Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aha akú peknú som náhodou našla....
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už dávno sme si tu nedali.....
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aby chlapi nefrflali tak aj ........
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
http://spravy.pravda.sk/kauza-gorila..._sk_domace_p12

Ak u nás niekto spraví "prúser", namiesto toho, aby chodil po kanáloch, je vykopnutý hore, najnovšie do euro-parlamentu a iných euro-inštitúcií, potom sa nečudujme, že prijímajú predpisy také, aké prijímajú!
Toto ma riadne nasrdilo.
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bubeníková z kauzy Gorila radí Grékom ako privatizovať

Anna Bubeníková pred 2 hodinami BRATISLAVA - Exšéfka Fondu národného majetku (FNM) Anna Bubeníková je jednou z troch členiek komisie, ktorú vytvorila Európska komisia, Európska centrálna banka a Medzinárodný menový fond. Má poradiť Grékom, ako predať štátny majetok a splatiť tak dlhy.

Informuje o tom portál tvnoviny.sk. Bubeníková je pritom jednou z hlavných postáv Gorily – údajného spisu SIS, v ktorom sa hovorí o politickej korupcii. Pred niekoľkými mesiacmi sa písalo, že je v zahraničí. "O tomto jej džobe veľa ľudí v parlamente nevedelo. Prekvapená ostala aj časť SDKÚ-DS, Mikulášovi Dzurindovi sa ani dnes rozprávať nechcelo," píše sa na portáli.
Úplne jasno v tom mal poslanec Ivan Štefanec (SDKÚ-DS). "Je to rozhodnutie európskych inštitúcií a myslím, že každý Slovák, keď sa dostane do európskych inštitúcií, tak presiahne svoj rozmer,“ uviedol pre TV Markíza. "Podrobnosti o fungovaní komisie sme sa zatiaľ nedozvedeli, keďže Európska komisia dnes na otázky odpovedať nestihla," informuje portál tvnoviny.sk s dodatkom, že Bubeníková nedvíhala telefón. Vybrať ju mali ešte pred vypuknutím kauzy Gorila na základe jej skúseností z FNM.


No a pre mňa tu už končí každá sranda. Fúúúúúúúúúúúúúúúúj
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kašlime na Gorilu, tých ešte bude ........
Ale ten krivý oný od Kvaky ma veľmi zaujíma, to sa len tak nenarodí......
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

83.jpg  
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..fantasticky teplucko je vonku, trochu som si zdriemla pri havovi..uz len sum mora a nejaka fajn hudbicka mi chybala..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ani neviem, či ma nasrdilo,alebo čo, ale koluje u nás po bytoch taký papier od činžákového pánbožka ,vraj máme byť solidárni so susedmi v jednom vchode, ktorí majú bočnú stenu činžáka a spodný byt plesnie,vraj sa v paneli zráža voda, keď prší,prácne si ho vraj prerobili a kadečo... nuž a chcú to zatepliť...ale len tú jednu, severnú stenu,(cca 13x11m) za 9000€ zo spoločného činžákového fondu..normálne by súhlasím, akurát ma jeduje, prečo sa nezateplí aj východná stena domu, ktorá je v zime najstudenejšia,alebo teda už celý činžák, lebo takéto frcky to akurát predražia..a tupé stádo si nedá povedať!..
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Paprika v pohároch zaliata nálevom, zajtra dám do pary. A snáď už budem aj spať, aby som zajtra mohla ísť strihať živý plot. Mesiac nevidím, ale človek nikdy nevie kedy sa ukáže a stiahne mi spánok
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

môj muž by mal vrátiť vysvedčenie zo ZŠ - lebo neovláda gramatiku
kto už napíše slovo objímka 3/4" takto - že obýmka 3/4" - plakať sa mi chce
a ešte sa so mnou vadiť bude, že nemám pravdu, jáj vŕŕŕ ubiť ho idem tou objímkou
http://www.akros.sk/objimka-dvojskru...gumou-a2/prod/
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..aj moja papricka je zavarena..ruky ma furt este palia a ustata som ako kon..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..aj moja papricka je zavarena..ruky ma furt este palia a ustata som ako kon..
Ja keď čistím papriku, tak si dám gumené rukavice. Keď dočistím, tak rukavice vyvrátim z ruky a zahodím. Síce trochu prepustia, ale ruky pália oveľa menej.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Paprika v pohároch zaliata nálevom, zajtra dám do pary. A snáď už budem aj spať, aby som zajtra mohla ísť strihať živý plot. Mesiac nevidím, ale človek nikdy nevie kedy sa ukáže a stiahne mi spánok
ešte je riadny ja už mám zapálený.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
môj muž by mal vrátiť vysvedčenie zo ZŠ - lebo neovláda gramatiku
kto už napíše slovo objímka 3/4" takto - že obýmka 3/4" - plakať sa mi chce
a ešte sa so mnou vadiť bude, že nemám pravdu, jáj vŕŕŕ ubiť ho idem tou objímkou
http://www.akros.sk/objimka-dvojskru...gumou-a2/prod/
Mala by si mu kúpiť k sviatku Slovník slovenského pravopisu. A keď niečo nebude vedieť napísať, tak mu ho otrep o hlavu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
ešte je riadny ja už mám zapálený.....
Zapálim si teda aj ja.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

wagner Pozri príspevok
Ja keď čistím papriku, tak si dám gumené rukavice. Keď dočistím, tak rukavice vyvrátim z ruky a zahodím. Síce trochu prepustia, ale ruky pália oveľa menej.
..ach, ja tie rukavice neznasam,,
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

wagner Pozri príspevok
Mala by si mu kúpiť k sviatku Slovník slovenského pravopisu. A keď niečo nebude vedieť napísať, tak mu ho otrep o hlavu
normálne sme mali večernú hádku o tom ako sa to slovo správne píše
stále si svoje húdol, že obýmka je správne
ale mňa chlapec nepreští,
čo sa gramatiky týka, mám šiesty zmysel na vybrané slová, ale až strýko gúgl ho presvedčil, že MÁM PRAVDU - no nezabi ho
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dneska som si všimol, že tie plavkyne špičkové na OH, nemajú vobec prsia a ked majú tak ozaj len také miniatúrne..., asi by robili vo vode velký odpor...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Zapálim si teda aj ja.
ked máš soľnú lampu môžeš použiť....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať