Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
už to fakt ide na nervy
7. vyhlásenie - súkromný podnikateľ ponúka na predaj za akciové ceny - a vymenovanie všetkého možného čo si spomeniete od a -po zet trvalo 10 minút, a potom, opakujem oznam, súkromný .... ďalších 10 min

prosím prosím, oskar len peč a pripekaj, aby 8. vyhlásenie bolo ako včera - že kvôli vysokým teplotám je obecný úrad otvorený len do 12:00, alebo nech im aspoň zapečie obecný rozhlas
u nás boli experti, ktorí napísali starostovi petíciu, že chcú vypnúť rozhlas pri ich dome, lebo jeden robí nočné, druhý má malé deti, tretiemu to reve do okna... jednoducho ich to obťažuje.
Tak ho vypli a za týždeň druhá petícia od ďalších, že ho treba zapať, lebo nič nevedia
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
u nás boli experti, ktorí napísali starostovi petíciu, že chcú vypnúť rozhlas pri ich dome, lebo jeden robí nočné, druhý má malé deti, tretiemu to reve do okna... jednoducho ich to obťažuje.
Tak ho vypli a za týždeň druhá petícia od ďalších, že ho treba zapať, lebo nič nevedia
u nás stačí isť do jednoty, alebo najlepšie rovno k zdroju - v nedeľu po omši pred kostol, budeš vedieť všetko
napríklad niekedy ešte aj to skôr ako ty, že večer otehotnieš
Naposledy upravil Ivana Š : 07.08.12 at 12:11
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ivana Š Pozri príspevok
u nás stačí isť do jednoty, alebo najlepšie rovno k zdroju - v nedeľu po omši pred kostol, budeš vedieť všetko
niekedy ešte skôr ako ty, že večer otehotnieš
..no na dedine o nás predsa babky-klebky vedia aj to, s kým a ako.... ...iba raz som povedala susedovi, keď povedal mojej mame, že jej je hej, že má peňazí jak pliev - ja mu nato, ale čoby susedko, my ich rovno vidlami na hnojisku prehadzujeme.. /bola vdova s 3 neplnoletými deťmi/
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tetky klebetky - keby som bola toľkokrát tehotná, ako bolo o mne klebetené
dnes mám futbalovú jedenástku
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
tetky klebetky - keby som bola toľkokrát tehotná, ako bolo o mne klebetené
dnes mám futbalovú jedenástku
Nechajte tetky klebetnice tak. Aj oni musia z niečoho žiť. Je to ich profesia, zastupujú dedinský rozhlas a možno ho aj v niečom predbehnú, sú to info z prvej ruky. Terazky nebývam na dedine, ale niekedy dávnejšie áno. Ta co? dze idzece, co tak neskoro, dze sce buli, ta co dzifče, co ši varela? hej, nehutor. Ale dobré ráno, alebo dobrý deň z nich nedostaneš.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety Pozri príspevok
Nechajte tetky klebetnice tak. Aj oni musia z niečoho žiť. Je to ich profesia, zastupujú dedinský rozhlas a možno ho aj v niečom predbehnú, sú to info z prvej ruky. Terazky nebývam na dedine, ale niekedy dávnejšie áno. Ta co? dze idzece, co tak neskoro, dze sce buli, ta co dzifče, co ši varela? hej, nehutor. Ale dobré ráno, alebo dobrý deň z nich nedostaneš.
..však ja ich neberiem ... a ani neriešim...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
evuš Pozri príspevok
..však ja ich neberiem ... a ani neriešim...
aj ja mám už vybudovanú imunitu (ale iba na 90%, nejaký ten alergén sem tam zabehne)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
aj ja mám už vybudovanú imunitu (ale iba na 90%, nejaký ten alergén sem tam zabehne)
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..kto by chodil pred kostol?..ja -stačí zísť výťahom pred barák, na lavičke sedia zdroje všetkých informácií, vždy v minimálnom počte 5 rití..vždy všetko vedia,aj kto s kým, kedy, kolko , výplata,nákupy, no skrátka- lepšie ako eštébé a colná správa spolu!...
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.
nesúhlasím
akékoľvek info im dáš, počujú to, čo chcú počuť a tak to aj podajú ďalej
pripadá mi to ako tá hra šu-šu telefón - 1. niečo pošuškal 2. , ten 3. atď a posledný nahlas povevie niečo absolútne od veci
Naposledy upravil Ivana Š : 07.08.12 at 13:13
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať...
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

bohuzial, neviem ci nie aktualna z Masarykovej republiky
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
nesúhlasím
akékoľvek info im dáš, počujú to, čo chcú počuť a tak to aj podajú ďalej
pripadá mi to ako tá hra šu-šu telefón - 1. niečo pošuškal 2. , ten 3. atď a posledný nahlas povevie niečo absolútne od veci
Ivanka, šak som písala, že také info im musíš dať, aké chcú počuť.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať...
juraj, ty si prípad, ako môj muž, tiež zapotí nejakú pikošku a všetci mu uveria, až na mňa, ja viem kedy klame
naposledy obalamútil rodinu, že neter je tehotná
chúďa Veronika, všetci si ju na svadbe obzerali, a poznámky - Nika a kedy bude svadba, a ešte to na tebe nevidieť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
juraj, ty si prípad, ako môj muž, tiež zapotí nejakú pikošku a všetci mu uveria, až na mňa, ja viem kedy klame
naposledy obalamútil rodinu, že neter je tehotná
chúďa Veronika, všetci si ju na svadbe obzerali, a poznámky - Nika a kedy bude svadba, a ešte to na tebe nevidieť...
...he ....niekedy ešte aj manželka nevie , na čom je ...lenže radšej neriskujem ....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
AK chcú babky nejaké info, treba im ho dať, oni už budú vedieť, čo s ním. Ale zo zásady len také, aké chcú počuť.
napr: včera som počula, že ste zomreli
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
napr: včera som počula, že ste zomreli
Napadol ma príbeh jednej slobodnej dievčiny. Kedz bulo vo valale vešeľe furt jej babka hutorela, že no a teraz ši ty na radze, raz ju to už dožralo a na pohrebe babke hutori, no a teraz sce vy na radze. A potom už bul svatý pokuj.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
napr: včera som počula, že ste zomreli
to fakt je lepšie počuť, že "včera si otehotnela"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...keď ja dám poniektorým osobám TO info , tak nevedia , na čom sú......struhnem vážny ksicht , so smrteľnou tvárou im drísty do hlavy jak kliny nabíjam....
...he , aspoň majú nad čím dumať...
..

...boooše, ty si taký ohladuplný!..to ja, keď vychádzam so šarkanom von a oni stíchnu,tak im poviem "čo dievčence, ešte vás tie p*če nebolia od sedenia?..(ale to len tak, raz za týždeň, aby mali o čom...
0 0
rastlinka rastlinka

rastlinka je offline (nepripojený) rastlinka

Už môj nick asi o mne niečo hovorí. Ale vo všeobecnosti mám rada nielen rastliny, ale aj zvieratá, prírodu a všetko čo spolu súvisí. Pretože zvieratá by tu neboli bez rastlín a naopak. Zaujímam sa o prírodu až priveľmi podrobne. Poznám rastliny a živočíchy, ktoré mi pomôžu prežiť v prírode. Viem, ako sa vyhnúť v lese nebezpečným zvieratám ( medveďovi ), ale viem ich aj sledovať. Dokážem sa z neznámeho prostredia dostať do ľudských obydlí. Cestu mi prezradia rastliny, potoky, pohyb zvierat... ...viac
Ahojte.
Hľadala som na porade niečo iné a našla som toto, čo ma príjemne pobavilo, keďže posledné dni mám náladu pod psa práve z takýchto rečí.
Ale teraz k téme : Mňa vedia vždy takéto reči poriadne vytočiť. Ja si potom poviem : " Bodaj by tu bolo zemetrasenie, povodne, požiare alebo iná nešťastná udalosť. " Potom by ste mohli hovoriť! Najmä keď takého ujka klebetnicu mám doma
Viem, že to, čo mne chodí po rozume nie je správne, nemám nikomu priať nič zlé, ale mňa naozaj dokážu takéto reči vytočiť, dokážem sa hádať a potom som celé dni nešťastná ako napríklad teraz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať