Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
beblávkovej prvý pokus nevyšiel
a ja mam fobiu z poslancov,ministrov,skorumpovanych sudcov, policajtov, prokuratorov, podvodnickeho systemu a vsetkych lumpov a podvodnikov ktory maju povolene legalne nas sklbat.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a ja mam fobiu z poslancov,ministrov,skorumpovanych sudcov, policajtov, prokuratorov, podvodnickeho systemu a vsetkych lumpov a podvodnikov ktory maju povolene legalne nas sklbat.
ja už nie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
luj, zavolaj žužu do san pedra či nemá voľný privát na 14 dní
srsković....ja som skromná deva mne stačí aj bačorina s tyrkysovou vodou alebo jadran roky to štrkovisko bolo neoplotené... http://www.mojeslovensko.sk/velke-ma...era-ake-chcete nové košariská...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ale, veď už nie je všetko naše, nie pred plotom, a nie tak ešte za plotom ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
v smradľavej blave vyliezlo sunco...tak pôjdem hodiť telo na baklán....ked už mi moju bačorinu za BA obohnali plotom.....že "banské územie"...
..

..nebodaj tam niekto našiel zlatú banu?..či zlatú žilu?..či len lukratívny plac za pár šupov?..lebo šak v takej blave je šecko možné...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Ivana Š Pozri príspevok
nad Ezdegom asi smrťka zavisla - za 2 týždne 9 pohrehov
..aj mne zomrela kolegynka 64 r., sice bola chora na rakovinu, no len od minuleho leta, nejak to nabralo rychly spad v lete..takze dnes sa idem s nou rozlucit do rodnej dediny..som z toho este stale sokovana..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ja už nie
Ja tiež nie, to je dvojsečná zbraň - totiž možem si o nich myslieť čo chcem, ale aspoň na nich zarobím- na chudobe nezarobím, ked sa niekto so mnou vadí, či bude platiť o 20 eur viac alebo menej ,tak to je na figu s takýmito ľuďmi bez peňazí, takýchto klientov ja vobec nepotrebujem-ale ked sa mi ozve poslanec že chce urobiť BMW X6 a ja mu poviem že bude platiť 2900 eur ročne a on s fleku podpíše+ dá nejakých 150 eur tringeld, tak z mojej strany ide akákolvek averzia bokom...
Ja potrebujem byť za dobre s ľudmi ktorí majú postavenie a peniaze a asi je to dobrá taktika, ked sa mi tak extrémne darí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..nebodaj tam niekto našiel zlatú banu?..či zlatú žilu?..či len lukratívny plac za pár šupov?..lebo šak v takej blave je šecko možné...
pepsi netuším....či nový majiteľ...alebo že by žilla......lebo aj v plus1deň o to písali a vyjadrovala sa tak tomu až starostka....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež nie, to je dvojsečná zbraň - totiž možem si o nich myslieť čo chcem, ale aspoň na nich zarobím- na chudobe nezarobím, ked sa niekto so mnou vadí, či bude platiť o 20 eur viac alebo menej ,tak to je na figu s takýmito ľuďmi bez peňazí, takýchto klientov ja vobec nepotrebujem-ale ked sa mi ozve poslanec že chce urobiť BMW X6 a ja mu poviem že bude platiť 2900 eur ročne a on s fleku podpíše+ dá nejakých 150 eur tringeld, tak z mojej strany ide akákolvek averzia bokom...
Ja potrebujem byť za dobre s ľudmi ktorí majú postavenie a peniaze a asi je to dobrá taktika, ked sa mi tak extrémne darí...
no vidíš pred tebou hrajú formu a na raňajky žerú 30dk parížskeho a 4 rožky......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
no vidíš pred tebou hrajú formu a na raňajky žerú 30dk parížskeho a 4 rožky......
a kupujú ho pondelok ráno v posledný deň záruky, keď stojí -50%
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

máš motivujúci vzor snaž sa
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...čo tu dnes?..ani kafica, ani koláče, nikto nič?..ja som dnes lenivá, takže ak náhodou niekto čaká, že ja, tak teda nyje!...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

konečne aj iná ako bronzová medaila ... Zuzka Štefečeková (streľba-trap) nesklamala, máme striebro ... ... veľmi som jej držala palečoky a teším, teším, že som držala dobre ... a že aj Zuzka sa držala ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
máš motivujúci vzor snaž sa
"si zabil" len neviem či by som dokázala mať také zrozumiteľné rozumové pochody
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jasné že nie su moje.... ale chystám sa...

3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
"si zabil" len neviem či by som dokázala mať také zrozumiteľné rozumové pochody
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na CT1....leto s belmondom...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých
ked pri jeho mene sa mi vynorí len jeho prejav a múdry pohľad ale mol je v prvom rade o maďaroch...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
v článku sa píše o dosiahnutých flekoch nie o rozumových pochodoch niektorých
...he .....ale nepíše sa o o neuverejniteľných informáciách ....

...možno by sa dalo aj uvažovať , že henten flek je držhubné ....veď koniec koncov sa len na svoj bývalý flek vracia , jeden čas už managerom na tejto funkcii v onom podniku už bol ...

...šak aj nebožtík Holub mal SBS - ku , že " ochraňoval " tie svoje podniky ........no na druhej strane je to aj fakt , v oných podnikoch bol vždy poriadok ...


.....či ...........................???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes na CT1...Agelína...21.55h...keby niekto... a čo už fšetci spíte, či čo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať