Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zajtra aspon pozrieme filmy z vojnooveho obdobia.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
zajtra štátny sviatok, štvrtok-piatok v práci a v sobotu hor sa na letecké dni... kto sa pripojí?
no, bude to určite dobré. ja som si letiska za 1,5 roka užil dosť - 243 letov/87:15 hod
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

srska Pozri príspevok
no, bude to určite dobré. ja som si letiska za 1,5 roka užil dosť - 243 letov/87:15 hod
hlavne Aďo bude mať zážitok...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
hlavne Aďo bude mať zážitok...
???
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

srska Pozri príspevok
???
môj synátor...

reakcia na tvoje tvrdenie, že to bude určite dobré...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

calawen Pozri príspevok
môj synátor...
tak to áno, ja keď som bol "mrňous" - tak som sa chodieval pravidelne kukať na lietadielka - letisko snv
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....teda dlho som sa nenarehotal tak statočne .....

http://webcache.googleusercontent.co...-na-stavbe.php

...to sa nedá dať ani do srandičiek .....
...ide o to , že ako sa dajú krásne zneužiť fotky z bookufasov na takéto účely ...
Naposledy upravil buchač : 28.08.12 at 20:43
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

terezamaria Pozri príspevok
Dokáže si normálny človek ublížiť prežratím? Asi áno, keď som to urobila. Samozrejme pepsi robila vysmážaný karfáč, AlaNR sa sľúbila že príde, ale neprišla a ja som to zvládla aj za ňu. Môžem ja za to, že karfáč od pepsi je vždy taký dobrý?
No ale okrem prežratia som práve donalievala lečo, je ho 40 malých pohárov. Idem ho sterilizovať, ja všetko sterilizujem, neverím žiadnym dekám a obráteným pohárom. Pekný podvečer Vám prajem, na zdravie......
POZOR, ACHTUNG, UWAGA- Prežratie je ťažký( tuším až smrtelný ) hriech...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
....teda dlho som sa nenarehotal tak statočne .....

http://webcache.googleusercontent.co...-na-stavbe.php

...to sa nedá dať ani do srandičiek .....
...ide o to , že ako sa dajú krásne zneužiť fotky z bookufasov na takéto účely ...
skoro mi zabehlo!

dobréééééé
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
POZOR, ACHTUNG, UWAGA- Prežratie je ťažký( tuším až smrtelný ) hriech...
..

..kdeže hriech!..a ešte ťažký!...vôbec nyje!..bola to pekne oddelená strava, nyč násilné na žalúdok, extra na tanieriku kafráč a extra zemiačky na vňaťke...a terezka istotne nemiešala!..prežratie mohlo byť spôsobené horúcim kafráčom, to áno,ale množstvom určite nyje...lebo moje decko po jeho zožrzjedenom množstve už neviem, ako by bolo nadžgaté a tam by boli hriechy isto aj dva!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..kdeže hriech!..a ešte ťažký!...vôbec nyje!..bola to pekne oddelená strava, nyč násilné na žalúdok, extra na tanieriku kafráč a extra zemiačky na vňaťke...a terezka istotne nemiešala!..prežratie mohlo byť spôsobené horúcim kafráčom, to áno,ale množstvom určite nyje...lebo moje decko po jeho zožrzjedenom množstve už neviem, ako by bolo nadžgaté a tam by boli hriechy isto aj dva!..
no tak neviem ako to je- mne pán farár minule vraveli, že nemožem nič ukradnúť, prežrať sa , požiadať manželku blížného svojho atď a pán farár je predsa nejaká autorita - tak kto má pravdu- pepsi alebo pán farár...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....teda dlho som sa nenarehotal tak statočne .....

http://webcache.googleusercontent.co...-na-stavbe.php

...to sa nedá dať ani do srandičiek .....
...ide o to , že ako sa dajú krásne zneužiť fotky z bookufasov na takéto účely ...
..

..šmarjááá, budeš mať štikafku!..dievčisko len chcelo, aby jej niekto pomohol, však nyje zadarmo,ona to odrobí, veď robotníci na stavbe sú dnes takí drahí a na pi*i sa čiarky predsa nerobia!..a nezoderie sa!..ale aj s adresou a fotečkou-hmhm!..ešteže v šatičkách!..
(kde je ten smajlík, čo sa rehoce a kotúľa od rehotu???)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
no tak neviem ako to je- mne pán farár minule vraveli, že nemožem nič ukradnúť, prežrať sa , požiadať manželku blížného svojho atď a pán farár je predsa nejaká autorita - tak kto má pravdu- pepsi alebo pán farár...
..

..to kedy bolo, že o tom neviem?..keď ste sa vy dvaja hostili na fajnom obede?..alebo nebodaj pri pivku ti tak!...

(tuším fčul budem mať štikafku ja!


šíííž, čo sa mi podarilo!..napísala som "štikafku, ale nyje štikafku, ale štikafu!!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..to kedy bolo, že o tom neviem?..keď ste sa vy dvaja hostili na fajnom obede?..alebo nebodaj pri pivku ti tak!...

(tuším fčul budem mať štikafku ja!


šíííž, čo sa mi podarilo!..napísala som "štikafku, ale nyje štikafku, ale štikafu!!!
Pán farár je manželkin bratanec...-takže som pod dozorom otca...-preto som vždy taký milý, slušný na Porade...-lebo Pán to všetko vidí...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
POZOR, ACHTUNG, UWAGA- Prežratie je ťažký( tuším až smrtelný ) hriech...
No hriech, nehriech, nemala som konca..... ale potom som si to odpykala s polochladeným pivom . Ja pri karfáči nikdy neviem prestať.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..šmarjááá, budeš mať štikafku!..dievčisko len chcelo, aby jej niekto pomohol, však nyje zadarmo,ona to odrobí, veď robotníci na stavbe sú dnes takí drahí a na pi*i sa čiarky predsa nerobia!..a nezoderie sa!..ale aj s adresou a fotečkou-hmhm!..ešteže v šatičkách!..
(kde je ten smajlík, čo sa rehoce a kotúľa od rehotu???)
...hm ...že dám inzerát aj s Tvojou fotkou ???

...šak zarobíš ....čiarky robiť nebudeš ...ani nezoderieš .....sa - ju .....
...a keď už mám byť dôsledný , nuž je porekadlo :

Na starej .... sa dobre cvičí .......
...a teraz ma zabite ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a ty myslíš, že ja som dáka taká, že nevie teba hodiť v tom smiešnom tričku s nápisom-o ktorom si tu minule písal, že aj ty také máš-spravím dáku šik fotečku a si tam...a som zvedavá na recenzie prípadných záujemkýň, ...ale možno po xanaxe aj budeš... ...a prečo by sme ťa zabíjali?..poznáš to- zabiješ somára, zavrú ťa za človeka...(ak už mám byť dôsledná...no...

..
Naposledy upravil pepsikova : 29.08.12 at 08:21
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu a krásny voľný deň vám dnes...všetko je ako treba- podmračno, takže ideálny čas na leňošenie...a na obed bude žemlofka...som zvedavá, kto sa dnes nahlási na obed a zas nepríde..to mám najradšej.....no, aspoň kafu a čajík pošlem zatiaľ a po jednej pallmallke pribalím, na koštovku...som dostala , že "doobrá značka, okoštuj"...ale keďže cigy sa nemenia ako ponožky,tak ja len pri svojich zostanem, ale skúsiť možem...fšak čo za mladi okoštujem, na starosť si nedoprajem (nebude za čo...)
..fajn vám dnes...
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..šmarjááá, budeš mať štikafku!..dievčisko len chcelo, aby jej niekto pomohol, však nyje zadarmo,ona to odrobí, veď robotníci na stavbe sú dnes takí drahí a na pi*i sa čiarky predsa nerobia!..a nezoderie sa!..ale aj s adresou a fotečkou-hmhm!..ešteže v šatičkách!..
(kde je ten smajlík, čo sa rehoce a kotúľa od rehotu???)

Môj drahý starý kukal, kukal a zhodnotil, že to je chlap , tak že sa teda na ten inzerát neprihlási
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

AlaNR Pozri príspevok
Ešte sa vrátim k tým vybuchnutým autám v Košiciach.

Tá dodávka, čo vybuchla, patrila nášmu zákazníkovi... Svet je malý....
Ste ÚČTOVNÍCI a zabúdate na hlavné pravidlo účtovania :

MÁ DAŤ ! DAL ?

a keď NEDAL a stale nedáva, tak potom prichádzajú také kroky aby dotyčný si tie peniaze čo MAL DAŤ, neužil...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať