Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne sa ešte tento receptík páčil, http://baranek.blog.sme.sk/c/301785/...a-paprika.html,
len ja radšej omáčku paradajkovú.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mne tam nepasujú tie vajcia do omáčky, ale ináč by som rada ochutnala
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
Duški....málo si jej... do...y
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
ta ši jej mal dac aspoň tri karetky aj pinami - neboženkovala by
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot
kedysi fičala taká talianska komédia "Bože, ako hlboko som klesla!"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
však prídi, dones si zdravé palce a ešus trojdielny do menšieho dostaneš kávu cigorku do väčšieho lečo klobásku nedávam ani celú ani pokrájanú
..

..v žiadnom prípade!..ja som kedysi dávno mala z leča šarlach, nejedla som ho už 50 rokov, naozaj!...any by som ho nezjedla, any keby si dal celú klobásku..len pri tolkom množstve ma napadlo, že varíš ako veľkovýrobňa!..no a ujde sa aj mne-decko ľúbi a ja nemusím zavárať!..no..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ľudkovia moji, ja som to afto spomínané včera nakoniec teda zajednala. Je auto po babe, ktorá s ním jazdila maximálne zo Sládkovičova do Galanty. Teraz má malé bábo a bojí sa šoférovať, keď ho má v aute, tak auto predávajú, nechcú, aby im stálo len tak v garáži. Tri mesiace na ňom nikde neboli, diaľničnú na tento rok ani kúpenú nemajú...
Servisná knižka bola pravá, už len zato, že tam boli pečiatky viacerých autorizovaných servisov, sa mi zdalo, že to nie je nejaký paškvil.
Žiadne závažné znaky opotrebovania trebárs v interiéri neboli. Pedále boli tiež v pohode.
Chlapík doniesok všetky doterajšie STK a EK protokoly, doklady o opravách, doklady k zabezpečovaciemu zariadeniu.
Dostanem ho rovno aj s minulý rok kúpenými letnými gumami a komplet zimnými na diskoch.
Jediné, čo treba, je vymeniť olej, lebo do servisnej prehliadky po 90tis. km má ešte 2000 km...a podľa potreby asi čelné sklo, lebo v hornej časti pri spätnom zrkadle je "pavúk", uvidíme, či sa bude dať iba zaliať.
A - nebol to nejaký vychcanec, bol to seriózny pán...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
HA! Skoro ráno (okolo 10.30 hod) sa mi ozvala moja 3/4 - reku v poriadku doplachtili. Pýtam sa jej - a máš nejaký ten ostrov v držbe?
Ona na to - Nie, len prázdnu peňaženku, akurát na cestu domov mi zostalo.
No nepricapili by ste jej jednu? Peňeži fuč, ostrov tiž fuč - ta naco potom tam ľecela?
..

..joj, mojko, ty len buc rád, že ti len jedna domov príde!..čo tam po ostrove a po peňázoch, len nech v zdraví oddychovala a nedonesie domenko dáke prírastky..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pre boha to čo už já kukám.....kaviareň slávia......stašák a s ním tam spieva doktor čečot
..

..na markyze pojde onedlho mojsej s kamarátmi, budú variť!..môžeš prepnúť tam!..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
ta ši jej mal dac aspoň tri karetky aj pinami - neboženkovala by
Ta hej, dam jej tote tri karetky a potom mi možu pisac karetku na cinter. Šak ja tote karetky nevirabam - ňe som Vilo Kapury (Bill Gates), ja ľem taky običajny misoft
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam smotanovú tortu s malinami a k tomu meltu s mliekom, komu čo chutí..aj uhorku domácu môžem pribaliť..aj pažravého šarkana, sedí pod chladničkou ako bezdomovec a čaká na tú smotanku!..také on môže-ale nedostane!..a ešte dám dobrú noc a padám odtiaľto!..
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..na markyze pojde onedlho mojsej s kamarátmi, budú variť!..môžeš prepnúť tam!..
...he ......len prepnutý prepne na toho prepitého debila.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Ľudkovia moji, ja som to afto spomínané včera nakoniec teda zajednala. Je auto po babe, ktorá s ním jazdila maximálne zo Sládkovičova do Galanty. Teraz má malé bábo a bojí sa šoférovať, keď ho má v aute, tak auto predávajú, nechcú, aby im stálo len tak v garáži. Tri mesiace na ňom nikde neboli, diaľničnú na tento rok ani kúpenú nemajú...
Servisná knižka bola pravá, už len zato, že tam boli pečiatky viacerých autorizovaných servisov, sa mi zdalo, že to nie je nejaký paškvil.
Žiadne závažné znaky opotrebovania trebárs v interiéri neboli. Pedále boli tiež v pohode.
Chlapík doniesok všetky doterajšie STK a EK protokoly, doklady o opravách, doklady k zabezpečovaciemu zariadeniu.
Dostanem ho rovno aj s minulý rok kúpenými letnými gumami a komplet zimnými na diskoch.
Jediné, čo treba, je vymeniť olej, lebo do servisnej prehliadky po 90tis. km má ešte 2000 km...a podľa potreby asi čelné sklo, lebo v hornej časti pri spätnom zrkadle je "pavúk", uvidíme, či sa bude dať iba zaliať.
A - nebol to nejaký vychcanec, bol to seriózny pán...
Z Diosegu nie je ani koza dobrá nieto auto
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..posielam smotanovú tortu s malinami a k tomu meltu s mliekom, komu čo chutí..aj uhorku domácu môžem pribaliť..aj pažravého šarkana, sedí pod chladničkou ako bezdomovec a čaká na tú smotanku!..také on môže-ale nedostane!..a ešte dám dobrú noc a padám odtiaľto!..
A čo tak zavčasu? Však ja som len včuľ prišla a Ty už utekáš preč. Smotanovú tortu nechaj na zajtra, ponúknem sa. Pažravého šarkana si nechaj, bude Ti tú tortu strážiť do rána Ja ponúkam za vedro broskýň, dnes obraté. Tiež za vedro rajčín, uhoriek a papriky. Lebo ak nezjete, zajtra to musím spracovať. Asi to niekomu podarujem, ja už mám všetkého dosť.Aj broskýň, aj rajčín - dnes som zavarila len tak na prírodno s troškou soli. Uhorky tých som už prejedená a nezaváram. Papriky mám zavarené už tiež dosť.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
No tak to si ma nepotešil, ja som myslela, že ušetrím robotu, ale ešte je nasáčkovaná v chladničke, môžem zajtra uvariť, paradajok na omáčku mám dosť.
Ja som robila plnenú papriku do mrazničky, ale varila som ju len v zásmažke. Je uvarená, iba sa vyberie, do šťavy sa pridá kôpor, spraví sa zátrepka a kôprová omáčka je hotová. Ja neľúbim s rajčinovou omáčkou, len s kôprovou.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Wagner, ty dobrá duša, poraď, mám plnenú papriku v chladničke, chcela som zamraziť surovú, ty ju najprv uvaríš? Pavol ma nalomil, že mám uvariť a až potom zamraziť aj s omáčkou.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Kvaka Pozri príspevok
Wagner, ty dobrá duša, poraď, mám plnenú papriku v chladničke, chcela som zamraziť surovú, ty ju najprv uvaríš? Pavol ma nalomil, že mám uvariť a až potom zamraziť aj s omáčkou.
Samozrejme, naprv som spravila zásmažku, zaliala vodou a vložila papriku. nechala som ju uvariť. A taká uvarená išla do mrazáka. Nemusíš robiť rajčinovú omáčku. Do uvarenej potom pridáš iba pretlak, necháš prevrieť a máš hotovo.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Urobím tak, že uvarím papriku v paradajkovej vode, tú zlejem do fľaše a zvlášť zamrazím. Potom v zime už len urobím zásmažku, zalejem padajkovou šťavou a dorobím omáčku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať