Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/10/1323018/Ex...omnej-klinike-
na topkách sú pre mňa top komenty...teda aspoň niektoré
čerstvý tatko má v piatok v KE školenie......zagratulovať by sa hádam patrilo.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A však mu už niekto určite "zagratuluje"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Majka, ja nikdy nerobím hanbu- ja som slušný, pekný,inteligentný,občas síce načas nezaplatím odvody ale inak som super, " ČI"...???
Stanko, samochvála smrdí, tak sa to u nás hovorí. Ak sa chceš zviditeľniť, tak musíš začať inak.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/100535/132298...hned-za-Smerom- Vyzerá to, že bude Lipšic späť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Asi na tom letisku mali lepšie informácie a vedeli že treba šetriť. Však načo hasiči?
http://aktualne.atlas.sk/o-poplachu-.../zaujimavosti/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100535/132298...hned-za-Smerom- Vyzerá to, že bude Lipšic späť.
ten prieskum robili kde?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tu:
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
misoft, skoro mi zabehlo, obrazovka oprskaná
Moja dóchodkyňa sa došla pozrieť, či mi nehrablo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
ten prieskum robili kde?
http://aktualne.atlas.sk/agentura-ab...nsko/politika/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no tak MR v zdraví prežitá...osvedčené počítanie ma nesklamalo a moja klaustrofobia sa neozvala..uff!...už len keby aj na ostatné neduhy účinkovalo počítanie..prepočítam sa kadetade!..

...fajn večer vám prajem...
7 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...no tak MR v zdraví prežitá...osvedčené počítanie ma nesklamalo a moja klaustrofobia sa neozvala..uff!...už len keby aj na ostatné neduhy účinkovalo počítanie..prepočítam sa kadetade!..

...fajn večer vám prajem...
aj kalkulačku požičiame, ak bude treba!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
nedávajú si servítku pred hubu, ale sú výstižné a pravdivé... presne podľa citátu "Načo úctu v slovách, keď jej nieto v činoch?" (jeden z mojich obľúbených)
tento poznáte Dežo kradol policajti ho naháňajú vletí domov skryje sa pod posteľ na postelí rozhalená pekná Araňa pýtajú sa jej kde máš muža ona ženie doma tak na ňu vletia a poriadne ju posexujú keď odišli dežo sa smeje a vraví chceli potr.. mňa a potr.. teba. No niekto si to musel odniesť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

tá agentúra môže patriť kde komu (blízkemu) aj otázky môžu byť kladené vybraným respondentom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...office telecom mi píše:

Vazeny zakaznik,

reagujeme na Vas e-mail.

Na zaciatok by sme Vam radi podakovali za doveru, ktoru nam prejavujete tym, ze vyuzivate sluzby nasej spolocnosti. O to viac nas mrzi, ze ste sa stretli s neprijemnou skusenostou, ktoru popisujete vo Vasom e-maile.

Nasou snahou bolo doriesit Vasu poziadavku, v co najkratsom case,
Pre doriesenie Vasej poziadavky je potrebne doplnit k telefonnemu cislu, ktoreho sa dana zalezitost tyka , memo, priezvisko, adresu, datum narodenia a zaslat spat spolu s historiou tohto e- mailu.


..to , prosím pekno, využívam dve ich služby už viac, než dva roky a oni nevedia drcnúť do klábosnice číslo mobilu a nájsť zákazníka!..však to je hanbahanbatá...okrem toho, na formulári stránky sa musí uviesť číslo mobilu a email...to číslo tuším nevideli...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
tá agentúra môže patriť kde komu (blízkemu) aj otázky môžu byť kladené vybraným respondentom
To je síce pravda, ale myslím si, že do volieb je ešte strááášne ďaleko, nemá význam to riešiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a dám jeden na noc..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v sobotu na joj....http://www.csfd.cz/film/231487-bruno/ neviem či ste videli , ako sa píše v komentoch .....odvážny film...
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
A mňa dnes potešilo, že som mohla urobiť radosť chudobným ľuďom:
popoludní som stretla na našej ulici malého žobráka/belocha/ asi 10 ročného a na rukách
niesol ročné bábo a pýta sa ma, že či neviem o niekom, že, kto by podaroval
kočík, a ja sa na to: a vieš, že aj hej...utekala som pár desiatok metrov domov a podarovala
som mu náš starý kočík, neviete si predstaviť tú jeho radosť...a na zajtra mu nachystám pre
malého brata zopár teplých vecí na oblečenie aby bol pripravený na zimu...dozvedela som sa,
že je zo 6 súrodencov...
P.S.: tohto chlapca som občas videla už v minulosti po sídliskách ako sa kutre v kontajneroch a už vtedy mi ho bolo veľmi ľúto, že čo je toto za detstvo....
11 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
A mňa dnes potešilo, že som mohla urobiť radosť chudobným ľuďom:
popoludní som stretla na našej ulici malého žobráka/belocha/ asi 10 ročného a na rukách
niesol ročné bábo a pýta sa ma, že či neviem o niekom, že, kto by podaroval
kočík, a ja sa na to: a vieš, že aj hej...utekala som pár desiatok metrov domov a podarovala
som mu náš starý kočík, neviete si predstaviť tú jeho radosť...a na zajtra mu nachystám pre
malého brata zopár teplých vecí na oblečenie aby bol pripravený na zimu...dozvedela som sa,
že je zo 6 súrodencov...
P.S.: tohto chlapca som občas videla už v minulosti po sídliskách ako sa kutre v kontajneroch a už vtedy mi ho bolo veľmi ľúto, že čo je toto za detstvo....
velmi mile a chvalyhodne.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať