Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
kameraman s STV-čky....zase by ma niekto na tajňáša od chrbta natáčal.....

som pyšná na teba, že so bol .....bratov hoštaplerovcov /moje decko im tak../privítať....
sa mi páči, že aspoň niektorí sú draví aj ked je to za "ďakujeme"....
inak sú to takí skromní chlapci..., inak som sa tam zrazil s tou slečnou čo je aj na fote a ja že sorry a až potom som zistil že je to Dukátka( Janka)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu predám a kúpim niečo malé.
..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...a túžim mať kozub,alebo kamennú pec v kuchyni..určite neskysnem v činžáku, začínam mať stavy z tých mojich susied, čo od jari do jesene ako colníčky sedia pred vchodom na lavičke a preclia každého, kto ide okolo...a vyvreskujú po vnúčencoch!..brr...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM.
..

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...určite neskysnem v činžáku, začínam mať stavy z tých mojich susied, čo od jari do jesene ako colníčky sedia pred vchodom na lavičke a preclia každého, kto ide okolo...a vyvreskujú po vnúčencoch!..brr...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...
Ja len či si nepotrebuješ pomaly zvykať, môžeš prísť. Ukážem Ti, čo všetko treba robiť okolo domu, aby si potom nebola sklamaná. Lebo predstava a skutočnosť je sakra rozdiel. Aj keď to bude malý prdinec.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no ešte mám trochu čas, aby som začala hladať...niečo už len nájdem..len jedna izba, kuchyňa a príslušenstvo, dobrá strecha a kúsok dvora..žiadna plantáž, any záhrada, nyč také!...a túžim mať kozub,alebo kamennú pec v kuchyni..určite neskysnem v činžáku,
...
...a peniaze?..boli aj budú, to ma trápi najmenej...
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
Však ja som myslela, že nemám v nádrži ani toľko PHM, že by som Ťa mohla prísť navštíviť. Teba som uviedla len ako príklad pre vzdialenosť, na ktorú mi vyjde nafta.Nie že by som Ťa chcela trepať takú štreku v tomto teple
Ale v pondelok idem do PD, musím si dotankovať aspoň sa desať €, lebo by som sa domov nedostala.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kočeny a Plesibelié, je už mrtef?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..daj pokoj, ja by som tam ani nešla...letné športy ma nebavia!...a v tomto teple!..už len myšlienka ma zabíja!..
Pepsi teba sa to ani netýkalo, teba by som si nedovolil kritizovať, však to ani nejde- královnú porady a hornej nitry...,kritizovať, to by sa mi neprepieklo..., to není len tak-
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
Aj ja si myslím, že dve izby sú také optimálne. A spávať na kamennej peci v kuchyni je veru slasť. Kedysi som u maminej mamy na nej spala.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
len pozeráš, či aj občas nejaký ten ohník aj založíš...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
len pozeráš, či aj občas nejaký ten ohník aj založíš...
Buchi, je určite starý pekelník
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pepsi teba sa to ani netýkalo, teba by som si nedovolil kritizovať, však to ani nejde- královnú porady a hornej nitry...,kritizovať, to by sa mi neprepieklo..., to není len tak-
..

..zabudol si dodať "zimy a snehu"..inak so všetkým súhlasím...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...pod dve by som teda nešiel ......a to mi ver , že z vlastnej skúsenosti vravím...
...aj tie pece sú fajn...sála z nich nie iba prírodné teplo ...rád sa do ohňa pozerám ...
..

..no, aj dve by mohli byť, ale budem spokojná aj s jednou..a s tým ohňom je to aj u mňa tak..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..zabudol si dodať "zimy a snehu"..inak so všetkým súhlasím...
Toto zasa nie- nemožeš byť predsa viac ako ctihodný Matúš Čák trenčiansky...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ja len či si nepotrebuješ pomaly zvykať, môžeš prísť. Ukážem Ti, čo všetko treba robiť okolo domu, aby si potom nebola sklamaná. Lebo predstava a skutočnosť je sakra rozdiel. Aj keď to bude malý prdinec.
.

... mojík...mám to premyslené,roboty sa nebojím a dosť vecí si viem aj sama porobiť, inak by som sa do takej myšlienky nepustila...a určite sa nebudem nudiť, ako teraz tu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Toto zasa nie- nemožeš byť predsa viac ako ctihodný Matúš Čák trenčiansky...
..

..dovoľujem ti zrušiť tú "kráľovnú porady a hornej nitry" a nechať len kráľovnú zimy a snehu..a čák bude spokojný a ty nebudeš mať problém zaspať..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ozaj, zabudla som, budem hladať taký dom, ktorý má na dvore orech!..taký chcem!...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..dovoľujem ti zrušiť tú "kráľovnú porady a hornej nitry" a nechať len kráľovnú zimy a snehu..a čák bude spokojný a ty nebudeš mať problém zaspať..
á mne to je jedno- idem si dať na noc trocha fernetu s tonicom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
á mne to je jedno- idem si dať na noc trocha fernetu s tonicom...
..

..ale len trocha...aby sa ti to nestalo zvykom..chapeš, nyje?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale len trocha...aby sa ti to nestalo zvykom..chapeš, nyje?..
chápem ale nemusíš sa o mňa báť- ako ma skritizoval moj dobrý kamarát, citujem - ty budeš alkoholikom až ked vypiješ v živote aspoň tolko, kolko ja za mesiac vyvraciam
a navyše- ked si vypijem nerobí mi to dobré- v ústach hrozné sucho, v očiach výraz ako keby som vyhral jackpot, a hrozne súrne potrebujem jedlo- jedno grilované praso, knedlo,zelo...
takže so mňa alkoholik určite nebude- možno tak ešte alko-workoholik...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať