Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1 Pozri príspevok
Niekto na FB, niekto na Porade.
..

..ja sa teda čestne priznám, fičím aj tam, aj tam...aj ešte všadekade...čo už budem fajnová...

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?


http://zvedavec.org/komentare/2012/0...-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...
prekladový slovník pre mňa psychoša
face - čelo , tvár
book - knižka
cítim sa mladší preto sedím odo dnes na čele knižky, to znamená že už nie som, psychoš, je to tvrdé hranaté ale nie je to pohodlné, dokonca to tlačí pripomína mi to šámlik, štokerlu, lepšie bolo kreslo,
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A kde máme kávu???
pavol54 predsa kto sem príde ráno ako prvý, vždy varí k á v u !!!
Nebudem predsa robiť za druhých!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja sa teda čestne priznám, fičím aj tam, aj tam...aj ešte všadekade...čo už budem fajnová...
Kazdy fici, kde mu prijemne, niekto aj v realnom svete.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno hub, aj všetci..kafa sa už posiela, aj čajík, aj melta aj bársčo, kaetae, polla gépées...čo sa týka facebooku, je to kniha tvárí, čiže s tam zobrazuje tvár človeka na jeho časovej osi, národy tam píšu naozaj všeličo a presne to sa dozvieme..teda, aj to, čo nejak hneď nemusíme, ale máme to "až pod hubu",ako hovorieva moj had, donedávna zarytý nepriateľ internetu a facebooku zvlášť!..to znamená, že pokrok sa pomaličky prebíja ku každému a uberá nám z toho mála drahocenného času, čo máme k dispozícii...
..no, ale zatiaľ nevymysleli také čosik, čo by za nás urobilo robotu a tak otročiť treba ďalej vlastnými rukami..no čo už, hádam sa dočkáme..
..ale zatiaľ vám prajem krásnu nedeľu, slnko fičí na plný plyn, lúka je obehnutá, najnovšie správy prečítané a tak idem po svojom...kuchyňa je plná nití, ak by sa chcelo niekomu vysávať, má možnosť!..
..hubík, tebe špeciálne posielam aj cukor do kafice!.....strašne ma svrbí ľavá dlaň..je možné , že by som niekomu prifázovala, alebo to predpovedá prvú cenu v lotte..čo myslíte?..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
prekladový slovník pre mňa psychoša
face - čelo , tvár
book - knižka
cítim sa mladší preto sedím odo dnes na čele knižky, to znamená že už nie som, psychoš, je to tvrdé hranaté ale nie je to pohodlné, dokonca to tlačí pripomína mi to šámlik, štokerlu, lepšie bolo kreslo,
prekladový slovník - môj

book - knižka
face - fejs - pre mňa fasa ( alebo fas )...

čiže kniha fasov .................
alaya1 Pozri príspevok
Kazdy fici, kde mu prijemne, niekto aj v realnom svete.
a preto sa cítim príjemne , hlavne v reálnom svete , cítim sa mladší ....
...to znamená že už nie som psychoš....som normál chlap užívajúci si život všade , kde je to len možné...
...aj keď pravdou je , že niekedy ten reálny život je hotová psychiatria .......no pochybujem , že nejaký bookfasov k normálnemu životnému a hlavne reálnemu šťastiu či láske ( o zdraví ani nevravím ) dopomôže ...

...kniha tvárí, čiže s tam zobrazuje tvár človeka na jeho časovej osi...
...a vidiac poniektoré ksichty , pozerajúc a či čítajúc tie všeliaké hlášky ????...nemusím radšej ..... respektíve na upozornenie od iných na poniektoré linky po prečítaní pištole v trezore započujú šťavnaté slovíčko , okamžite sa začnú hádať , že ktorá by prvá strieľaľa ....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
A kde máme kávu???
pavol54 predsa kto sem príde ráno ako prvý, vždy varí k á v u !!!
Nebudem predsa robiť za druhých!
Mňa zobudí môj pocit zodpovednosti potvora jedna a že hneď pracovať, tak som na chvíľu ubzinkol včera to bolo na porade fajn, pozriem na poradu čo v nej nové, stále pokazená tak hop do práce.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
prekladový slovník - môj

book - knižka
face - fejs - pre mňa fasa ( alebo fas )...

čiže kniha fasov .................

a preto sa cítim príjemne , hlavne v reálnom svete , cítim sa mladší ....
...to znamená že už nie som psychoš....som normál chlap užívajúci si život všade , kde je to len možné...
...aj keď pravdou je , že niekedy ten reálny život je hotová psychiatria .......no pochybujem , že nejaký bookfasov k normálnemu životnému a hlavne reálnemu šťastiu či láske ( o zdraví ani nevravím ) dopomôže ...


...a vidiac poniektoré ksichty , pozerajúc a či čítajúc tie všeliaké hlášky ????...nemusím radšej ..... respektíve na upozornenie od iných na poniektoré linky po prečítaní pištole v trezore započujú šťavnaté slovíčko , okamžite sa začnú hádať , že ktorá by prvá strieľaľa ....
voľakedy na škole nám vysvetľovali že kultúra západu je kultúra násilia a odtrhávania od reálneho sveta. Vtedy som si tak trocha myslel že nám chcú masírovať mozgy ideológiou ML, ale čím dalej som viac a viac presvedčený že to bolo blízko k pravdivosti týchto výrokov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
voľakedy na škole nám vysvetľovali že kultúra západu je kultúra násilia a odtrhávania od reálneho sveta. Vtedy som si tak trocha myslel že nám chcú masírovať mozgy ideológiou ML, ale čím dalej som viac a viac presvedčený že to bolo blízko k pravdivosti týchto výrokov.
...voľakedy aj v škole dobre bolo .......aj sme sa niečo naučili .......teda občas aj voľačo - preto sme dnes za múdrych ( teda aspoň ja .......) ...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
asi zase platí tá zlatá stredná cesta - všetko s mierou nehádžem ľudí do jedného vreca, poznám dosť primitívov, ktorí sú na Ksichtbuku, aj aj dosť takých, ktorí tam nie sú
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Voľakedy sa hovorilo že televízor je najväčší zlodej času predtým to bola beletria alebo iné čítanie . Teraz by to bolo treba inovovať prvé miesto má internet s prístupmi do rôznych búkov, pokecov porád a čo viem ešte kam medzi tým si akurát treba odskočiť uvariť zjesť vyspať a rýchlo daváj späť "aby mi niečo neuniklo čo nakoniec ani nepotrebujem". nie som tu veľa ale niekedy som mal viac času na všetko najmä na koordinovanú činnosť rúk a mozgom. A potom príde Pocit zodpovednosti a kričí vstávaj ešte toto či tamto si chcel urobiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Voľakedy sa hovorilo že televízor je najväčší zlodej času predtým to bola beletria alebo iné čítanie . Teraz by to bolo treba inovovať prvé miesto má internet s prístupmi do rôznych búkov, pokecov porád a čo viem ešte kam medzi tým si akurát treba odskočiť uvariť zjesť vyspať a rýchlo daváj späť "aby mi niečo neuniklo čo nakoniec ani nepotrebujem". nie som tu veľa ale niekedy som mal viac času na všetko najmä na koordinovanú činnosť rúk a mozgom. A potom príde Pocit zodpovednosti a kričí vstávaj ešte toto či tamto si chcel urobiť.
...a na jednu koordinovanú činnosť rúk a mozgu s výsledkom povstania , že toto je potrebné urobiť ... holt nejak net nie je veľmi nápomocný ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zda sa my ze museli amici nieco vymysliet lebo akcie FB padli na polovicu,prave ze poznam mudrych ludi co tam nie su a celkom dobre socializovanych v realnom zivote a este zmanipulovat taku sprostost ze dvaja psychopati masovy vrahovia tam neboli,to je tak manipulativna debilina na entu,zabudli dodat ze cez FB sa zorganizovola zopar vrazd a samovrazd ako aj par psychopatom sa zabranilo vrazdit,aspon podla toho ako sa tam pochvalili a na zaklade toho nasli u nich zbrane./apropo Breivik aj ten druhy boli na nete a ktovie ci aj na FB nie,ved tu jeden den sa hovori a pise cierne,druhy den uplny opak a media a spol uz pravdu nepovedia ani ked sa pomylia,lebo mozno su sami tak zmagoreny z toho ze sami nevedia co je pravda,lebo ta dakde cupi a vyplakava na pustom ostrove/Nuz a kto zamestnava ludi podla toho ci maju profil na FB,tak nech my daju nejaku dobru manazersku poziciu ja ich tam mam zo 5.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás hic už dnes. Vonku teplých 33 stupňov, v obývačke fajných 20,5 stupňa. To je na nohavice s dlhými nohami. A to nehovorím o zajtrajšku - sľubujú nám teplo http://prievidza.sme.sk/c/6502364/me...de-horuco.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Vraj chudobným zoberú viacej http://spravy.pravda.sk/chudobnym-st..._sk_domace_p58
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak som dnes vyhlásila pátranie po mojej kamke Mimi zvalík, no ale veru sa mi nepodarilo ju nájsť ani telefonicky, ani na smsku neodpovedala...tak len verím, že keďže sú prázdniny, tak s andelmi niekde šantí a rekreuje sa...
..a tak dám sem popoludňajšiu kaficu, aj čajík môžem poslať, aj orieškovú bábofku,alebo ak by niekto silou-mocou chcel ísť do toho tepla, čo šalie vonku, pribalím šarkana..
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zaujímavé http://spravy.pravda.sk/stanek-zavaz..._ekonomika_p01
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...tak som dnes vyhlásila pátranie po mojej kamke Mimi zvalík, no ale veru sa mi nepodarilo ju nájsť ani telefonicky, ani na smsku neodpovedala...tak len verím, že keďže sú prázdniny, tak s andelmi niekde šantí a rekreuje sa...
..a tak dám sem popoludňajšiu kaficu, aj čajík môžem poslať, aj orieškovú bábofku,alebo ak by niekto silou-mocou chcel ísť do toho tepla, čo šalie vonku, pribalím šarkana..
Kaficu som vypila hneď poobede, ako som sa prebrala z obednej siesty. Veru vonku to poriadne kúri a zajtra bude hotové peklo Šarkana nechaj v chládku, však by mu bolo vonku teplo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Ale ty nie si v zozname tých chudobných čo im vyplácajú sociálne dávky alebo vari áno? Mňa viac štve že tých nezamestnaných čo chcú robiť na dohodu cvaknú to mi už nikto nepríde na brigádu na dva tri dni. mohli by spraviť výnimku ma sezónne práce. Spravidla sú to ľudia v priemyslovej výrobe nepoužiteľní a ani v poľnohospodárstve im nie je čo dať keď prší lebo vtedy sa ťažko okopáva alebo robí zber úrody a to ich akože kto má pri prestojoch platiť pri tej cene zeleniny no aspoň viac dovezieme.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak teplo hlásia aj v BA http://www.topky.sk/cl/10/1321238/Ex...pozornuje-SHMU-Iba neviem, prečo stále hovoria, že západné Slovensko je teplejšie, keď pozriem na teplotnú mapu tak v PD je minimálne taká istá teplota ako v BA a niekedy aj vyššia. Asi budú musieť meniť názor na najteplejšie miesta. PD jednoznačne k nim patrí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať