Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Nezabudni zohľadniť náročnosť terénu u nás je terén momentálne ako betón... žiadna antuka...
Tajná otázka: a to už sa kopú krumple???
tri týždne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ponúkam na vozík dlhšie nepoužívanú konštrukciu na fóliák! Krásna, hrdzavá, z jednej strany potrhaná fólia, okno, dvere...
Luxusná!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?
ked je taký hustý...tak nech s nimi býva v tých ich haciendach machruje v karavane....len či nezabudol na očkovanie aj proti smrti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
ked je taký hustý...tak nech s nimi býva v tých ich haciendach machruje v karavane....len či nezabudol na očkovanie aj proti smrti
len mu ho nikto nechce požičať a manželka mu naň nedá peniaze, myslíš zdravotné riziká roxorus, krompáčus
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
len mu ho nikto nechce požičať a manželka mu naň nedá peniaze, myslíš zdravotné riziká roxorus, krompáčus
a nech je z nimi bez ochranky a policajtov aspon 3 mesiace,bez karavanu a priamo v osade a potom nech sa aj trvalo prestahuju do blizkosti osady,mnohy mu velmi radi a lacno predaju dom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a neviete náhodou, má už zabezpečené, kde a čo bude jesť?..či v tých chajdách ho budú hostiť?..to by chcelo aj lekára so sebou zobrať..však, čo keď dostane z vody preháňačku?..chudáčko patlovič......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čistá hoda z vodovodu a studený čajík sa posiela kadetade, podľa džípíes...aj vedľa...ku bazénom a na balkán...
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este aj ten Babinsky nam podnika,nuz takych je mnoho,co sa za komunistov naucili http://www.sme.sk/c/6439928/babinske...-trstenej.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...čistá hoda z vodovodu a studený čajík sa posiela kadetade, podľa džípíes...aj vedľa...ku bazénom a na balkán...

Pepsi, poslala si to studené? Šak došlo teplé... klimatizovaného holuba nemáš?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola herečka je to .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
Môžem? Nedávno dávali Česi tal. dokument venovaný dôchodcom v DD. Na prízemí mali fitness, trénovali ich na olympiádu seniorov v kategóriách osemdesiatnikov a deväťdesiatnikov v Ázii. Jeden z kategórie 90 tam zabehol stovku za cca 18 sek.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zas nakúkam, len či sa mi čajík ušiel

všetko nachystané, musím šestnástku a synáčika pochváliť veľmi pomáhali mi
a ešte pred príchodom hostí o cca 18:00 sa ideme očápať do bazéna, lebo oskar pečie jak vyšitý
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy...
aj bez biolitu...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Doteraz som vydržala, ale teraz už zahajujem frontálny útok na mrazák so zmrzlinou...
Ventilátor mám nasmerovaný do ksichtu, poľovnícky guláš ignorujem, volala suseda, že aj oni varia, tak pôjdem radšej iba na kratšiu vzdialenosť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vonku je pekelne horúco- o chvílku všetci pokapeme ako muchy...
..

..fšak dáke šikovné poradapoistenie vymysli...nech má príbuzenstvo osoh, ak pomreme na horúčavu...napríklad-smrť z tepla-poistná sumaxxxx...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sú nenapraviteľní u nás v Tatrách aj.....http://www.topky.sk/cl/11/1315603/Hr...je-v-bezvedomi ešteže so šťastným koncom.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..fšak dáke šikovné poradapoistenie vymysli...nech má príbuzenstvo osoh, ak pomreme na horúčavu...napríklad-smrť z tepla-poistná sumaxxxx...
to ani netreba vymýšlať smrť z tepla- to sa hradí z bežnej smrti-je to tam zahrnuté a plní sa to...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Doteraz som vydržala, ale teraz už zahajujem frontálny útok na mrazák so zmrzlinou...
Ventilátor mám nasmerovaný do ksichtu, poľovnícky guláš ignorujem, volala suseda, že aj oni varia, tak pôjdem radšej iba na kratšiu vzdialenosť...
nepomáha... už dávam druhú.....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
nepomáha... už dávam druhú.....
viem, ale aspoň mám pocit, že som sa ochladila
a tá miska na bruchu položená! hotová pohádka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať