Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ewita888 Pozri príspevok
a mňa zas po revolúcii vyhodili z kancelárie títo novodobí, pretože môj strýko bol šéfom jedného objektu a komunistom /ja nie/.. za mňa tam dosadili pani rok pred dôchodkom, ktorá nemala ani školu /na rozdel odomňa/, ale mala úplne čistý komunist. štít.. rozdiel?
Dobre, že si to napísala- aby sa vedelo aj to,že kolko slušných,schopných ľudí zlikvidovali a povyhadzovali z práce po " nežnej" revolúcii- či "demokrat", či komunista- čert jak diabol...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pavol54 Pozri príspevok
Presne je to o tom strachu nemal strach ženu s deťmi vyhnať, lebo jemu sa nemôže nič stať, tak prišiel o všetko, nad neho a jeho majetok nebolo nikoho on naháňal svojou mocou okolo seba strach teraz dostal čo mu patrí.
To si fakt myslíš, že on nič nemá a že tie exekúcie sú preto, lebo on je nemajetný? Tak na to zabudni. Tiež poznám podobného gaunera, čo to isté urobil manželke a dieťaťu. Postaví sa pred sudcu v rifliach, nehanebne klame, aký je chudobný, len nepovie, že v zadnom vačku na riti má tri zlaté karty, a za rohom odstavené bentley. Majetky prepísané, a prachy v trezoroch. Tiež dovliekol exekučný príkaz na jednu firmu a niekoľko podľa môjho podozrenia falošných daňových priznaní s takými stratami, že keby som Ti ich tu vyčíslila, tak ako ekonomicky znalý do rána nezaspíš. A advokátov má ten nemajetný chudák na každý prst desať, určite ich platí charita. A všetko zvučné mená. Uvedom si, že financie gorilákov sú v zahraničí a oni sú za vodou. Máš to z pravej ruky.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pikoška Pozri príspevok
To si fakt myslíš, že on nič nemá a že tie exekúcie sú preto, lebo on je nemajetný? Tak na to zabudni. Tiež poznám podobného gaunera, čo to isté urobil manželke a dieťaťu. Postaví sa pred sudcu v rifliach, nehanebne klame, aký je chudobný, len nepovie, že v zadnom vačku na riti má tri zlaté karty, a za rohom odstavené bentley. Majetky prepísané, a prachy v trezoroch. Tiež dovliekol exekučný príkaz na jednu firmu a niekoľko podľa môjho podozrenia falošných daňových priznaní s takými stratami, že keby som Ti ich tu vyčíslila, tak ako ekonomicky znalý do rána nezaspíš. A advokátov má ten nemajetný chudák na každý prst desať, určite ich platí charita. A všetko zvučné mená. Uvedom si, že financie gorilákov sú v zahraničí a oni sú za vodou. Máš to z pravej ruky.
Palo Rusko, od hladu určite neumrie, tak nebude mať 15 bytov ale iba 8...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
..

..chceš, aby som bola za mrchu?..
Ja som tu za mrchu dávno, takže ja môžem. Ja som neonemela, ja tú dámu, čo všade bola, všetko vie, je naj, je jednoducho úžasná, ja ju obdivujem. Nejaký admin si tu predsa nebude nič dovoľovať. A ak, tak iba po konzultácii s jej veličenstvom. O.K.?
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a ide sa na to. Posledné dph dorobiť, budem nakukávať, aby som nezaspala.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
a ide sa na to. Posledné dph dorobiť, budem nakukávať, aby som nezaspala.
Ja finišujem zajtra. Mám tam jedno fiškálne preclenie, už je asi ôsme v poradí, ale vždy nad tým rozmýšľam a znovu a znovu k tomu hľadám postupy Pre istotu, lebo sú to iné "pálky"...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja zajtra už nebudem stíhať, budem sama s dvomi deťmi, budem rada, keď uvarím.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Ja som tu za mrchu dávno, takže ja môžem. Ja som neonemela, ja tú dámu, čo všade bola, všetko vie, je naj, je jednoducho úžasná, ja ju obdivujem. Nejaký admin si tu predsa nebude nič dovoľovať. A ak, tak iba po konzultácii s jej veličenstvom. O.K.?
..

..šmarjá, Pik, ty si to tak pekne napísala!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dve detičky, také 5-6 ročné so svojím ockom práve venčia psíka v asfaltovej ohrade pod mojimi oknami...aj u vás je štvrť na dvanásť-pred polnocou?..
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Pikoška Pozri príspevok
Ja som tu za mrchu dávno, takže ja môžem. Ja som neonemela, ja tú dámu, čo všade bola, všetko vie, je naj, je jednoducho úžasná, ja ju obdivujem. Nejaký admin si tu predsa nebude nič dovoľovať. A ak, tak iba po konzultácii s jej veličenstvom. O.K.?
Ešteže len tú dámu....

A čo ?

Niečo mi uniklo ?

link by sa nenašiel, odkaz, citácia ???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu..posielam kafu, čajík a kúštik bublaninky, čo mi zostal, dobre schovaný pred šarkanom, od včera...a už len kludný, normálny deň vám prajem...
3 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku dobrej nalády na zamračený začiatok týždňa :

Abstinent na "Vychodze" je daco jak tajny agent. Každy hutori, že
existuje, aľe nigda ho nikto nevidzel...



Malý Janko kričí zo svojej izby:
- Mami, hori lampa !!!
- Janičku, nehutori še ,,hori,, lampa - to archaizmus - hutori še lampa
švici.
- Mami, už švici i zaclona.


Ty sluchaj, rečuješ chlopovi kec maš toten orgazmus?
Ňééééé, ta coši, on ňema rad kec mu volam do roboty!


Vejdze žena na zachod a na žemi sto eura. Zohne še po nich, že ich
dzvihne a zrazu fik odzadu a rečuje sebe:

-som sebe myšlela, že mi ich našla, aľe vidzim, že sebe ich zarabjam.


Ta sluchaj, jak ty volaš svoju švekru?
- Vegeta.
- A to už čom?
- Bo še miša do šickeho...


Pridze hlop domu, vejdze do spalni, naraz kuka a pri jeho žene druhy
hlop. Manžel še ňenecha a rečuje jej milencovi: ja mušim, aľe tebe
še čudujem..


Pricestuje Bratislavčan na prešovskú stanicu, zastaví prvého domorodca
a pýta sa:
"Prósim vás, áko sa íde do céntra mésta?"- načo mu miestny odvetí:
"Kamarat muj, ta s takym chujovym prizvukom še ty živy do centra
nikdaj ňedostaneš !


Ona:
Milačku, povidz mi paru hrejivych slov.
On: Slunko, radiator, kachľovec, solarny panel, borovička.
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...si zabila!!!.....ešte pošli, mojík, handričku na utretie,lebo keď vstanem, asi mi cvrkne!...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Nechájme politiku politikou a trošku sa zasmejme.
-------------------------
Do autobusu chce nastupit mlada stihla zena v uzkej
suknicke.
Urobi krok na schodik a nemoze zdvihnut nohu.
Nevaha, siahne rukou dozadu a povoli trochu zips.
Nepomohlo to. Tak povoli zips este viac...
Opat to sice nepomohlo, no mlady muz, stojaci za nou, ju
chyti rukou za ritku a potlaci ju do autobusu.
Dievcina sa rozculi:
Pane, co si to dovolujete?! Vobec sa nepozname, teda ziadne
dovernosti!!
Tiez si to myslim! - suhlasil mladik - Dvakrat ste mi rozopla
zips na razporku...


"Nazdar! Pocul som, ze si sa ozenil."
"Ozenil. Nechutila mi strava v nasej zavodnej jedalni."
"A pomohlo?"
"Ano, teraz uz mi v zavodnej jedalni chuti."


Stazuje sa cerstva nevesta matke:
Mami, vcera sme mali nasu prvu velku hadku.
Ale to je predsa normalne.
No dobre, ale co s tou mrtvolou?


Rano po svadobnej noci telefonuje dcera svojej matke:
Mamicka, ty si moje jedine utociste.
Co, Gabika, vari ta bije?
Nie, ale je hladny.


Manzel krici na manzelku:
Prosim ta, podaj mi tie golfove ponozky.
Ake? Ved ty ziadne nemas.
Ale ano. Tie s tymi osemnastimi dierami.


Jedneho dna sa pozrel dedko na babku a takto nahlas si
zavzdychal:
Mam uz skoro sedemdesiatku. Tesil som sa, ze sa budem
starat o zahradku, o vnukov... a tu zrazu BUM! Vymysleli
Viagru.
7 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
To som zasa začala týždeň!
ráno 5:50 záchranka pre mamu... Z pohotovosti mi už doktora neposlali, lebo bol na výjazde, vraj mám volať záchranku. Aj som sa bála, aby ma nezdžubkali, ale doktor bol veľmi milý, taký starší s ruským prízvukom, taký srandista.
N a čo doviekol so sebou dvoch mladých dochtorkov... jaaaj mňam! Napriek všetkému, týždeň dobre začal...
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujza sa má- tá si už pindu máča v mori,,,
Tiež som bol 2 tygodnie (z toho 10 dní 36 - 37 teplo ) Dalo sa.

Akurát ma rozčuľoval mobil/debil/tmobile

1, za hranicami vylezem z letadélka / šťuk mobil - prišli 3 SMS (ceny/ceny/akcia)
2, asi som nepochopil, lebo o 15 minút prišli tie 3 SMS ešte raz (ale v inom poradí )
3, asi, že opakovanie je matka múdrosti, tak mi týchto 6 SMS prišlo aj na druhý deň
4, asi, že opakovanie je matka múdrosti, tak mi týchto 6 SMS prišlo ešte 5 dní po sebe
5, asi, že opakovanie je matka múdrosti, tak mi týchto 6 SMS prišlo ešte raz asi 3 hodiny pred odletom

6, takže miesto 3 SMS som ich dostal za 14 dní 48 !!!!

PS
Rozumiem, že ma mobile/debile ľúbi - - ale až tak veľmi ?
7 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
lenkak Pozri príspevok
ja zajtra už nebudem stíhať, budem sama s dvomi deťmi, budem rada, keď uvarím.
tak nakoniec som stihla ísť na krv, s malým na logopédiu, uvariť obed, a spraviť rýchlu tortičku pre svokru, má narodeniny.
Deti asistovali, bolo mi veselo, ani otočiť som sa nevedela.
11 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lenkak Pozri príspevok
tak nakoniec som stihla ísť na krv, s malým na logopédiu, uvariť obed, a spraviť rýchlu tortičku pre svokru, má narodeniny.
Deti asistovali, bolo mi veselo, ani otočiť som sa nevedela.
Šikulka!
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zaujimave ako sa tu poslednu dobu klonuju nove niky,ako reality na tv v septembri
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...torta pre svokru...to mi pripomenulo moju svokrušu a môjho hada...tí dvaja si nikdy nesadli""...pred pätnástimi rokmi to bolo, svokra mala narodky a bola nejaká marodná, tak som sa ponúkla, že jej niečo upečiem...celý deň som sa piplala so štvorposchodovou tortou,chutná a nádherná sa mi podarila, vyzdobená, ťažká dosť, aj s veľkou táckou, no a tak som prosila hada, nech to starkej ide zaniesť,že sa mi nezmestí do chladnice...aj šiel, po veľkom prosení,ale cobydup bol späť,až tak dupkal od jedu...pýtam sa, čo sa stalo a čakám pohromu..aj tak bolo!.."nieže nepoďakovala, ešte ofrflala,mal som chuť jej ju hodiť pod nohy, baba nevďačná!"...odvtedy sa tí dvaja nevideli!..a keď niekedy spomeniem svokru, tak ma ani nedá dopovedať,len šprtne "kto si neváži robotu druhých, toho nemusím"...


...a posielam obednú kaficu...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať