Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
piata - vatička, hop to bolo stredné ucho
možno by si to ani nevšimla
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

s mi páči časť vety - Monika Gibalová (KDH) zase chcela do programu schôdze zaradiť správu ministra práce Jána Richtera (Smer-SD) o realizácii národného projektu Terénna sociálna práca v obciach, ktorý má za cieľ podporu sociálnej inklúzie pre osoby ohrozené sociálnym vylúčením, najmä v marginalizovaných rómskych komunitách. Jej návrh tiež neprešiel.

zdroj:hnonline.sk
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

perlí tiež podarene

a srska - teba som tiež našla na FB dokonca máš skupinu založenú

http://www.facebook.com/groups/199900443387375/?ref=ts
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
perlí tiež podarene

a srska - teba som tiež našla na FB dokonca máš skupinu založenú

http://www.facebook.com/groups/199900443387375/?ref=ts
a že o to neviem - to nejaký dobrák ma zaregistroval. cez ten link to pýta nejaké meno a heslo, ktoré nepoznám. fasabúk mi nie je srdcu blízky
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ten link asi pýta moje meno a heslo - to neprezradím
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
perlí tiež podarene

a srska - teba som tiež našla na FB dokonca máš skupinu založenú

http://www.facebook.com/groups/199900443387375/?ref=ts
keby tak na g+ tak to áno
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

je to uzavretá skupina dokonca -



Počet členov: 12


ja nič, len provokujem, čakám na 1/2 , zabíjam čas, kým príde, ponúknem ešte kafu poobednú alebo čajík

ja som si uvarila - medovkový
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..popoludňajšia siesta je aj u nás..perfektná poloha, ani vrásky nemôže mať!..šarkan, ako sa vie uložiť!..a dolče s gustom posielam..
siesta 002.jpg  
siesta 001.jpg  
1/1
5 1
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Do parkomatu som dnes nasúkala 30 centov a on nič, žiaden lístok nevydal, pozriem - a že pridajte ešte 20 centov. Tak ma potešilo, že mestskí páni dodržali slovo, keď sľubovali zvýšenie parkovného, len som nepostrehla, že to už aj...
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Žabinka Pozri príspevok
Včera som sa trošku zahrala na múdru.. Syn sa večer chystal do školy, a len tak mimochodom spomenul, že sa na informatike učili prevody z desiatkovej sústavy do binárnej, a že tomu vôbec nerozumie, a že z toho bude písomka. Tak som zobrala zošit, kukala som na to ako puk, ale samozrejme som sa tvárila múdro.. Pamätám si, že tiež som tomu v škole kedysi nerozumela. A potom pozriem lepšie na vyriešené príklady, a aké to jednoduché.. Tak sme sa spolu učili, prepočítali sme pár príkladov, až sme sa to spolu naučili. Aj u vás to funguje tak, že keď potrebujete dieťaťu niečo vysvetliť, musíte sa to najprv sami naučiť?...
ano
... ku mne volakedy daaaavno, ked som bola na VS, chodieval spoluziak na doucko. vraj "ty to vsetko chapes, nevysvetlila by si mi to, prosim ta?" ... a ja frajerka, ze jasne ... samozrejme, ze som prd vedela, ale tym ako som to citala a snazila sa mu to po lopate vysvetlit som to aj ja pochopila a aj sa na mna nieco nalepilo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešilo ma že sa konečne niekto kompetentný zadrel do tv hnoj a tv šľapka za ich zhovadilé programy dúfam že to Maďarič dotiahne dokonca a neostanú námietky v slovnej rovine
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

1Dara Pozri príspevok
ano
... ku mne volakedy daaaavno, ked som bola na VS, chodieval spoluziak na doucko. vraj "ty to vsetko chapes, nevysvetlila by si mi to, prosim ta?" ... a ja frajerka, ze jasne ... samozrejme, ze som prd vedela, ale tym ako som to citala a snazila sa mu to po lopate vysvetlit som to aj ja pochopila a aj sa na mna nieco nalepilo
inak aj som takto spravil celú výšku a pomáhalo to len tú diplomovku som nemal pomáhať ja som dostal dvojku a ten komu som pomáhal dostal jednotku a flek jak sviňa hovorilo sa tomu vo vojenskom nebi.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..popoludňajšia siesta je aj u nás..perfektná poloha, ani vrásky nemôže mať!..šarkan, ako sa vie uložiť!..a dolče s gustom posielam..
a to čo? máme hľadať 10 rozdielov?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a nadávam ďalej - toto je číry hnus, takto sa snažiť zneužiť ľudí, či sa to politikov, celebrít alebo bežných ľudí týka
link nedám, nemám zatiaľ aký, napíšem román - kúpite si?

bude sa volať - Ako oj**** každého kto sa sa dá
a druhá časť bude pokračovanie - Nenechám so sebou vyhúpať

(dopĺňam - pri rokovaní s tým hajzlíkom som sa niečo naučila)
Naposledy upravil Ivana Š : 11.09.12 at 19:59
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
a nadávam ďalej - toto je číry hnus, takto sa snažiť zneužiť ľudí, či sa to politikov, celebrít alebo bežných ľudí týka
link nedám, nemám zatiaľ aký, napíšem román - kúpite si?

bude sa volať - Ako oj**** každého kto sa sa dá
a druhá časť bude pokračovanie - Nenechám so sebou vyhúpať
čo si mala doterného obchodníka? mne dnes volá nejaká osôbka neodolal som počúval som najprv či dobre volá i keď ja sa vždy predstavím o potom že sa zaoberá investovaním a ja že fajn už nemusím nikoho hľadať a že budem hneď diktovať mail aby sme mohli uzavrieť zmluvu a že hneď nadiktujem číslo účtu lebo prví piati budú zvýhodnení ona že ďakujem a položila. Prečo volala keď nechce investovať?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nie obchodníka - obchodníčku - ja ich už nechávam, nech sa vyrozprávajú, alebo vôbec nezdvihnem telefón
ale nie o tom sa dnes rozčuľujem, o iné ide
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešilo ma že polícia nemá nič proti tomu že sa v súčasnosti natáčajú filmy ktoré priamo navádzajú k porušovaniu zákonov na farmár hľadá ženu na traktorovej vlečke vozia ľudí a ja som dostal pokutu za to že som viezol na sedačke na korbe ávie čo tí policajti spia? no policajti z porady robte niečo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Iba teda neviem, kto nám kradne mraky http://spravy.pravda.sk/ahmadinedzad...24_sk_svet_p70
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
a to čo? máme hľadať 10 rozdielov?
..

..no, neviem, či to dobre vidno, lebo môj mobil dáko nefotí, ale ak rozdiel, tak v tom, že šmíruje jedným očkom a druhým strašne tuho spí...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

..no, neviem, či to dobre vidno, lebo môj mobil dáko nefotí, ale ak rozdiel, tak v tom, že šmíruje jedným očkom a druhým strašne tuho spí...
No quality foto je ako "víno" , pri rýchlom prepínaní mi to pripomína psí semafór na železničnom priecestí - pravé o, ľavé - a potom pravé - a ľavé o.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať