Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
nechoď, lebo nič dobré dnes poštou nechodí
TOTO je velká myšlienka a pravda- ked pošta, tak nič iné ,jedine nejaký účet, nejaká exekúcia a podobné nešváry...-poštárka nič dobré nenosí...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
pepsi, šak nejde o život - či?
..

..o život?..aký život?..vždy, keď začnú na mňa padať ho*ná, poviem si "tak si ku*va zober dáždnik!-ale dnes ani dáždnik a pršiplášť nepomôžu...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera som sa trošku zahrala na múdru.. Syn sa večer chystal do školy, a len tak mimochodom spomenul, že sa na informatike učili prevody z desiatkovej sústavy do binárnej, a že tomu vôbec nerozumie, a že z toho bude písomka. Tak som zobrala zošit, kukala som na to ako puk, ale samozrejme som sa tvárila múdro.. Pamätám si, že tiež som tomu v škole kedysi nerozumela. A potom pozriem lepšie na vyriešené príklady, a aké to jednoduché.. Tak sme sa spolu učili, prepočítali sme pár príkladov, až sme sa to spolu naučili. Aj u vás to funguje tak, že keď potrebujete dieťaťu niečo vysvetliť, musíte sa to najprv sami naučiť?...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Veronike posielam čatu záchranárov, kým Terezka dorazí:

1 0
mimi mimi

mimi je offline (nepripojený) mimi

Dnes je super deň...zaspala som, klúče od auta som hľadala 15 minút a nakoniec boli v kúpelke, potom na poradu o 10 minút neskôr, lebo som sa prešla do firmy omylom a zase naspäť.
Ale vraj bude lepšie...keď nejde o život, ide o hov...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Veronike posielam čatu záchranárov, kým Terezka dorazí:

a ja som od macochy?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
a ja som od macochy?

Tých vzadu pri sanitke vidíš? Tak tí sú pre Teba
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pre Pepsi
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
Včera som sa trošku zahrala na múdru.. Syn sa večer chystal do školy, a len tak mimochodom spomenul, že sa na informatike učili prevody z desiatkovej sústavy do binárnej, a že tomu vôbec nerozumie, a že z toho bude písomka. Tak som zobrala zošit, kukala som na to ako puk, ale samozrejme som sa tvárila múdro.. Pamätám si, že tiež som tomu v škole kedysi nerozumela. A potom pozriem lepšie na vyriešené príklady, a aké to jednoduché.. Tak sme sa spolu učili, prepočítali sme pár príkladov, až sme sa to spolu naučili. Aj u vás to funguje tak, že keď potrebujete dieťaťu niečo vysvetliť, musíte sa to najprv sami naučiť?...
stačí pamätať, že dvojková pozná len dve číslice - 1 a 0 a ostatok je ako v desiatkovej. prechod na vyšší rád je už pri 1+1=10 (1+1=2)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tých vzadu pri sanitke vidíš? Tak tí sú pre Teba
..

..ja beriem toho vysokého, fúzatého, silného, potrebujem nutne silné objatie...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.....hm , toto nepoteší nikoho .....

Všetky úverové KÓDY PIN kariet VO SVETE unikli

...kua , sú tam aj moje ...a všetky ...ešte aj manželkine ...

http://pastebin.com/2qbRKh3R
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
stačí pamätať, že dvojková pozná len dve číslice - 1 a 0 a ostatok je ako v desiatkovej. prechod na vyšší rád je už pri 1+1=10 (1+1=2)
..

čože?..joj..decká sa dnes učia samé sprostosti..1+1=10..1+1=2..fuha!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
.....hm , toto nepoteší nikoho .....

Všetky úverové KÓDY PIN kariet VO SVETE unikli

...kua , sú tam aj moje ...a všetky ...ešte aj manželkine ...

http://pastebin.com/2qbRKh3R
prečo unikli? je tam len rada 4 miestnych čísiel od 0000 - 9999
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

čože?..joj..decká sa dnes učia samé sprostosti..1+1=10..1+1=2..fuha!..
už v 1972 učili
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
nechoď, lebo nič dobré dnes poštou nechodí
To u mňa neplatí. Potešili ma z jednej nemenovanej poisťovne, kde mi oznámili, že sa mi v novembri končí životné poistenie a dostanem výplatné Tak sa mám spojiť s nemenovaným ujom a vypísať papiere a overiť podpis a už len čakať, kedy bude polka novembra a kedy mi drobné vložia na účet. No nepotešilo by Vás to? Mňa áno .
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

čože?..joj..decká sa dnes učia samé sprostosti..1+1=10..1+1=2..fuha!..
Len sa začni vzdelávať, lebo aj vnúča bude treba kontrolovať
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..teda, nie som dnes sama nasrdena, ako vidim a citam zbezne..zabudla som, ze som vnukovi cez prazdniny sem tam pozicala mobil..no a cuduj sa svete, ako mi narastol ucet..lenze to mi doslo az po podanej reklamacii....tak uvidim za 30 dni, ako sa vyjadri k tomu operator..asik neuznaaa..no co uz, mala som si asi viac strazit ten mobil..
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
To u mňa neplatí. Potešili ma z jednej nemenovanej poisťovne, kde mi oznámili, že sa mi v novembri končí životné poistenie a dostanem výplatné Tak sa mám spojiť s nemenovaným ujom a vypísať papiere a overiť podpis a už len čakať, kedy bude polka novembra a kedy mi drobné vložia na účet. No nepotešilo by Vás to? Mňa áno .
pokiaľ to nie je táto, http://www.rapidlife.sk/ tak sa teš
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..teda, nie som dnes sama nasrdena, ako vidim a citam zbezne..zabudla som, ze som vnukovi cez prazdniny sem tam pozicala mobil..no a cuduj sa svete, ako mi narastol ucet..lenze to mi doslo az po podanej reklamacii....tak uvidim za 30 dni, ako sa vyjadri k tomu operator..asik neuznaaa..no co uz, mala som si asi viac strazit ten mobil..
nechceš tú moju výhru?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
Len sa začni vzdelávať, lebo aj vnúča bude treba kontrolovať
veru, lebo sa môže stať, že vnuk príde a zavalí: babka zasponzoruj ma na dnes 110010-kou

pre pepsi mám potešujúcu správu:
ak používaš windows - štart/všetky programy/príslušenstvo/kalkulačka - a navoľ si vedeckú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať