Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Na dobru nocku vam posielam

3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extr...a-450-eur.html
Rieši sa len sledovanosť keby zdvihla sledovanosť napr. poprava v priamom prenose aj to by tam hodili? neriešia otázky vkusu morálky fuj hnjuj
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...popršalo, slniečko je naštartované,dýcha sa celkom dobre,káva sa varí, aj čajík je nachystaný,naladím gépées na správne smery,Vieroč, očko, kefír,Marcelka a ..a..a.. a posielam s prianím, nech vás všetko zlé dnes obchádza a nič vás nenasejeduje.....syník prespal noc v poriadku, pri otáčaní stonal-ale on sa otáča ako kamion s prívesom aj normálne,takže po treťom prebratí som zaspala aj ja a dnes ráno už aj úsmev strihol..tak hádam mu zostane..
...aj vám úsmev na tvári prajem a krásny deň...

...aj alabutovi a Indymu do zákopov posielam plechofkové..len tak...
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

on line kamera z balkónového hniezda http://www.sopsr.sk/strazovskevrchyweb/onlinekamera/
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pepsi, ďakujem za čajík. Pekný deň a nech nás nič nerozhádže.
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsi díkes , kafica akurátna, ešte že som videla ako pristáva, lebo by mi do nej napršalo.

u nás prš dosť hustý a ešte som mala ráno maratón do záhrady a späť po mobil, lebo sledujte, no nestojí to za zvečnenie?

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  28062012104.jpg
Zobrazení: 39
Veľkosť:  70.5 KB
7 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Ine naroky ma redaktor z BA a ine obycajni ludia z hladovej doliny...
Taky redaktorko zijuci a pracujuci v BA by nevyzil ani tyzden z penazi, z ktorych prezije cela takato rodina za mesiac...
veru tak, myslím,že Tonko bol spokojný aj so 160 eurami- uvedomujete si kolko je to pív???
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
veru tak, myslím,že Tonko bol spokojný aj so 160 eurami- uvedomujete si kolko je to pív???
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
srska Pozri príspevok
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
a to kde budeš? žeby letný spánok?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
..

..oki..odhlasujem ťa z kefíra a gépées,a v zdraví si uži leto...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ludia placu ze nemaju peniaze a ak im clovek onukne moznost zarobit si,tak sa im nechce
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nieje pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nieje pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...
nestaci ze televizie prazdninuju?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to nieje zlý nápad- ja by som dal na prázdniny do septembra vypnuť celú Poradu- aj tak tu všetci točíme o tom istom dennodenne dokolečka- z nás poraďákov už nie je pomaly žiadny osoh, sme sa spustili...
... Stanley, vrav za seba ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..oki..idem dopiť kaficu od rána, už sa na nej aj žabky šmýkajú a navarím čerstvú...potom pošlem...mám dosť dnes..2 hodiny u lekára, pokiaľ vybavil troch pacientov a mohla som mu vraziť do ruky papiere môjho decka, sestra sa ani neunúvala pozvať ma dnu -mohla by som sa náhodou niečo pýtať a zabaviť ich-potom do Novák, späť, prš, slnko, dusno,vyvenčiť šarkana, kávu si miešam vidličkou...ale no nevadí...syník je veselší, aj sa mu snívalo už čosi a tak pohoda...
..aj vám prajem..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vážená poisťovňa AXA...neviem, z akého titulu uvádzate svoju emailovú adresu ako kontaktnú, keď nie je možné s vami týmto spojením komunikovať, ale ste ma odkázali na vaše centrum v najbližšom meste..trhnite si labkou..môžete aj dvomi..už nemám záujem...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
tak veru stenly, chvíľku sa bude mať dobre.

no, prázdniny predo dvermi - tuším si dám tiež od porady pauzu. takže, pekné leto vám všetkým prajem a vidíme sa po 01.09.2012
pepsikova Pozri príspevok
..

..oki..odhlasujem ťa z kefíra a gépées,a v zdraví si uži leto...
Počas doby neprítomnosti sa prihlasujem na odber kyslého mlieka , kefíra , ovčieho syra , žinčice a bryndze ......poprípade aj Šaratice ....
...poseriem sa potom už aj sám ...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pepsikova Pozri príspevok
...vážená poisťovňa AXA...neviem, z akého titulu uvádzate svoju emailovú adresu ako kontaktnú, keď nie je možné s vami týmto spojením komunikovať, ale ste ma odkázali na vaše centrum v najbližšom meste..trhnite si labkou..môžete aj dvomi..už nemám záujem...
Od AXI ruky preč, žena mala po 3 rokoch platenia poistného škodovú udalosť /500 EUR/ a ti hajzli jej vypovedali zmluvu.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

to video naozaj stoji za to...hygiena ako lusk-)
http://www.dumazahrada.cz/video/2012...campaign=BF-02
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..oki..idem dopiť kaficu od rána, už sa na nej aj žabky šmýkajú a navarím čerstvú...potom pošlem...mám dosť dnes..2 hodiny u lekára, pokiaľ vybavil troch pacientov a mohla som mu vraziť do ruky papiere môjho decka, sestra sa ani neunúvala pozvať ma dnu -mohla by som sa náhodou niečo pýtať a zabaviť ich-potom do Novák, späť, prš, slnko, dusno,vyvenčiť šarkana, kávu si miešam vidličkou...ale no nevadí...syník je veselší, aj sa mu snívalo už čosi a tak pohoda...
..aj vám prajem..
ja som si tiež odsedela svoje u lekára, až bolo na odbery neskoro, takže tak - mám zajtra prísť nečakať, hneď klopať mám, lieky mi doktorka napísala a ráno len sestričke treba ísť, ostatné potom podľa výsledkov

hlavne že jedna občianka, taká "prispôsobivá" došla, a hneď rovno do dverí sa pchala, ona je chorá a nemôže čakať
my sme tam asi 15 sedeli asi od samej radosti
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať