Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené )
Potom tí motorkári končia, tak ako končia- na cintorínoch...
Ja osobne nenávidím motorkárov skoro ako Ferencváros Bpesti, nemožem si pomocť.- nemám ich rád...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
No tu na Šírave máme motozraz - motorky hučia jedna radosť - žiaľ, okolo Šíravy majú uzavretú komunikáciu (aby sa vybláznili), no na ostatných cestách by sa mali správať zodpovedne - ale nie - jazda cez mesto často aj 100 km/h a viac.
Dúfam, že tí zodpovední motorkári si to užijú ako sa patrí a tí "zodpovední" prídu o papiere.

A za ďalšie: moja 3/4 sa dovalila domov - vraj bolo fajn, ale na konci si hotel zinkasoval za niečo, čo podľa katalógu a zmluvy mali zaplatené (takže píšu reklamáciu) a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.

A konštatovali sme so švagrom - ťapy, keby šli do Bulharska, boli by tam ako kráľovné, tu boli ako chudobní turisti (že vraj all inclusiv, no nebolo - museli si priplácať).

Z 1600€ doniesla 50€ (bo museli platiť už zaplatené )
Misoft, neviem, ale všetci moji známi chodia cez rakúske cestovky a nie cez slovenské žumpy- tam síce zaplatíš nejakých cca. 15% navyše ale nevyj....ú s tebou ako s ovcami- keď sa povie ALL Inclusive-tak je to all inclusive, keď sa povie,že to je 100metrov od mora-tak je to 100 metrov od mora atď...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
misoft Pozri príspevok
.... a ďalšiu reklamáciu píšu, lebo cestovka deklarovala, že pláž je 60 m od hotela a oni šliapali viac ako 100m a cez frekventovanú cestu.
Neviem, či s týmto pochodí, podľa môjho známeho - delegáta CK - vzdialenosť od pláže sa uvádza v metroch vzdušnou cestou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No istú šancu by mali - viď
http://www.travel.sk/dovolenka/greck...ergios-32.html
PLÁŽ
Hotel sa nachádza 60 m od piesočnatej pláže. Slnečníky a lehátka na pláži sú poskytované za poplatok.
No platiť za chladničku, TV (čo už je bežný štandard hotelov) - trochu za vlasy pritiahnuté. A platiť za lehátko a slnečník 5€/deň pri ich bazéne - - nieto že ešte aj na pláži museli platiť 6€ za slnečník a lehátko - s tým rátali.
VYBAVENIE HOTELA
K vybaveniu hotela patrí 24 hodinová recepcia, výťahy, lobby, obchod so suvenírmi, internetový kútik (4€/hod), hlavná reštaurácia, 2 bary, bazén s lehátkami a slnečníkmi poskytovanými bezplatne. Športové vyžitie zabezpečuje 500 m vzdialené centrum vodných športov so širokou ponukou, obohatenou aj o jazdu na koňoch a SPA centrom. Cca 10 km od hotela sa nachádza aj golfový klub s 18 – jamkovým ihriskom.
Naposledy upravil misoft : 18.08.12 at 16:10
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
No istú šancu by mali - viď
http://www.travel.sk/dovolenka/greck...ergios-32.html


No platiť za chladničku, TV (čo už je bežný štandard hotelov) - trochu za vlasy pritiahnuté. A platiť za lehátko a slnečník 5€/deň pri ich bazéne - - nieto že ešte aj na pláži museli platiť 6€ za slnečník a lehátko.
Typický slovenský oyeb...-nič také šokujúce...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
a toto? aký máte názor? http://verino.cz/bussines-kostymy
moooze byt ... keby aj figuru k tomu dali
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešilo ma, že to tu konečne fičí...ešteže som mala kopu roboty, takže poradový dlh sa nemal kedy prejaviť...fajn večer vám..idem ešte šiť!..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na ct1 o 21,10h....čierny tulipán s delonom.....inak dobrý film s belmondom bol podvečer na čt1, ešte som ho nevidela...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

DOD tv markíza ešte stále sa nájdu....tí čo sa tam dotrepú....pre mňa nepochopiteľné
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hura konecne funguje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Misoft, neviem, ale všetci moji známi chodia cez rakúske cestovky a nie cez slovenské žumpy- tam síce zaplatíš nejakých cca. 15% navyše ale nevyj....ú s tebou ako s ovcami- keď sa povie ALL Inclusive-tak je to all inclusive, keď sa povie,že to je 100metrov od mora-tak je to 100 metrov od mora atď...
ak sa dá treba cestovať " indi-vindi", alebo cez At alebo De....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

Facebook se stal natolik vše prostupujícím fenoménem v moderní společnosti, že stále rostoucí počet zaměstnavatelů a dokonce někteří psychologové věří, že lidé, kteří nejsou na sociální síti, jsou „podezřelí“.

Německý magazín Der Taggspiegel zašel dokonce ještě dále. Upozornil na to, že jak James Holmes obviněný z hromadné vraždy v kině v Auroře, tak Anders Breivik, který loni zastřelil v Norsku 69 lidí, také neměli svůj facebookový profil.

Na více hmatatelné notě: Forbes.com píše, že řada oddělení lidských zdrojů (já vím, zní to hrozně, ale tak se dnes bohužel překládá human resource department, pozn. překladatele) ve firmách napříč Spojenými státy zpozorní, pokud mladý zájemce o práci ve firmě nemá svůj profil na Facebooku.

Mezi manažery převládá názor, že nepřítomnost zájemce o práci na Facebooku by mohla naznačovat, že tam s ním bylo tolik problémů, že mu nakonec jeho profil vymazali.

Reportér Slate.com Farhad Manjoo zase napsal ve své rubrice, kde radí mladým lidem, že by člověk neměl jít na schůzku s někým, kdo není na Facebooku.

„Pokud jste v určitém věku a potkáte někoho, s kým se chystáte hupnout do postele, a ten dotyčný/dotyčná nemá svou facebookovou stránku, může jít o někoho úplně jiného, než jak se vám představil. Mělo by to být pro vás určité varování,“ říká.

Manjoo ale upozorňuje, že se tento závěr nemusí týkat starších lidé, kteří byli v produktivním věku před rozvojem sociálních médií.


Webová stránka počítačových gegů Slashdot.com učinila závěr z článku o sociálních sítích z Der Taggspiegel. Podle nich to, že někdo nemá účet na Facebooku, je první známkou toho, že jde o masového vraha.

Upozorňuje, že jak Holmes, obviněný ze zabití 12 lidí a nenarozeného dítěte a zranění 58 dalších v kině Aurora v Denveru, tak Breivik obviněný ze zabití 77 lidí, nepoužívali Facebook a na internetu měli jen nevelkou stopu.

Breivik používal MySpace a Holmes byl údajně závislý na erotické seznamce Adult Friend Finder.

Psycholog Christopher Moeller řekl, že používání Facebooku je známkou zdravých sociálních vazeb.

Připomněl, že Holmes a několik dalších masových vrahů postrádali skutečné přátelé.

Vychází nám z toho tento závěr: Skutečnost, že někdo není na Facebooku, který se stal mezi mladými lidmi normou, vyvolává podezření, že dotyčný je nenormální, dysfunkční a dokonce i nebezpečný.
http://zvedavec.org/komentare/2012/0...-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vychází nám z toho tento závěr: Skutečnost, že někdo není na Facebooku, který se stal mezi mladými lidmi normou, vyvolává podezření, že dotyčný je nenormální, dysfunkční a dokonce i nebezpečný.
takže toto som ja....nemali by mi odobrať aj tú moju "snajpeku"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hm , žeby som bol psychoš ???

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?


http://zvedavec.org/komentare/2012/0...-psychopat.htm


....fujtajbl ......ešte že aspoň ten účet som si onehdá otvoril ( dokonca dva )....a šak som už aj dôchodca ...

...kua .......dzignutá doba , je...tí šéfovia ...a zmagorení ľudia zverejňujú už pomaly v statuse aj to , že kedy a ako sa vysiali ...
Juraj nevieš písať r? Ak vieš, tak to kľudne do toho slova doplň, lebo niektorí tam zverejňujú aj iné horšie blbosti.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
hura konecne funguje
Však mu to aj trvalo, nejakých 24 hodín. To sa veru nepatrí toľko nechať čakať niektorých závislákov.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
Však mu to aj trvalo, nejakých 24 hodín. To sa veru nepatrí toľko nechať čakať niektorých závislákov.
Normálne mám absťák
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Normálne mám absťák
Ja síce nie, lebo sem chodím väčšinou neskoro večer. Ale aspoň som včera išla skorej spať. Dnes na obed som nakukla neprihlásená a čítala som sťažnosti, že to nejde. Tak som išla po robote.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Niekto na FB, niekto na Porade.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A idem spať. Posielam Vám ešte za vedro broskýň(ak nejzjete, tak zajtra buď rozdám ako dnes, alebo spracujem ako včera). za vedro papriky, uhoriek a rajčín. Lebo ak to nezjete, zajtra budem musieť venovať nedeľu spracovávaniu úrody.
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať