Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

uz len spomienka
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...to mi pripomenulo moju svokrušu
...že moja žena sa fasa vydala ...a ja kuevsky zle oženil ......

...ešte aj moja radšej so svokrou sa baví , ako s vlastnou matkou ...

Myslené smrteľne vážne !!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
svokru neriešim, ja vždy budem len nevestou, dcéra je dcérenka, ani syn nie je dcérenka, zvykli sme si.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
...že moja žena sa fasa vydala ...a ja kuevsky zle oženil ......

...ešte aj moja radšej so svokrou sa baví , ako s vlastnou matkou ...

Myslené smrteľne vážne !!!
Stretli sa dve babky. Vieš moja dcéra sa veľmi dobre vydala, jej muž varí, perie, o deti sa stará, dobre zarába, ale ten môj syn, ten sa veru veľmi zle oženil, varí, perie,......
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

taky cas na spanie,tak ked zadriemete nahodou v robote,nezabudnite poprosit kolegu aby vas zobudil na fajront,aby ste nahodou nerobili nadcas
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...že moja žena sa fasa vydala ...a ja kuevsky zle oženil ......
...ešte aj moja radšej so svokrou sa baví , ako s vlastnou matkou ...
Myslené smrteľne vážne !!!
Tweety Pozri príspevok
Stretli sa dve babky. Vieš moja dcéra sa veľmi dobre vydala, jej muž varí, perie, o deti sa stará, dobre zarába, ale ten môj syn, ten sa veru veľmi zle oženil, varí, perie,......
...nevyťahuj z kontextu ...ako žart možno beriem , ako realitu nie ....
...keby niečo , tak už dávno by som bol na podmienku vonku za dobré správanie a poľahčujúce okolnosti ....
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Pred 35 rokmi sme sa po ročnom pobyte u svokrovcov presťahovali do paneláku, čím sa zachránilo aj naše manželstvo. Svokra bola jednoducho postrach... Pred polrokom sme ju zobrali bývať k nám, lebo zdravotný stav sa jej zhoršuje. Vôbec mi nevadí, uvoľnili sme jej našu spálňu a každému rozpráva, ako je spokojná. Čo všetko život pripraví...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a na pondelňajšie popoludnie nedáme nič?..luí si pupok opaľuje, nemá kto pre zmrzku behnúť,no tak hádam aspoň dolče hodím do mašiny,alebo díáke laté a pošlem vám..
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...a na pondelňajšie popoludnie nedáme nič?..luí si pupok opaľuje, nemá kto pre zmrzku behnúť,no tak hádam aspoň dolče hodím do mašiny,alebo díáke laté a pošlem vám..

Pepsi páči aj pre pesa.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Moja 3/4 dnes zaspala do roboty. Chcel som jej to pripomenúť, ale škodoradostne som čušal.
Reku - tak ti treba, keď si na internete do druhej hodiny ráno.

Už len ten pocit, že kvôli počítaču (čo som jej kúpil, aby so sestričkou skypovala) do roboty zadrichmala - na nezaplatenie
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
To som zasa začala týždeň!
ráno 5:50 záchranka pre mamu... Z pohotovosti mi už doktora neposlali, lebo bol na výjazde, vraj mám volať záchranku. Aj som sa bála, aby ma nezdžubkali, ale doktor bol veľmi milý, taký starší s ruským prízvukom, taký srandista.
N a čo doviekol so sebou dvoch mladých dochtorkov... jaaaj mňam! Napriek všetkému, týždeň dobre začal...
Tak aj mne sa týždeň začal "pestro". Idem autom do PD k dochtorom a prídem do Bojníc a začne mi svietiť špirála pri rýchlostiach. No nevedela som, čo tomu môže byť, tak som zatiahla do vedľajšej ulice a volám známemu do servisu. Uistil ma, že s tým obídem aj lekárom a mám prísť ku nemu. Tak som tam nabehla a ešte som len auto zatiahla do servisu a on hneď určil diagnozu Ale pre istotu to pripojil na PC, diagnoza sa potvrdila. Bol pokazený spínač brzdových svetiel. Náhradný diel nemal, ale sadol do auta a išiel do PD kúpiť. Doniesol a diel bol za chvíľu vymenený a ja ľahšia o 30 €
Spínač stál 20 € a robota 10 €. Ale bola som rada, že to bola iba takáto chyba, že to nebolo niečo vážnejšie. A neviem si predstaviť, že by ma boli policajti chytili s nesvietiacimi brzdovými svetlami. Tak ma skasírujú, alebo nejaký blb by nezaregistroval, že brzdím a pichol by mi do zadku auta. Takže to dobre dopadlo, aj u lekárov som to stíhala za 2,5 hodiny.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Tak aj mne sa týždeň začal "pestro". Idem autom do PD k dochtorom a prídem do Bojníc a začne mi svietiť špirála pri rýchlostiach. No nevedela som, čo tomu môže byť, tak som zatiahla do vedľajšej ulice a volám známemu do servisu. Uistil ma, že s tým obídem aj lekárom a mám prísť ku nemu. Tak som tam nabehla a ešte som len auto zatiahla do servisu a on hneď určil diagnozu Ale pre istotu to pripojil na PC, diagnoza sa potvrdila. Bol pokazený spínač brzdových svetiel. Náhradný diel nemal, ale sadol do auta a išiel do PD kúpiť. Doniesol a diel bol za chvíľu vymenený a ja ľahšia o 30 €
Spínač stál 20 € a robota 10 €. Ale bola som rada, že to bola iba takáto chyba, že to nebolo niečo vážnejšie. A neviem si predstaviť, že by ma boli policajti chytili s nesvietiacimi brzdovými svetlami. Tak ma skasírujú, alebo nejaký blb by nezaregistroval, že brzdím a pichol by mi do zadku auta. Takže to dobre dopadlo, aj u lekárov som to stíhala za 2,5 hodiny.
add 1. - neskasírujú ...len musíš patrične zdôvodniť , že prečo sa tak udialo ....
Pri argumentácii poliša .." a skontrolovali ste si auto pred jazdou ? " sa odpovedá .." áno , všetko bolo v poriadku ,stalo sa mi to teraz počas jazdy a idem akurát do servisu chybu odstrániť ..."....
Nemá nárok na pokutovanie ...

add 2. - k tomu blbovi ...že blb by nezaregistroval , že nesvieti to , čo má svietiť ???...
Veľa sa dá predvídať , no náhle zabrzdenie teda nie ...
...hm , veď to by bol za blba aj David Copperfield.........či ????
Alebo Ty by si toho bolo schopná ???.......
...tak to si potom iná ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tak ma naštvalo to naše zdravotníctvo, jedno sklo do okuliarov ma stojí takmer 300€ a to som si nevybrala to najlepšie. Poisťovňa mi už nepreplatí ani základ bifokálu, absolútne nič, aj keď vlani ešte voľačo prispievali. Ja bez okuliarov by som nemohla ani z bytu, ale podľa mocipánov to už odvlani nie je zdravotnícka pomôcka. Ani dioptrie nijako nerozhodujú o tom, nikto nič, vsjo ravno. Oči som si neprepila ani neprežrala.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Tak ma naštvalo to naše zdravotníctvo, jedno sklo do okuliarov ma stojí takmer 300€ a to som si nevybrala to najlepšie. Poisťovňa mi už nepreplatí ani základ bifokálu, absolútne nič, aj keď vlani ešte voľačo prispievali. Ja bez okuliarov by som nemohla ani z bytu, ale podľa mocipánov to už odvlani nie je zdravotnícka pomôcka. Ani dioptrie nijako nerozhodujú o tom, nikto nič, vsjo ravno. Oči som si neprepila ani neprežrala.
300 eur za jedno sklo do brýlkov?,to je nejaký blud...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
300 eur za jedno sklo do brýlkov?,to je nejaký blud...
Stanko neni, aj ja som asi pred 5 rokmi doplácala len za sklíčka okolo 5000SK a vtedy ešte časť hradila poisťovňa. Ale tá pracovná pohoda pri práci s PC pri takomto type sklíčok za to stojí.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
300 eur za jedno sklo do brýlkov?,to je nejaký blud...
Nie je. Mám zákazkový list. Mali aj za 320, ale až tak stenčené nechcem.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
300 eur za jedno sklo do brýlkov?,to je nejaký blud...
doložíš pár evri a máš hubblov teleskop
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Naposledy koncom roku 2007 jedno sklo 7723, poisťovňa 568.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Naposledy koncom roku 2007 jedno sklo 7723, poisťovňa 568.
to sú ozaj pálky - ja za celé brejle +1,50 s rámom 4500 v 2006
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

antikoncepcia - na niečo dobrá, na niečo zlá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať