Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
dobrý večer tu sa už spí či čo
tak sme dnes dorazili, šťastlivo dom...psina bola super...krásne zvládol cestu, aj pobyt...to čo bolo pre mňa dovtedy ako mi Pepsi vnukla myšlienku cesty do HR decko+pes+ja nemysliteľné dopadlo tak, že rezervácia aj pre buduću godinu pepsi ďakujem ešte raz za postrčenie potrebovala som to, ale zohralo určite aj nasratie, že ten moj brat a jeho pritelica sa dva dni pred odchodom nevedeli vymáčknuť či sa vôbec pôjde.
bola som vlastne v mojom známom Zadare časť Puntamika...boli sme kuknúť našu starú domácu aj jej susedov v našom Kožine /dedina 5km od Zadru/stretli sme sa aj ďalšou pritelicou tá býva kúsok na Boriku tiež časť Zadru.....
inak cesta tam aj späť katastrofa
a ešte mám ďalšiu vec bez ktorej by som si ja nekúpila auto prvá je ľaktová opierka a druhá tempomat, keby som mala mať celú cestu pricapenú nohu na plyne *eblo by ma.....kto to dokáže ....smekám
tu som chodila na kafíću ..

aj na plažu...
Zahováraš, toto sú samé nepodstatné veci- tak hovor ,ako? nejaký Chorváti nápadníci neboli?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Zahováraš, toto sú samé nepodstatné veci- tak hovor ,ako? nejaký Chorváti nápadníci neboli?
Stanko to ma málo poznáš.... nato predsa nemusím ísť do HR...a navyše ja balkáncov nemusím, aj títo akože zlatučkí chorváti ťa aj tak chcú len poriadne ošklbať...nemajú na čom naplniť svoje ani štátne vrecká iba z turistov aj ked je to vlastne logické vadí mi to, moje decko celkom dobre komunikuje....raz ked si išla kúpiť ten ich chleba, chcela si kúpiť aj šišku ale nevedela ako sa to povie...no čo myslíš dala jej chrumkavý a svieži...nie zvädnutý skoro ranný, alebo nočný a toto je len chlieb....a kopec iných vecí, ale aj napriek tomu to tam milujem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko to ma málo poznáš.... nato predsa nemusím ísť do HR...a navyše ja balkáncov nemusím, aj títo akože zlatučkí chorváti ťa aj tak chcú len poriadne ošklbať...nemajú na čom naplniť svoje ani štátne vrecká iba z turistov aj ked je to vlastne logické vadí mi to, moje decko celkom dobre komunikuje....raz ked si išla kúpiť ten ich chleba, chcela si kúpiť aj šišku ale nevedela ako sa to povie...no čo myslíš dala jej chrumkavý a svieži...nie zvädnutý skoro ranný, alebo nočný a toto je len chlieb....a kopec iných vecí, ale aj napriek tomu to tam milujem
lujzi ako sa povie šiška?-ja by som asi povedal the šiška...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on
3 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

AlaNR Pozri príspevok
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on
-aj môj synko išiel do novej školy, aj do nového mesta medzi celkom nových ľudí!?
Zatiaľ sa nehlási, nevolá.
Na nete som našla, že prváci majú dnes školenie BOZP, takže čakám čo bude, ako bude cestovať?
Som z toho trošku mimo.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi ako sa povie šiška?-ja by som asi povedal the šiška...
tak tiež by si dostal zvädnutý chleba....
krafna, aj ked som to v slovníku nenašla... a to "JO" slovník ale na račune iz marketa "krafna"
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Hansa Pozri príspevok
-aj môj synko išiel do novej školy, aj do nového mesta medzi celkom nových ľudí!?
Zatiaľ sa nehlási, nevolá.
Na nete som našla, že prváci majú dnes školenie BOZP, takže čakám čo bude, ako bude cestovať?
Som z toho trošku mimo.
a ja som už nevypravila dieťa do školy (je 4-táčka na gymnáziu), dcéra ma prišla zobudiť ráno, keď odchádzala.....

a to druhé o čosi vyššie? tá ide na zápis do 3-tieho ročníka až niekedy 17.09.... tak si užíva ešte slobody.......
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
tak tiež by si dostal zvädnutý chleba....
krafna, aj ked som to v slovníku nenašla... a to "JO" slovník ale na račune iz marketa "krafna"
krafne s džemom od višanja - šišky s višňovým džemom

našla som v chorvátskych receptoch
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
krafne s džemom od višanja - šišky s višňovým džemom

našla som v chorvátskych receptoch
to hej ale v srbochorvátskom slovníku také slovo nie je škoda, že si decko nestihlo kúpiť na pláž chodila pani a predávala svoje domáce a tie kupovala aj naša pritelica Elza a to ked už domáci kúpi...tak to odlično
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
lujzi ako sa povie šiška?-ja by som asi povedal the šiška...
Keď už...the shishcka....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
som zvedavá, čo môj synovček... Dnes išiel prvýkrát do školy, taška väčšia ako on
a ja som tiež zvedavý - dnes išla pani srsková prvýkrát na nové pracovné miesto
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
a ja som tiež zvedavý - dnes išla pani srsková prvýkrát na nové pracovné miesto
Tiež mala veľkú kabelku, či?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Tiež mala veľkú kabelku, či?
dokonca novú
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
dokonca novú
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam, že aspoň dajakú vitonku. Nech vidia. s kým majú dočinenia. ALe inak, že držím prsty, nech je to správny ťah.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam že aspoň dajakú vitonku.
to nie lebo to nešla do penty ani do j+t ale slušná
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Veď akože ináč, to musí byť. Dúfam, že aspoň dajakú vitonku. Nech vidia. s kým majú dočinenia. ALe inak, že držím prsty, nech je to správny ťah.
ja som síce s prestupom nesúhlasil - ale môj názor v tomto prípade nie je až taký dôležitý
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
ja som síce s prestupom nesúhlasil - ale môj názor v tomto prípade nie je až taký dôležitý
Súhlasím, ak chcela, nech si to zlíže sama. Ale potom nech sa ti na pleci nesťažuje. ALe ak išla na lepšie, tak dobre vybrala.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Súhlasím, ak chcela, nech si to zlíže sama. Ale potom nech sa ti na pleci nesťažuje. ALe ak išla na lepšie, tak dobre vybrala.
čo sa týka love, to je zajedno, čo sa týka profesnej činnosti - trochu bokom od predchádzajúcej - čo sa týka "bordelu", myslím, že na novom je väčší
Naposledy upravil srska : 03.09.12 at 12:11 Dôvod: gramatika
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
čo sa týka love, to je zajedno, čo sa týka profesnej činnosti - trochu bokom od predchádzajúcej profesnej činnosti - čo sa týka "bordelu", myslím, že na novom je väčši
No tak to potom bude mať čo robiť, ale drž jej palce aj tak. Veď sa zas niečo nové naučí.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
No tak to potom bude mať čo robiť, ale drž jej palce aj tak. Veď sa zas niečo nové naučí.
perióda zmien sa skracuje 13, 2 (to bol omyl), 6, ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať