Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
totálne vygumované hlavy výsledok permanentnej mediálnej masáže = návod na výrobu magorov odtrhnutých od reality života respektíve za prachy všetko.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
na CT1...funesovka
oprava....na tv nova, až teraz mi to prišlo ked je reklama
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
pavol54 Pozri príspevok
totálne vygumované hlavy výsledok permanentnej mediálnej masáže = návod na výrobu magorov odtrhnutých od reality života respektíve za prachy všetko.

Tak tak tak .....Pochybujem o duševnej zrelosti a vyrovnanosti nielen účinkujúcich (veď na tom produkcia stavia v každej šou šou šou) , ale najmä celej realizačnej svorky. Ak sú takéto programy vrcholom jej životného profesného rebríčka, potom dovidenia
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Paula Pozri príspevok
Tak tak tak .....Pochybujem o duševnej zrelosti a vyrovnanosti nielen účinkujúcich (veď na tom produkcia stavia v každej šou šou šou) , ale najmä celej realizačnej svorky. Ak sú takéto programy vrcholom jej životného profesného rebríčka, potom dovidenia
pre realizačnú svorku je podstatné že narýžovala a najviac pre svojho chlebodárcu, ktorý je spravidla niekde v cudzine. Po revolúcií som zo zvedavosti pozrel na tzv trezorové filmy a vo väčšine prípadov som zistil že to bol taký grc že ich zlá komunistická komisia zavrela do trezoru, škoda že dnes nemá kto v spoločnosti vytvoriť kategóriu trezorových "umeleckých programov"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


trošku na schladenie....
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tv nova ....Zodiak
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ahojky vám tu..bola som chvíľu s našou Zitulkou,teda nyje naozaj, ale naozaj..a dúfam, že už má po operácii a že fšetko dobre dopadlo, tak držím palčoky,teraz už odtialto a posielam druhú kaficu,aj čajík, kto ešte nemal a k tomu konček z teplého chlebíka, len tak, bez ničoho,chrumkavý, mňamkový...vonku je hnusný dunst,aj vnútri je hnusný dunst a pomaly mi dochádza dych...naopak, šarkanovi je náramne do skoku, naháňa granule po dlažbe, skúša trafiť do bránky, ale ,no, možno bežec z neho bude, ale futbalista ťažko!...asi tak ja dnes..
..aj môjmu počítaču je teplo, tak sa rozhodol, že bude zamŕzať..som ho upratala, očistila, ale nepočúva, svynajenna!...
8 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekný deň všetkým. Od rána je ako v saune, taka vodička a ovievanie černoškom by sa zišlo. No, čo už keď musím makať v prácičke.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veru pepsi aj ja myslím stále na Zitulku, aby ju dobre zoperovali a bolo jej fajn. Ešte nejakú polhodinku ju asi budú robiť. Hlavne aby anjelíčkovia boli pri nej a viedli ruky lekárov, nech to spravia O.K. Príjemný deň všetkým, i keď je tu ako v pekle, horúčava už od 7 ráno.
10 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Figeľova práca mala nedostatky, titul dostal za odmenu Keby šéf KDH nebol eurokomisárom, na škole by mal s dizertáciou problém.
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivetka už komentuje http://www.topky.sk/cl/100535/131951...zmenil-taktiku-
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nemá nárok, či? Je to rozumná žena.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som bola v PD, u lekárov. Nechcelo sa mi, ale bola som objednaná, tak som musela ísť. Pre istotu autom, lebo v takom teple by som sa v bude roztopila Odchádzala som z PD o jedenástej a teplote pred Tescom bola 32 stupňov. Podotýkam že teplomer bol v chládku, vo výške možno aj osem metrov. Takže pri zemi bola teplota určite okolo 35 stupňov. Auto sa nedalo inak vetrať, iba otvorenými oknami počas celej cesty domov. Klímu ešte nemám naplnenú, nie sú voľné zdroje. Ale za to som natankovala v PD za desať € - liter nafty 1,397 €. U nás 1,420 €
http://aktualne.atlas.sk/tropy-su-sp...acove-pocasie/
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Posielam na ochladenie sneženie
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Užívajme si teplo, lebo už v noci nás čakajú búrky a ochladenie
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

wagner Pozri príspevok
Užívajme si teplo, lebo už v noci nás čakajú búrky a ochladenie
Radšej trochu ochladenia než toto neznesiteľné dusno.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
MarcelkaT Pozri príspevok
Pekný deň všetkým. Od rána je ako v saune, taka vodička a ovievanie černoškom by sa zišlo. No, čo už keď musím makať v prácičke.
náhodou, ja tu mám fajn "príjemnučko, chládeček, klímička", ani sa mi nežiada do rozpáleného bytu na sídlisku ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne je v kancelárii tiež vegetno, je tu takých 27...
Vonku v aute bude určite 57...
Večer ideme na jogu, takže po cvičení sa budem cítiť jak eskimák v rovníkovej afrike...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Fúúúha, skoro som si vycvičila dušu
A keď si ju vycvičím, tak skúsim vycvičiť aj pneumatiku... lebo ja nemám bezdušové
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Dnes 15:07
náhodou, ja tu mám fajn "príjemnučko, chládeček, klímička", ani sa mi nežiada do rozpáleného bytu na sídlisku ....
...včera som takýto čas do mesta došiel.......
...dnes som taký čas zdrhal z neho .....
...hory , lesy .....prírodná klímička ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať