Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
lenkak Pozri príspevok
po fantastickom obede keď už aj deti zaspali, (som ich zničila ) nohy vyložené, na chvíľu sama v kľude, iba s netom, pohodička.
nakoniec som skončila v posteli, aj zdriemnúť som si stihla. Vyslovená náhoda, málokedy Martinko cez deň spinká a naraz ich uspať to je iná fuška. Napriek dažďu máme krásny deň, usmievame sa ako slniečka.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som skúšala nastaviť ten sprostý mobil, aby fotil normálne, ale nejako je zo dňa na deň starší a tým aj nevýkonný...šarkan sa síce stále trepe, takže chytiť ho v normálnej polohe je umenie, ale aj tak, tie fotky sú nič, moc..nevadí, stačí okolo domu!..

..a fajn večer vám prajem...len tak..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
prvé tri kroky za nami. Andrejko sa odrazil od pračky a pristál mi v náručí. Bude mať 11mes. Náš šikovníček. :*

12 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...som skúšala nastaviť ten sprostý mobil, aby fotil normálne, ale nejako je zo dňa na deň starší a tým aj nevýkonný...šarkan sa síce stále trepe, takže chytiť ho v normálnej polohe je umenie, ale aj tak, tie fotky sú nič, moc..nevadí, stačí okolo domu!..

..a fajn večer vám prajem...len tak..
pepsi aj tebe prima vecer..celkom som sa pobavila na sarkanovi..presne ako nas, ani za svet nepostoji, aj ked spi, zaciti, ze ho chcem cvaknut..maju velmi dobry cuch..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
pepsi aj tebe prima vecer..celkom som sa pobavila na sarkanovi..presne ako nas, ani za svet nepostoji, aj ked spi, zaciti, ze ho chcem cvaknut..maju velmi dobry cuch..
...a ani sa nečudujem .....bodaj by aj postál - šarkan ...také cvaknutie nie sranda ..........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šarkan na mňa robí oči, že čo tu ešte vyklopkávam, on by už aj šiel,len nemôže, kým ja sa ešte motám kadetade!..tak dobrú noc vám a aj nejaké fajné sníčky prajem...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

buchač Pozri príspevok
...a ani sa nečudujem .....bodaj by aj postál - šarkan ...také cvaknutie nie sranda ..........
..no a k tomu este zavesit ho na poradu..ma betarik rozumu, co sa ma komu ukazovat..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..
..no a ešte kaficu pošlem, aj čajík a vypadnem odtiaľto nachvíľu...ráno sa nám motalo po lúke nejako moc kamošov, šarkan sa nemohol sústrediť na esemesky, tak to ideme dočítať,vonku je fajnovo...krásny deň vám prajeme...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...obedňajšia káva je na stole...a fajn popoludnie vám prajem...zas sa neprekrikujte tu fšeci naraz!.....
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..pepsi, vdaka za kaficko..dobru chut k obedu a peknu nedelu vsetkym..u mna trochu stresu, no, ale ako vzdy pred cestou, ale inak pohoda, klidek, penazenku som uz nasla a hlavne, ze pocasie sa zlepsilo..
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
veru veru v Nitre aj povella sa ukazuje pekný deň.
Spravím si kafčo, odtrhnem z koláča a vytasím sa na dvor.
Možno vyvenčím aj notebook, alebo aj nie, lebo náš čufino by mi čumel cez plece, alebo by mi ťukal do klávesnice a to ja zrovna nemám dvakrát v láske...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Lipšicova Nová väčšina pri pripomína názov čerstvé maslo aj ročné je čerstvé
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Lipšicova Nová väčšina pri pripomína názov čerstvé maslo aj ročné je čerstvé
Ale bude KONEČNE PREDSEDOM STRANY....

...že druhý Fico ???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes je čo? návštevný deň?
predchvíľou tretia návšteva od nás odišla -1. sestra s rodinou, 2. svokra, a 3. bratranec, ktorého som asi 3 roky nevidela
a ešte na dve návštevy sme pozvaní - k jedným susedom na pizzu, k druhým susedom na panáka

padám k susedom, riad po návštevách musí postarať sám o seba
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 1 Hour Ago #20040
hnutia nie strany
...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nikdo any kaficu, any koláčik nedáva?..fšak si budem musieť ísť kúpiť do krčmy horalku!...v mašine frfoce dolče aj s gustom, teda so smotankou, keby ste niekto mali chuť!...a fajnový podvečer vám prajem...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...
mal si ho počúvať zle mi bolo spomenul som si na vojnu: krátke, úsečné nekvetnaté vety, vyslovené rozhodným tónom to ako keď veliteľ pluku vydával bojový rozkaz pre útok.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...Pali ...nechytaj tigra za chvost ......

Aj HZDS bolo hnutie ...kua , ale že ako pohnuli Slovenskom vpred ...
Aj poškrobka nevinného - nasledovníka v tom hnutí vychovali...

...a včuleki vládne...
ten prvý staval tak rýchlo dialnice že kým vládol Trenčín LADCE spišký cigán za osem rokov osem km dialnice, Súčasný vládca bol odkojený v SDĽ tiež robil tretiu cestu ale koridor je len pre jednu tak nedá sa iná.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ďakujeme KDH, krajská organizácia Bratislava za príjemné strávenie popoludnia. s divadielkom pre deti, so súťažou v púšťani šarkanov, za gulášik z dobrého chudého, kvalitného maska, za dobré pivečko a vela koláčikov a za vozenie detí na koníkoch

KDH varí jednoznačne najlepší guláš spomedzi 17 politických strán , ktoré som ochutnal...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ďakujeme KDH, krajská organizácia Bratislava za príjemné strávenie popoludnia. s divadielkom pre deti, so súťažou v púšťani šarkanov, za gulášik z dobrého chudého, kvalitného maska, za dobré pivečko a vela koláčikov a za vozenie detí na koníkoch

KDH varí jednoznačne najlepší guláš spomedzi 17 politických strán , ktoré som ochutnal...
vari si nepoistil samého predsedu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať