Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

smola, môžeme sa baliť a zabukovať letenky na kamčatku , celý budúci týždeň .....že 35......a na konci ochladenie na 32.....idem si kúpiť veľký mrazák ak nezoženieme letenky......toto ma asi zabije......pozdravujem synka i psiska, náš leží pod ventilátorom...... a ja idem spať do pivnice....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr
Mala si povedať, že dnes je prikázaný sviatok a nesmie sa robiť v záhrade Aj ja som plánovala kosiť, ale suseda ma zahamovala, že keď je sviatok nemám robiť Tak som potrhala cukety, spracovala som ich do mrazničky a spravila som si na obed pečený karfiol v rúre a pri jednom som do druhej misi dala zapiecť aj zemiaky. A obed bol hotový. Keď ma od tepla brali driemoty, išla som vytrhať hrach a lúskala som.
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mne ak je teplo, tak spávam so zmrznutou vodou v PET fľaši. Okolo 24.00 hod. drkocem zubami a do rána som podchladená......
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
si sa pomýlila ani pre známky ani pre vedomosti, ale ako hovoril môj spolužiak na vš(inak skončil s červeným diplomom) : "Ja na učenie j....m, ja som tu preto aby dali gebír o absolvovaní školy". Takže školu robíme najmä pre vysvedčenie a podobný papier.
Aj ja som to tvrdila celý čas počas štúdia VŠ. Potrebovala som iba ten diplom a bolo mi úplne jedno, či bude červený alebo modrý. Nám diaľkovákom to bolo šuma fuk.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Leto ide, kupujte krémiky a mastičky, lebo:
opalovani.jpg  
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20
Stanko,

kto Ťa naštval, veď hoď .......treba zverejniť takých ľudí a máme všetci v tom jasno kto je aký, ja keď s Tebou súhlasím, tak súhlasím, ak nie poviem si svoj názor, ale vypisovať ss-ky poza chrbát, prepáč je pod úroveň človeka a nech sa za to na mňa nikto nehnevá a môžu ma teraz i ukamenovať....
Naposledy upravil VieraPopluharova : 29.06.12 at 21:38
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka 2 Hours Ago #15088
čo ti v tom bráni?
...hm ....a poviem Ti ?
Ivana Š 6 Hours Ago #15070
neviem, či sa chcel zrovna prisávať
...ver , že hej ...tak sa to predsa začína...
VieraPopluharova 6 Hours Ago #15068
Len je otázne na koho by si sa chcel prisať....
...otázne ani nie ........
...to presne VIEM ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hubatá Pozri príspevok
Mne ak je teplo, tak spávam so zmrznutou vodou v PET fľaši. Okolo 24.00 hod. drkocem zubami a do rána som podchladená......
ja sa zakryvam mokrym uterakom - do rana je suchy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...ach, moj malinký, však vy si myslíte fšetky dve, že to je slasť byť sámenko doma, keď od potrebuje vietor do labiek a lúku jak svet, aby sa unaháňal a nyje doma sa nudil!..dones ho sem, a neboj, zabudne, že má čosi ničiť, any domov nebude vládať dôjsť, ako šarkan kolkokrát, keď mu neny rady v lietaní..
..v pondelok posielam paroh!...
to verím.....to by potreboval, ale tu nie je kde a aj keby bála by som sa že nepríde ku mne ked ho zavolám, aj ked povel ovláda.
boli sme u vetoša v stredu....teraz zas jeho kolega nechápal...kým mu šupol "besnotu" tak ja zas ruky modrinovo-doškriabané ako faťák....tak sa metal.......potom, že mu dá pipetu na kliešte...že obojok sa neoplatí že odstrihnem a bude malý ked dorastie......tak že mu ju dá....kedže besný ako obyčajne schmatol ho rukami za kožu dal na stôl....ešte stále besný....potom s ním zatriasol zrúkol na neho chlapským hlasom , že "už sa ukludni" a náš besnoch sklopil uši kukal ako ked by ho fotili pre slobodu zvierat my s deckom sme sa smiali, že chlap na nehu zrúkne a už je lepšie.....tak sme vysvetlili vetošovi , že náš "vedúci zájazdu" je het.... priznal , že treba na neho tvrdšie.....asi áno.....
4 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vela ludí sa vie na Porade líškať, len keď majú problém- myslia si, že bez nich zdochnem- ked im nevyhovie človek, píšu ss-ky, že sa nemám na Poradu vracať-odkaz pre takých- takých ako ste vy mám v blízkosti 20
Stanko, drž sa padáka, aby si dobre dopadol, TY. Ostatní, aj na nos môžu, z tej výšky.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
to verím.....to by potreboval, ale tu nie je kde a aj keby bála by som sa že nepríde ku mne ked ho zavolám, aj ked povel ovláda.
boli sme u vetoša v stredu....teraz zas jeho kolega nechápal...kým mu šupol "besnotu" tak ja zas ruky modrinovo-doškriabané ako faťák....tak sa metal.......potom, že mu dá pipetu na kliešte...že obojok sa neoplatí že odstrihnem a bude malý ked dorastie......tak že mu ju dá....kedže besný ako obyčajne schmatol ho rukami za kožu dal na stôl....ešte stále besný....potom s ním zatriasol zrúkol na neho chlapským hlasom , že "už sa ukludni" a náš besnoch sklopil uši kukal ako ked by ho fotili pre slobodu zvierat my s deckom sme sa smiali, že chlap na nehu zrúkne a už je lepšie.....tak sme vysvetlili vetošovi , že náš "vedúci zájazdu" je het.... priznal , že treba na neho tvrdšie.....asi áno.....
Usudzujem, že pes si s Vami robí čo on chce. Keby bol doma SB, tak by inak skákal. Vycíti kto je vodca svorky . Možno si mala ísť na neho tvrdo hneď a ukázať, že Ty rozkazuješ a on musí poslúchať. Viem čo píšem, mala som už veľa psov za tie roky. A vodcom svorky som bola vždy ja, pes poslúchal na slovo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Stanko,

kto Ťa naštval, veď hoď .......treba zverejniť takých ľudí a máme všetci v tom jasno kto je aký, ja keď s Tebou súhlasím, tak súhlasím, ak nie poviem si svoj názor, ale vypisovať ss-ky poza chrbát, prepáč je pod úroveň človeka a nech sa za to na mňa nikto nehnevá a môžu ma teraz i ukamenovať....
Vieročka...tu dospelí ludia chodia šmírovať po profiloch čo si kto píše......ja som tu každý deň.....ale vidím, že je tu dosť ludí čo sú vyslovene prepnutí.....moc to tu žerú
sú veci ktoré nechápem ....a tieto ss-ky sú presne to.......tiež som Standa už kontaktovala, lebo si myslím že je vo svojej brandži šikovný, ale prečo by som sa neho niečo........ked nie je po mojom tak to teda nie..... a keby som chcela tak by som mu inak mohla aj cenknúť
tiež by som chcela vedieť ktoré sú tie líšky-lišiaci....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

inak ja sa vytešujem mám zajtra volníčko...teda nejdem upratovať, jupííííííí. budem sa na balkone opalúvať....lebo mám 3ks nových šiat a ešte som ich nemala....som bledula maximálna.... a v nedelu možno s deckom na bágrovisko.....
a ešte sa teším...veľmi idem koncom augusta nakoniec s bratom a jeho novou fešandou "dole" teda do Hr po troch rokoch ...aj cestovnú horúčku budem mať...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no však som musela pustiť céklínera a spybota, pekne po sebe, aj s antivirákom, antivirák dva razy po sebe zhúkol, ako keby porada horela, že vraj podvodné voľačo sa mi tu pokúša dostať do kuchyne!..som sa tak zľakla, že som myslela, že umrem od ľaku!...
..no a tak mi prosím podajte z tej luizinkinej tácky to priesvitné s citronom a šprťkou ginu, lebo potrebujem niečo silnejšie ako voda do seba!...
a ešte pohodu vám,ak je tu ešte niekto..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no však som musela pustiť céklínera a spybota, pekne po sebe, aj s antivirákom, antivirák dva razy po sebe zhúkol, ako keby porada horela, že vraj podvodné voľačo sa mi tu pokúša dostať do kuchyne!..som sa tak zľakla, že som myslela, že umrem od ľaku!...
..no a tak mi prosím podajte z tej luizinkinej tácky to priesvitné s citronom a šprťkou ginu, lebo potrebujem niečo silnejšie ako voda do seba!...
a ešte pohodu vám,ak je tu ešte niekto..
ja som si spravila čo chladnica dala.....gin+ citron+jablkový strik /kupujem v At lidli super vec kto je blízo odporúčam/+ puno puno ledu...
ale už mi ostalo len bíle vínčisko.....zakúpim asi biely rum alebo to campari čo mi teraz ide na chuť....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem het odtiaľto, lebo ráno zase zaspíme a kafa bude k obedu..dobrú noc vám...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
Vieročka...tu dospelí ludia chodia šmírovať po profiloch čo si kto píše......ja som tu každý deň.....ale vidím, že je tu dosť ludí čo sú vyslovene prepnutí.....moc to tu žerú
sú veci ktoré nechápem ....a tieto ss-ky sú presne to.......tiež som Standa už kontaktovala, lebo si myslím že je vo svojej brandži šikovný, ale prečo by som sa neho niečo........ked nie je po mojom tak to teda nie..... a keby som chcela tak by som mu inak mohla aj cenknúť
tiež by som chcela vedieť ktoré sú tie líšky-lišiaci....

Tak nevypisujte si do odkazov "líbesbrífy" a nikto nebude tam chodiť šmírovať...

Koniec-koncov ak to umožńujú nastavenia Porady, tak aký problém ??,

Ja do cudzích profilov nechodím a ked mi niekto pošle nejaký odkaz ktorý sa mi nepáči,tak ten odkaz vymažem

NO PROBLEM:
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Tak nevypisujte si do odkazov "líbesbrífy" a nikto nebude tam chodiť šmírovať...

Koniec-koncov ak to umožńujú nastavenia Porady, tak aký problém ??,

Ja do cudzích profilov nechodím a ked mi niekto pošle nejaký odkaz ktorý sa mi nepáči,tak ten odkaz vymažem

NO PROBLEM:
no skôr to bolo o tom...že téme bola vášnivá debata, ale debatovalo sa aj po mimo..... mne je z toho do miechu...ako aj z toho, že sa tu riešia nejaké body...moje decko minule....."ježiši mama a čo budú mať chleba lacnejší"
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať