 15 kg výška cca 1 m), nenašli, ukradol ho zamestnanec vojenských stavieb ktoré robili rekonštrukciu muničáku , a postavil si ho na chatu vedľa krbu, tiež si myslel že bol cvičný
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

MarcelkaT Pozri príspevok
Zase sa mračí a vyzera to na búrku. Už dosť toho dážďa, nech počka aspoň do stredy.
Pošli sem toho dažďa. Včuľ som bola poliať záhradu, sucho je. Od rána tu oskar vyplazoval na mňa oči. Som z neho nadšená asi tak, ako Danielka z toho ich dažďa.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://spravy.pravda.sk/po-slovensku..._sk_domace_p23
Takže obchádzajte na diaľku nákladné vlaky
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..málo hnojili!...alebo moc a preto sú také "atramentové"- teda, chuťovo...som si minulý týždeň odštipla kúštik v obchode, reku, ako chutí, no, nič moc...škoda smažiť!...
A už si pojedla všetok karfáč?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
toho roku dajak male karfače narastli,ešte aj takej pofidernej kvality.
Mali málo vody, málo hnojiva a boli vysoké teploty. Karfiol je na toto všetko veľmi citlivý. Stačí jedna vec z toho a nevydarí sa Ti. Aj ja som mala o polovicu menší ako vlani.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Neveríš uveríš
Na Šumave sa stratil 100 mm JOF z muničného skladu hľadal celý pluk však ho do vrecka nestrčíš (hmotnosť cca 15 kg výška cca 1 m), nenašli, ukradol ho zamestnanec vojenských stavieb ktoré robili rekonštrukciu muničáku , a postavil si ho na chatu vedľa krbu, tiež si myslel že bol cvičný
Pali...JOFku sem nemontuj ...a ja nevravím o krádeži , ale o následkoch zranenia...

...a už vôbec nejdem vravieť o tom , že aká sila musí 100-ku do tanku ( aj keď len cvičný náboj ) iniciovať ...
Keby henten slepák urval , tak dotyčnú vynesú s inými zraneniami ...alebo nohami dopredu ...

...he , teraz v Tv novinách ......
" ...dotyčná utierala prach a náboj jej spadol na zem , kde došlo k výbuchu ..."

...že jaká 3,14-blbovina .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Neveríš uveríš
Na Šumave sa stratil 100 mm JOF z muničného skladu hľadal celý pluk však ho do vrecka nestrčíš (hmotnosť cca 15 kg výška cca 1 m), nenašli, ukradol ho zamestnanec vojenských stavieb ktoré robili rekonštrukciu muničáku , a postavil si ho na chatu vedľa krbu, tiež si myslel že bol cvičný
niektorý to preháňajú s tou láskou ku.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať