Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Možno by sa viac potešili tomu, ak by ste odišli len vy dvaja s tatinom a im nechali byt na žúrku, či? No majú to teda s vami ťažké.
kde je tlačítko nesúhlasím?

my to máme s nimi ťažké!!!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok

my to máme s nimi ťažké!!!
To je len jedna strana mince.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

3/4 som na cúg posadil - ku švegerinke sa teperí - zajtra (ako moderná striga ) letí éroplánom na Krétu - jáááááj - kľúúúúúúd (ešte sa mojej sedemnástky nejako zbaviť + jej trochu pripečeného "frajera") - synátor je v pohode - robí ako farebný.
BTW: 3/4 ma na tento špás pumpla o 1600€ - ktorá banka má v priehradkách väčšie obnosy?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
3/4 som na cúg posadil - ku švegerinke sa teperí - zajtra (ako moderná striga ) letí éroplánom na Krétu - jáááááj - kľúúúúúúd (ešte sa mojej sedemnástky nejako zbaviť + jej trochu pripečeného "frajera") - synátor je v pohode - robí ako farebný.
BTW: 3/4 ma na tento špás pumpla o 1600€ - ktorá banka má v priehradkách väčšie obnosy?
Mladá má ešte toho notbukového frajera, či už inšieho...?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mladá má ešte toho notbukového frajera, či už inšieho...?
Stanko, máš záujem? či len zvedavosť ťa hryzie?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
Stanko, máš záujem? či len zvedavosť ťa hryzie?
Milka,len zvedavosť, ja už mám svoju vyvolenú a už by som asi nemenil...( snajvačšoupravdepodobnosťouhraničiacousistotou )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

inak myslite si čo chcete a hádžte sa tu o zem, ale ja osobne by som celú olympiádu zrušil- však to už nieje ako volakedy, teraz je to tam samý feťák a samý podvodník...

http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/l...udte-sami.html
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak myslite si čo chcete a hádžte sa tu o zem, ale ja osobne by som celú olympiádu zrušil- však to už nieje ako volakedy, teraz je to tam samý feťák a samý podvodník...

http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/l...udte-sami.html
...a samý biznis ......vraj odmena ...

http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Idem sa ja chytiť kosačky a pokosiť ten les, čo volakedy bol trávnik... Ach jo... Ešteže toho nie je veľa...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak myslite si čo chcete a hádžte sa tu o zem, ale ja osobne by som celú olympiádu zrušil- však to už nieje ako volakedy, teraz je to tam samý feťák a samý podvodník...

http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/l...udte-sami.html
poznala som jedného olympionika .....vyjadril sa ....je to aj o bohapustej súloži....hodilo by sa lepšie slovo použiť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
Idem sa ja chytiť kosačky a pokosiť ten les, čo volakedy bol trávnik... Ach jo... Ešteže toho nie je veľa...
bohvieaký les, trávnik ty kosíš...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
poznala som jedného olympionika .....vyjadril sa ....je to aj o bohapustej súloži....hodilo by sa lepšie slovo použiť...
ale lujzi ide aj o iné- naháňajú malých obchodníkov,že napr. v kvetinárstvach majú vence v tvare olympijských kruhov a pod. a dávajú pokuty za to- je toto normálné? Olympiádu zrušit, Mc Donald rozpustiť ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
bohvieaký les, trávnik ty kosíš...
Obyčajný, zelený, záhradný, burina, tráva, všetko jedno...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mam obavy ci bude este nejaka medaila,co uz ked uz aj ten sport davno stratil poctivost a atmosferu,vsetko przni velky biznis.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
mam obavy ci bude este nejaka medaila,co uz ked uz aj ten sport davno stratil poctivost a atmosferu,vsetko przni velky biznis.
celkovo tento celý náš svet speje neviem kam, ale nič dobrého nás určite nečaká, ničíme prírodu, všade rozhodujú peniaze a pod.- mne už to može byť celkom jedno-ja to už za tých nejakých 25 rokov to tu nejak doklepem, ale čo budúce generácie?
akože ludia sa čudujú že sú tu rozni Breivikovia, Harmanovia a pod., ale však ja sa vobec týmto masovým strielačkám nečudujem- však celé toto ludstvo je nejaké zhlupnuté a sme jak barani...,normálny tu už asi nieje nikto...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Košičania Vy sa máte http://www.topky.sk/cl/10/1319405/Ne...sky-93-percent- Ale robia z Vás blbcov, čo?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na každej TV stanici hovoria úpne niečo iné. Ktovie aké počasie vlastne bude?
http://www.aktuality.sk/clanok/21156...sia-na-vikend/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem kuknúť von, ako to tu vyzerá..lebo neviem, či stan nepostavím pred činžákom a nevydrichmem sa konečne do sýta,lebo "klikám" z posledných síl...kedy už napadne sňach?..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..idem kuknúť von, ako to tu vyzerá..lebo neviem, či stan nepostavím pred činžákom a nevydrichmem sa konečne do sýta,lebo "klikám" z posledných síl...kedy už napadne sňach?..
Aj ja to hovorím, odkedy sa ten aprílový stratil. Si zober, že poobede bola v PD búrka a nám žiadny dážď na ovlaženie neposlali.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a u nás sa dá povedať, či napísať práve teraz, že nad Tatrou sa blýska,hromy divo bijú.......
a porastú opäť......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať