Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Múdro dňa :

Len náhodné stretnutie vytvorí to pravé puto...

Kórejské príslovie
...

..keby ma náhodne stretla kia ceed a povedala mi, že je moja a len moja, to by bolo puto!!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..takto nejako si dnes zariaďte deň,teda, tí, čo majú slnko..u mňa to bude na gumáky...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a niečo pre úsmev..od mojej kamky miminky..

...úprimnosť detí..


Mama hovorí, že tato jej pomáha tak akurát do hrobu. Poslúcha iba vtedy, keď sa mama naňho nahnevá, že prišiel domov zasa nacápaný. Vtedy aj umyje riad, aj povysáva. Ale inak je lenivý ako kehela. Raz dokonca aj varil. Spravil knedlu, ale bola taká gumová, že sme ju s mamou natiahli cez celú izbu, až potom sa roztrhla. Mama mu vtedy povedala, nech ju zoberie do roboty namiesto obušku. Viete, on je policajt...


...
Náš otecko má doma takú pracovňu, kde píše na stroji a na počítači. Mama tomu hovorí brloh, lebo mu tam nesmie upratovať, lebo by tam už viac nič nenašiel. Pritom tam má smrad a bordel ako v tanku. Ani okno mu tam nesmie umyť. Keď už cezeň nevidí, spraví si v ňom prstom kukátko. Mama vraví, že chlapi a muchy by nemali byť .
..

Môj tato, keď bola mama v nemocnici kupovať bračeka, musel raz prať. Do práčky napchal všetky špinavé veci, posypal ich akýmsi práškom, čo si bol kúpiť v obchode, ale vodu tam nenalial. Vraj načo, ten prášok vraj perie aj bez namáčania. Páni, to ste mali vidieť!...
..

Môj ocino chcel raz mamu milo prekvapiť, a ožehliť všetku bielizeň, kým sa ona vráti z nákupu. Doma sa už kúrilo, tak bol iba v trenírkach. Ako tak žehlil, zrazu začal vrieskať a válať sa po zemi! Strašne som sa bála. Kázal mi, aby som rýchlo utekala po maminu. Keď sme pribehli, ocino sa ešte stále skrúcal na gauči a síkal. Zavrel ma do izby a potom sa chvílu rozprávali s mamou. Potom sa mama začala strašne smiať. Keď som sa jej spýtala, čo sa stalo ocinovi, povedala, že ocino je hrozne nešikovný a prežehlil si cikáčik...


Môj oco je velmi šikovný. Vie opraviť všetko! Každú chvílu ho volá niekto z dediny, aby im pomohol. A keď to opraví, musí ísť s nimi do krčmy. Raz som ho v krčme počul, ako rozprával chlapom, že konečne vymietol dolnej susede komín. Doma som to povedal mame, aby aj ona bola naňho hrdá. Ona však začala hádzať šálky do steny. Niekedy tých dospelákov nechápem. Mama asi nemá rada, keď oco pomáha druhým, lebo teraz spáva v kuchyni. Mama ešte kričala, že mu už nikdy nedá. Ale čo mu nedá, to neviem. Asi desiatu do práce, lebo teraz si ju oco robí sám.
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj my máme pod mrakom. Taký spací čas...

Takže sa idem asi činiť, nech je po mne niečo aj vidieť.

Inak, včera som v predzáhradke našla rajčinu... Takú asi 20 cm, ešte nekvitne, tak nad ňou dumám, či by som ju tam aj nenechala, k hodom (v septembri) budú rajčule možno...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte bonus...


Jede muž se ženou a tchýní na dovolenou a chytí je domorodci na posvátné půdě.
První domorodec na nic nečeká a povídá: "Za to že jste vstoupili na posvátnou půdu každý dostanete 50 ran bičem a aby jste si nemysleli, tak každý může mít jedno přání!"
První jde na řadu manželka a ta si přeje dostat na zadek polštář. Jak tchýně viděla že jim bič ulítl i na záda, tak když přišla na řadu tchýně přála si polštář na záda a zadek.
Poslední byl manžel. Když měl on vyslovit své přání řekl: "Já mám dvě přání: přál bych si 100 ran bičem."
Domorodci se na něj zadívali a povídají: "Ty hodně uznáváš naši půdu že? Toto přání bude splněno a to druhé? Jaké máš druhé přání?"
Manžel odpovídá: "A na záda mi dejte mou tchýni!"
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a aby ste nepovedali..



Aké je to milovať sa po osemdesiatke?
Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.

Čim chceš byť, keď budeš veľký? Debilom. ????? Keď chodíme
spolu s ockom, stále mi ukazuje a hovorí: "Pozri, aké Porsche má ten
debil!", "Aha, akú vilu si ten debil postavil!", "Kukaj,aká fajná
modelečka sa vláči s hentým debilom!"

Klop klop! Kto je to? To som ja, otvor! Aký otvor ?

Dnes ráno u nás sused zvonil o 2:30 ! Chápete to? O pol tretej
ráno!! Našťastie som ešte nespal, pretože som trénoval na bubnoch

Dvaja chlapi pília veľkou pílou strašne hrubý strom: "Jožoooo,
aj tebe to ide tak ťažko?" "Neviem, ja teraz fajčím..."

Lezú tri slimáky za sebou a zrazu ten posledný vybuchne. Prvý sa
pýta toho druhého: Čo sa mu stalo? Neviem, asi to bol Moslimák!

Názov najnovšej sexuálnej polohy je - Na cibuľu.
Postup: Muž sa vyzlečie a žena sa rozplače.

Volá Škót na erotickú linku.
Callgirl mu hovorí: "Zlato, urobím pre teba všetko!"
Škót: "Tak mi zavolaj naspäť!"****
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak som stihla do rána, hádam sa všetkým ujde. Už keď som bola vo švungu
PS: tak by som si dala taký koláč... slivkový, alebo marhuľkový... fňuk!

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tak som stihla do rána, hádam sa všetkým ujde. Už keď som bola vo švungu
PS: tak by som si dala taký koláč... slivkový, alebo marhuľkový... fňuk!

..

..zamestnaj dôchodkyňu!..nech pripraví, ty jej to vymies a ona nech dokončí..a trúba upečie!..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

máme malé zajačiky- počet neviem, ešte sú riadne pozakrývané
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Na budúcu stredu pálime marhuľky. 8.8. dúfam, že bude aspoň 8 litrov
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...padám odtiaľto...a držte mi palčáky...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
...padám odtiaľto...a držte mi palčáky...

Kam že padáš? Ale palčoky držíííme.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Kam že padáš? Ale palčoky držíííme.
..

..už možeš pustiť...bolo veľa ľudí..
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Včera ste ma inšpirovali s trhaním buriny, už som mala výčitky... ja mohutný balkónový záhradkár (trojhrantíkový) som sa vrhla na našu činžiakovú predzáhradku. A teraz sa dostávam k tomu, čo ma dnes potešilo: tentoraz som nenašla ani jedno psie h****! ...ako málo stačí k radosti
Naposledy upravil ivuliatko : 31.07.12 at 12:33
2 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-mňa dnes potešilo, že šéfinko a arogantný kolega dnes nie sú v kancelárii, takže máme tu: pohoda, klídek....
3 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
... aj u nás je šéf na dovolenke
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-ľudkovia moji, v auguste si beriem dovolenku, a moje plány znejú: upratať, oprať, nakúpiť do kuchyne, do skrine.... Dovolenkový čas mi ujde rýchlejšie ako pracovný a ja zistím, že som si ani neoddýchla, nikde nebola, nič nezažila...
Nie, že by som sa sťažovala, ale je to tak!
Ale dnes som potešila svojho ducha, kúpila som si knihu Tajomstvo plánu Vášho života. Takže nastane "povinné čítanie"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este nedelu doobeda sa vsetko sypalo,potom poobede sa to zmiernilo a dnes je to nerozhodne-tak napr neuspel som zo staznostou na energetickej inspekcii,ale aby sa nepovedalo tak bytovemu nasli nejake formalne nedostatky,im mozno daju pokutu a ja som tam kde som bol,esteze stat mal dovod si zarobit,ked uz ten rozpocet krachuje.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... !!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, ako u vás, ale
sunrise.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať