Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mýliš sa Pali- ja mám kamoša v base :-(((, tá nešťastná DPH- čka...-tá človeka dobehne rýchlo...
dobre si ho poistil? To bol asi jediný kto nezrušil firmu potom ako spravil tunel
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...niekto sa asi realizuje ...hm .........

Nové odkazy v profile (27)
10.06.12 13:04
-
Poradautomat
09.06.12 10:08
-
Poradautomat
27.05.12 19:54
-
Poradautomat
25.05.12 09:44
-
Poradautomat
23.05.12 19:24
-
Poradautomat
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač Pozri príspevok
...niekto sa asi realizuje ...hm .........
27 raz bol na Porade tvoj príspevok vyhodnotený ako najlepšia odpoveď. Ak chceš aby ti to z notifikácii zmizlo, realizuj sa ty - hľadaj medzi odkazmi v profile, na každý musíš kliknúť. Žiadala som Richarda, aby spätne pridané oznámenia zrušil - nestalo sa.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

stačí kliknúť na ten nadpis Nové odkazy v profile a je po probléme
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
27 raz bol na Porade tvoj príspevok vyhodnotený ako najlepšia odpoveď.
...váááážne ????.......že neverím , kua ....
...ma neštvi , to viem aj ja ....
Ak chceš aby ti to z notifikácii zmizlo,realizuj sa ty - hľadaj medzi odkazmi v profile, na každý musíš kliknúť.
....kua , keď mne sa nechce .... Žiadala som Richarda, aby spätne pridané oznámenia zrušil - nestalo sa.
kukučka Pozri príspevok
stačí kliknúť na ten nadpis Nové odkazy v profile a je po probléme
...trt veľký........tri krát som klikol .....Porada to má v trubke ...


...a takéto obálky sú...



...kliknem na ňu , ako vždy a žiadna reakcia .....ništ ...
...ani po jednom kuse odkazu sa nedá odstrániť ....
Naposledy upravil buchač : 26.06.12 at 18:58
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z notifikácii. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.
Naposledy upravil veronikasad : 26.06.12 at 19:07
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som sa vrátila od môjho decka z nemocnice..nevďačník ofrflal koláčik, vraj či si myslím, že on bude v nemocnici pol roka, že mu donesiem ako pre armádu, však on plánuje zajtra-pozajtra už domenko ležkať!..tak som sa zvrtla a poďho za lekárom..nebolo, len tri sestričky veselo diskutovali vo svojej nore..tak som zaklopala, slušne sa ospravedlnila, že ich vyrušujem v ich plodnom rozhovore a prosím informácie..dve z nich boli aj ochotné, povedali, čo som chcela a tá jedna, vraj, čo chcete, všetko sa dozviete!..jemne som sa jej opýtala, či si myslí, že info o mojom decku mi podá hornovestenický pán farár, alebo piešťanské mlyny a pekárne-no a ak ju vyrušujem pri pití kávy, keď má byť pri pacientoch, tak že si zájdem za pánom doktorom o patro níž...a šla som!...nebolo ho!..nevadí...dietko domov dovezie sanitka, lebo sedieť, ani chodiť nemôže,možno zajtra, alebo pozajtra,dokonca aj na kontroly bude chodiť sanitkou..dobre, no..asi hojenie je na dobrej ceste, keď nemusí ležať v špitáli, doma je predsa len veselšie...
..a vám prajem pohodu tu, synko mi doniesol žltý melón, tak ho idem spracovať a počkám, čo zas porieši moja milá Hírem...fajn vám...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z profilu. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.
...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
Netráp sa, určite to vyrieši soft. Tiež ma to štve, že to tam vybliakuje, ale čo už? Sú aj dôležitejšie veci, či?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač Pozri príspevok
...po slovensky ????

...alebo slušne ???

...že vyjadriť názor ...............
Richardovi som písala, odozva žiadna. Vraj to bolo vymazané, no mne o chvíľu naskočili znovu. A mám ich 4-krát viac ako ty. Nevidím nové odkazy v profile.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...som sa vrátila od môjho decka z nemocnice..nevďačník ofrflal koláčik, vraj či si myslím, že on bude v nemocnici pol roka, že mu donesiem ako pre armádu, však on plánuje zajtra-pozajtra už domenko ležkať!..tak som sa zvrtla a poďho za lekárom..nebolo, len tri sestričky veselo diskutovali vo svojej nore..tak som zaklopala, slušne sa ospravedlnila, že ich vyrušujem v ich plodnom rozhovore a prosím informácie..dve z nich boli aj ochotné, povedali, čo som chcela a tá jedna, vraj, čo chcete, všetko sa dozviete!..jemne som sa jej opýtala, či si myslí, že info o mojom decku mi podá hornovestenický pán farár, alebo piešťanské mlyny a pekárne-no a ak ju vyrušujem pri pití kávy, keď má byť pri pacientoch, tak že si zájdem za pánom doktorom o patro níž...a šla som!...nebolo ho!..nevadí...dietko domov dovezie sanitka, lebo sedieť, ani chodiť nemôže,možno zajtra, alebo pozajtra,dokonca aj na kontroly bude chodiť sanitkou..dobre, no..asi hojenie je na dobrej ceste, keď nemusí ležať v špitáli, doma je predsa len veselšie...
..a vám prajem pohodu tu, synko mi doniesol žltý melón, tak ho idem spracovať a počkám, čo zas porieši moja milá Hírem...fajn vám...
jooj, viem si ťa predstaviť, až mi je smiešno z toho...ale ak si pýtala, tak čo už?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

hnedoočka Pozri príspevok
jooj, viem si ťa predstaviť, až mi je smiešno z toho...ale ak si pýtala, tak čo už?
Ale to sa patrí, vyrušovať niekoho v sieste? Ja by som sa tiež naštvala, keby ma niekto vyrušil pri pití kávy a ešte k tomu v pracovnej dobe. Takže Pepsi by sa mala polepšiť.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

veronikasad Pozri príspevok
Juraj, nie na obálku klikáš. Musíš si v profile nájsť každú jednu pochvalu od Poradaautomat, kliknúť na ňu, otvorí sa ti príspevok, a len tak ti to zmizne z notifikácii. Po každom kliknutí o jedno číselko. Užasný zlepšováčik - ti poviem.
netreba otvarat prispevky ... staci "len" preklikat stranky odkazov a pochval - aspon u mna to tak funguje
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

potešilo: hrvatska jana 5 litrové čapovacie balenie za 1,79 evri
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes celkom vydarený deň, na tú hrúzu...aj hadovi je v Laponsku celkom pohoda,akurát časové pásmo sa mu nevie prispôsobiť,ale vraj časom sa dohodnú...ešteže máme skype,to je hneď veselšie..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..nooo, len neviem, čo s tolkým množstvom úspechov, čo ti prajú, budeš robiť!..či to vôbec zvládneš...(a asi aj ja s tebou, tiež mám úver, lenže mne nič neoznamujú /zatiaľ/, mne to povedia, keď donesiem penážky na splátku..lebo nemám účet,čo ich teda dosť jeduje pri každom vklade mi musia tlačiť papier a referovať, aká je výhoda mať v SLSP účet, však som dôchodca, tak aj bez poplatkov..máme smajlíka, čo zalamuje ruky nad slovenskom?..

..tuším o chvíľu ide repríza sultána, pozriem rozprávku a fičím za deckom..aspoň sa poteším...
To Ti ktorý debil v SLSP povedal že ako dôchodca by si mala účet bez poplatkov? Never im, tie k*r*y mi každý mesiac strhnú 1 € za vedenie účtu a 1 € za internet banking. Tak keď Ťa budú lanáriť, tak im to oplieskaj o hlavu. Okrem toho za každý pohyb na účte 0,15 €. Nezabila by si ich? Mám smolu, že všetky platby mám cez účet, takže na tých poplatkoch na mne poriadne zarobia.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
potešilo: hrvatska jana 5 litrové čapovacie balenie za 1,79 evri
Odkiaľ? Ochutená? Či čistá?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Spod zeme - nekukáš na reklamu?

1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

veronikasad Pozri príspevok
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.
Veronika, ale nie každý má nainštalovaný aj iný prehliadač. Takže môj profil mi môže byť ukradnutý, keď na to kašle ten, komu by malo záležať na tom, aby všetko fungovalo v každom prehliadači. Ja sa rozhodujem aký prehliadač budem používať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
To Ti ktorý debil v SLSP povedal že ako dôchodca by si mala účet bez poplatkov? Never im, tie k*r*y mi každý mesiac strhnú 1 € za vedenie účtu a 1 € za internet banking. Tak keď Ťa budú lanáriť, tak im to oplieskaj o hlavu. Okrem toho za každý pohyb na účte 0,15 €. Nezabila by si ich? Mám smolu, že všetky platby mám cez účet, takže na tých poplatkoch na mne poriadne zarobia.
ja mám všetky pohyby na účte zadara aj sms kuriera.....za účet platím 4,90e......ale toľko neplatím...lebo za platbu kartou mi vždy vrátia späť nejaké e.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať