Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dajte šálky, nech vám ulejem kafu a čaj, a idem naspäť do pelechu vyležať tú prekliatu asichrípku, alebo čo som to chytila
lebo neviem neviem ako si zajtra kúpim lístok na to kupko hlas sa stále nevrátil

decká a SB si pochvaľujú, že ako dobre - maminka po nás nemôže kričať - potvory
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tak ma napadlo, že tu máme vírus...v ľudskej podobe, dosť špinavej, nechutnej, zablatenej...dáka prenickovaná duška si sem chodí hladiť svoje ego a vyhrážať sa právnymi krokmi,chudera úbohá...nadávala by som aj sýtejšie,ale škoda slov...a škoda si kaziť deň s blbcom...

..tak podkladám kotlíček, hádam ešte kafice zostalo a moju navarenú posielam gépeesom, spolu s čajíkom, podľa rozpisu...dúfam, že dnes všetci vegetíte, oddychujete,alebo to máte aspoň v náplni dnešného dňa...dobre vám tak, oddychujte!...
6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
dobré ráno tak isto!

Tak ma napadlo, to tú zmyju dusku3 nemôžu zablokovať nejako? Veď parazituje v každej téme, kde sa vyskytne nejaký veršík... Som ale zvedavá, ako chce podnikať právne kroky voči všetkým stránkam, odkiaľ sme to napríklad aj my kopírovali, alebo x-ďalších. Kým to nájde... hm

Kašlem na to, idem do obchodu, potom do záhrady a nakoniec dožinky... A sobota za nami...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mať tak ich fóbie.....http://www.topky.sk/cl/100535/131939...nasi-poslanci- fóbiu ako prežiť z mizerného platu alebo dôchodku títo smradi nemajú.....vrrrrr
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
dobré ráno tak isto!

Tak ma napadlo, to tú zmyju dusku3 nemôžu zablokovať nejako? Veď parazituje v každej téme, kde sa vyskytne nejaký veršík... Som ale zvedavá, ako chce podnikať právne kroky voči všetkým stránkam, odkiaľ sme to napríklad aj my kopírovali, alebo x-ďalších. Kým to nájde... hm

Kašlem na to, idem do obchodu, potom do záhrady a nakoniec dožinky... A sobota za nami...
..

..bavila som sa chvíľu tým, aby som vedela, čo píšem...tak tú svy*ujennu by museli admíni vyšmatiť,ale rýchlo, lebo sa neštíti ničoho...len prečo ja furt sa nemôžem zbaviť pocitu, že zámer je iný, než ten prezentovaný..kuwňa, tie moje pocity, čo nikdy neklamú...

...dám druhú kafu..kto ide na balkán na cigu?..dusno je tam nazdoch..
1 0
Rech25 Rech25

Rech25 je offline (nepripojený) Rech25

Ach joj zajtra zasa silné búrky. To snáď nie je ani možné: http://imeteo.sk/vystraha.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
mať tak ich fóbie.....http://www.topky.sk/cl/100535/131939...nasi-poslanci- fóbiu ako prežiť z mizerného platu alebo dôchodku títo smradi nemajú.....vrrrrr
.

..notybrďo!..vraj hraško sa bojí vládnutia robertka...však dajme aj my, že sa bojíme budúcnosti tohoto štátu a budúceho života v ňom...možno nám dajú čarovnú paličku aby sme si pričarovali aspoň pozitívne myšlienky na toto tu...

...prečo sa, kuwňašopa, nejaký novinár nejde spýtať do nemocníc, čoho sa boja pacienti?..strach z výšok a lietania by bol určite na poslednom mieste!!!...harabíka tipujem na predposledné...
...máte aj vy nejaké tipy?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dnes idem privítať do Čunova bratov Hoch...ovcov...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rech25 Pozri príspevok
Ach joj zajtra zasa silné búrky. To snáď nie je ani možné: http://imeteo.sk/vystraha.html
.

..na dve slabšie by som pristala aj dnes...a celoplošne..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

na cigu nyje, na vzduch ano
tak divno je dnes - teta mi - 94 r. zomrela - ráno vstala, pootvárala okná, a ešte išla naspäť do postele, že ešte je skoro niečo robiť
a už sa nezobudila pánboh jej daj ľahký odpočinok
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
na cigu nyje, na vzduch ano
tak divno je dnes - teta mi - 94 r. zomrela - ráno vstala, pootvárala okná, a ešte išla naspäť do postele, že ešte je skoro niečo robiť
a už sa nezobudila pánboh jej daj ľahký odpočinok
R.I.P. tete, ale na druhú stranu velmi pekný vek dosiahla...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nad Ezdegom asi smrťka zavisla - za 2 týždne 9 pohrehov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
.

..notybrďo!..vraj hraško sa bojí vládnutia robertka...však dajme aj my, že sa bojíme budúcnosti tohoto štátu a budúceho života v ňom...možno nám dajú čarovnú paličku aby sme si pričarovali aspoň pozitívne myšlienky na toto tu...

...prečo sa, kuwňašopa, nejaký novinár nejde spýtať do nemocníc, čoho sa boja pacienti?..strach z výšok a lietania by bol určite na poslednom mieste!!!...harabíka tipujem na predposledné...
...máte aj vy nejaké tipy?..
lebo sú to hajzli, ktorí píšu iba to čo im dovolia...tak ako redaktori v našich úžasných televíziách....
ja im na tie fóbie posielam 150ks

nech odfrčia do .....
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Zdravím, rynek prečeknutý a nákup na 2 otočky dovezený domov (nákupná cykloturistika - smrt v očoch a na tachometri 5 km/h) robotu som si nakúpila - 10 kg uhoriek... a ešte všelijaké zdravé mňamky, milujem rajčiny "býčie srdce" a mala som ich dohodnuté u jednej maďarsko-slovensky hovoriacej sympaťáčky. Také sú úžasné, na raňajky som zgnávila hneď dve veľké s maslovým chlebom. Ešte ďakujem za cafe, idem sa vrhnúť na tie uhorky a kto by chcel na desiatu nejaké ovocko, nech sa páči

1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
mať tak ich fóbie.....http://www.topky.sk/cl/100535/131939...nasi-poslanci- fóbiu ako prežiť z mizerného platu alebo dôchodku títo smradi nemajú.....vrrrrr
beblávkovej prvý pokus nevyšiel
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

prútkar čo bude hľadať čierne rúry?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zajtra na prime o 20.00h
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v smradľavej blave vyliezlo sunco...tak pôjdem hodiť telo na baklán....ked už mi moju bačorinu za BA obohnali plotom.....že "banské územie"...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
v smradľavej blave vyliezlo sunco...tak pôjdem hodiť telo na baklán....ked už mi moju bačorinu za BA obohnali plotom.....že "banské územie"...
luj, zavolaj žužu do san pedra či nemá voľný privát na 14 dní
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať