Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..notykokos, to muselo byť nádherné teátro!..inak skočiť takému koníkovi do myšlienok a tesne pred víkendom, to by sa teda národu mohlo pekne neoplatiť..aaauuuuuu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Len nezabíjaj, iba ak muchy. Ja mám dva týždne dovolenky - dostala som otázku, kedy si ju ráčim zobrať, A ja že aj hneď a je to, aspoň budem doma makať na záhrade. Snáď sa už dostanem aj na ten živý plot. Zase na ňom budem visieť týždeň- prerástol o viac ako meter za mesiac.
si mohla počkať na mňa by som ti to prišla pomôcť strihnúť....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Len nezabíjaj, iba ak muchy. Ja mám dva týždne dovolenky - dostala som otázku, kedy si ju ráčim zobrať, A ja že aj hneď a je to, aspoň budem doma makať na záhrade. Snáď sa už dostanem aj na ten živý plot. Zase na ňom budem visieť týždeň- prerástol o viac ako meter za mesiac.
lujza.j Pozri príspevok
si mohla počkať na mňa by som ti to prišla pomôcť strihnúť....
Ja by som ho bola dneska cestou z roboty aj holými rukami otrhala...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..notykokos, to muselo byť nádherné teátro!..inak skočiť takému koníkovi do myšlienok a tesne pred víkendom, to by sa teda národu mohlo pekne neoplatiť..aaauuuuuu...
to áno maxi...a ešte má syndróm malého chlapa....kto jemu dal kolieska na kandidátke
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

AlaNR máš 100 bodov
nie si sama, tento spln bol šalený, veľa ľudí vykoľajil
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ja by som ho bola dneska cestou z roboty aj holými rukami otrhala...
pochopila som
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/10/1319424/Ex...-su-v-bezpeci-



(dublejtven...(-plnovýznamové české slovo som si požičala z face...to, čo sa tu už robí, si iné ani nezaslúži...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Ja by som ho bola dneska cestou z roboty aj holými rukami otrhala...
Veď nebuď hrdina.Neviem ako by si sa tvárila pri teplote 34 stupňov stáť na rebríku na vrchnom šteblíku, ktorý sa kýve s Tebou ako vietor zafúka. Určite by si sa na to bodla tak ako ja. Ja už nerobím, keď sa mi nechce, vieš? Na každého toraz príde, neboj aj Ty zostarneš a nebudeš vládať
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Veď nebuď hrdina.Neviem ako by si sa tvárila pri teplote 34 stupňov stáť na rebríku na vrchnom šteblíku, ktorý sa kýve s Tebou ako vietor zafúka. Určite by si sa na to bodla tak ako ja. Ja už nerobím, keď sa mi nechce, vieš? Na každého toraz príde, neboj aj Ty zostarneš a nebudeš vládať
Mojík, ja som to myslela tak, že od jedu by som bola šklbala. Aj možno ten plot...
A jeden názorný príklad mám aj doma (moju dôchodkyňu), takže viem až príliš dobre, o čom si písala.
Len neviem, či chvalabohu, alebo bohužiaľ
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsikova
http://www.topky.sk/cl/10/1319424/Ex...-su-v-bezpeci-



(dublejtven...(-plnovýznamové české slovo som si požičala z face...to, čo sa tu už robí, si iné ani nezaslúži...
Ale je to pozitívum: dlhuje ti štát a nechce zaplatiť - exekútora na neho. Ak on môže, tak ja tiež.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1319424/Ex...-su-v-bezpeci-
(dublejtven...(-plnovýznamové české slovo som si požičala z face...to, čo sa tu už robí, si iné ani nezaslúži...
u nás máme:
kejbl mi dej, du ven blit...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

>Kermadere!
>Mintenker.

1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
misoft Pozri príspevok
>Kermadere!
>Mintenker.

kónby tenkérminul...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Mojík, ja som to myslela tak, že od jedu by som bola šklbala. Aj možno ten plot...
A jeden názorný príklad mám aj doma (moju dôchodkyňu), takže viem až príliš dobre, o čom si písala.
Len neviem, či chvalabohu, alebo bohužiaľ
Asi žiaľ, lebo najhoršie na mojom veku je to, že mladosť v prdeli a do dôchodku ešte dva roky. Lebo ficova vláda rozhodla, že musíme vládať robiť do aleluja My čo sme celý život dreli doma aj v robote, musíme robiť a mladí sedia na ritiach doma bez zamestnania. A včuľ je taká doba, že nemusia ani doma robiť Takže keď sa dožijem toho starobného dôchodku, asi budem chodiť soliť ulice, tak sa mi budú ruky triasť
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zaujímavé, kto vie ako oslávia koniec komunizmu 21.12.2012 tí komunistickí papalášovia u nás
http://aktualne.atlas.sk/bolivijska-...nicie/amerika/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


čo poviete? celkom sa dá.....
http://www.topky.sk/gl/150457/102548...sky-sexsymbol-
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Nejaká si náročná...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nejaká si náročná...
prečo....ved má pekné telo...... ksicht som moc neriešila
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Bola som včera na hríby. Našla som 3 ks, len tak pri chodníku v hore, doniesla domov, urobila si ich s vajíčkami, zjedla a tak okolo pol druhej v noci mi napadlo, či naozaj boli jedlé. Tak vztyk z pelechu, vyhrabať v knižnici Atlas húb, identifikovať nález .....
(Boli to kozáky.)
Veľmi pekné a veľké šampiňóny rastú na sídlisku, na lúke, kde venčím psa... keď si predstavím tú recykláciu, šampiňóny jedine z konzervy... aj keď možno je to horšie, ako tie zo psej lúky
Okrem toho som prišla na to, že som si kúpila "hádavé náušnice". Akonáhle ich mám v ušiach, tak stretávam takých konfliktných ľudí, ktorí aj mňa nenormálne vytočia ....
Zajtra idem do susedov (HU) na kúpalisko, hádavé náušnice nechávam doma aj tak tuším adrenalín párty, lebo podnikateľ nepočúval moje rady a bude musieť vrátiť časť príspevku. Predpokladám, že si to zajtra zliznem ja. Veď som mu robila účto....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať