Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No šak aj tu, ale vzduch je taký iný, dýchateľný...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne
..

..daj fetnúť!...veru by som pristala takto na noc, lepšie by sa spalo...predpolnočná teplota 29teplých...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
posielam aj s oknom:
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

AlaNR Pozri príspevok
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne
Zacítila si? V Berlíne v noci na nedeľu 25 ročný dážď. Práve som dopočúvala ohromný zážitok.:-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Je tu téma - mobilná klimatizácia. Ešte z roku 2008. Nikto s ňou nebol v príspevkoch spokojný. My ju máme asi 6 rokov, zníži teplotu o pár stupňov, tých pár dní nás zachráni. Ja som spokojná, ale je fakt, že ju máme vyvedenú do komína, nie do okna.
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Idem si ja dať sprchu a skúsiť zaspať. Teraz mi oči klipkajú, ale akonáhle zaľahnem, bude po spánku
Tak ako včera, predvčerom, predpredvčerom... ach jo...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Idem si ja dať sprchu a skúsiť zaspať. Teraz mi oči klipkajú, ale akonáhle zaľahnem, bude po spánku
Tak ako včera, predvčerom, predpredvčerom... ach jo...
Ani ja nemôžem spať. Oči by spali, režú ma, ale spánok neprichádza.Dnes bude spln, možno aj preto
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dúfam že už sú vydostení tí ktorí stále mleli o tom kedy bude krajšie počasie najmä tie rôzne moderátorky keď bola pred mesiacom dvoma horúčava sucho a trocha náhodou spŕchlo už vyplakávali že kedy bude konečne pekné počasie tak odkazujem "Nažerte sa do sýtosti konečne máte teplo užite si ho" Ale čo už ako sme si tú klímu rozbili takú ju máme a príroda si s ňou ihneď neporadí.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň-len tak krásny, aby vás nikto nenajedoval...lebo naozajský krásny deň, taký slniečkový by som teda ja už vôbec nemusela, naozaj mám dosť..tak len súhlasím s Pavlom- "nažerte sa"...a ja sa teším, že zase bude zima a ja sa budem vytešovať zo snehu...a tak dávam na stôl kávu a čajík a minerálku a vodu z vodovodu a posielam Vieroč, očkovej, Ivi, iví,Ale,macke a každému, kto má otvorené okno, pod palmy, muškatle a čojaviemkde ešte máte stolík...a kefír do jaskyne a plechovkové alabutovi..končia mi zásoby, takže rozmaznávať vás nejdem...stačí okolo domu.. ..tak ešte keksík vysmiaty posielam a prajem nám, nech poprší tam, kde treba..aj u mňa...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Memmeďa posielam, keď už snehu nie je

0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a krásny deň-len tak krásny, aby vás nikto nenajedoval...lebo naozajský krásny deň, taký slniečkový by som teda ja už vôbec nemusela, naozaj mám dosť..tak len súhlasím s Pavlom- "nažerte sa"...a ja sa teším, že zase bude zima a ja sa budem vytešovať zo snehu...a tak dávam na stôl kávu a čajík a minerálku a vodu z vodovodu a posielam Vieroč, očkovej, Ivi, iví,Ale,macke a každému, kto má otvorené okno, pod palmy, muškatle a čojaviemkde ešte máte stolík...a kefír do jaskyne a plechovkové alabutovi..končia mi zásoby, takže rozmaznávať vás nejdem...stačí okolo domu.. ..tak ešte keksík vysmiaty posielam a prajem nám, nech poprší tam, kde treba..aj u mňa...

očková ďaková...striehnem od rána ,lebo pod palmou sa už nedá byť a moja háveď si zvykla, tak sa bijeme ,kto skôr....

ja som už komplet mokrá- manžel večer okresťanil naše thuje a ja odvážam odrezky- a dopichaná...buchy bude mať komentár, ale meseršmity nehryzú, pichajú potvory...

k tomu teplu ešte to mi chýbalo...ale nik z vás sa nesťažuje, u vás nieto?

vonku sa kvôli nim nedá ani ráno a už ani v podvečer, kedy je dýchateľný vzduch, takže vyvetrať sa môžem na pravé poludnie, najlepšie, keď pofukuje.....

nič v zlom, no keby mali také podmienky na život v Blave , tak sú zaplavené noviny, telka ešte aj na toaleťákoch by písalo, aká epidémia ich postihla a vrtuľníky by behali jak na sr..čku.....ľudia na východe sú zocelení povodňami, komármi a čo ja viem čím ešte, tak koho by to nasie..lo? repelent účinkuje 15 minút, takže záhradu polievam na obed

ale som sa posťažovala, uľavilo sa mi, aj kafčo dopité...mimochodom, nie je tu niekto z vlády , nech mám aspoň mizivú šancu, že sa to dozvie?

a idem s ďalším fúrikom po náklad, potom ešte nejaké uhorečky zavariť a večer držte palčoky, mám test z nemčiny a gebeňa jak uvarená...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
...
...buchy bude mať komentár, ale meseršmity nehryzú, pichajú potvory...
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Do tejto témy dávam myslím prvýkrát príspevok. Som dosť mierumilovný človek, ale dnes ma vytočila porada. Už dlhšie mám pocit, že tu vznikla mafia tak 4-5 prispievateľov a opravovateľov, proste, ktorí sú nám milí a milejší aj keď ich príspevok tvorí iba jedno slovo napr. :wauw, alebo ja z teba zgegnem. Tí čo sa snažia pýtať radu, alebo radia sú skupina sama o sebe, ale akotak ešte držia. Som sklamaná z porady. To s časom keď som sa pred 3 či kolkými rokmi zaregistrovala sa nedá porovnať. Hádky o body, vyrovnávanie si účtov, kádrovanie a pod. Už mám pocit, že aj dva tábory-veriaci a neveriaci. Nevysvetlím čo konkrétne ma vytočilo, ten čo to spôsobil bude vedieť. Škoda, rada som tu chodila, ale žiaľ iba do istého času, pokiaľ šlo ozaj o rady a pomoc, ale z porady sa stáva obyčajný pokec, ako som už napísala: príspevok napr obsahujúci jedno slovo: jééééj , ale už je to príspevok. A potom hádky o body, lebo niekto má viac príspevkov. Nikdy som si ani neuvedomovala, že množstvo príspevkov má na niečo vplyv,an i mi to nevadilo ani nechýbalo a ani dnes mi to nechýba, proste som poradu brala ako spolok ľudí, ktorí si pomáhajú takto cez internet. Táto tzv. mafia tu vznikla, keď bol vylúčený jeden človek a odvtedy je doslova vidno aká je mafia spokojná. Je mi jedno či so mňou súhlasíte, alebo nie- žiaľ tak to vidím a cítim ja.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač Pozri príspevok
....baby jedne hnusné .....................
Sedím za compom tiež na Evu, a keď som v záhrade, tak spodok bikín, a keď už sa nedá vydržať, tak šup do bazéna. Na vonku mám jeden trik pre odvážne. Keďže medzi ľudí nemôžeme bez trička ako chlapi, tak si vždy niekde namočím tričko alebo aspoň šiltovku do vody a tie potom príjemne chladia, kým nevyschnú.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
idem sa videoškoliť s poradou. Ako to funguje? Dostanem nejaký link?
Ani som nečítala podmienky, hneď som to objednávala
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

AlaNR Pozri príspevok
idem sa videoškoliť s poradou. Ako to funguje? Dostanem nejaký link?
Ani som nečítala podmienky, hneď som to objednávala
http://www.porada.sk/videoskolenia
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tie horúčavy sú už neznesiteľné, v byte mám sladkých 32°C, na pravé poľudnie musím ísť do mesta, ale poobede mi Senec neutečie
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

... očko, pepsi a všetci ostatní... u nás pod mrakom 25 stupňov, pofukuje vetrík, tak kto chce nech dobehne sa schladiť... a na štípajúce potvory je dobrý domáci repelent... do fľaštičky Alpy pridať cca 5-7 klinčekov, pokrájanú kôru z citróna, nechať vyluhovať 48 hodín, precediť, dať do fľaštičiek z rozprašovačom a je vymaľované...
9 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

U nás je strašneeeeee horúco,a tých 25 stupňov a pod mrakom skoro až závidim. Ale štipajúce potvorky nie.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
bola som v metre na igelitky a došla som so zmrzlinou.

takže s kolegami namiesto obeda máme každý pol litra zmrzliny
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať