Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lágru"!!..

..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..
4 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lágru"!!..

..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..
určite si rada, že je doma, ostatné človek ofrfle a zabudne....
a Vieroč...no viem si predstaviť všetko odložiť...ale mama...to neviem, či sa bude dať...aspoň ako poznám moju mamu a všetky ostatné naokolo

ale kafčo je dobrý nápad, veď treba i relax chvíľku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho!..čo je v telke?..či všetci kúria pod grilom a pártujú?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
...žiadna káva poobede?..tak varím vodu...syník spí ako bábetko, sanitka ho doviezla 50 metrov od domu, lebo vraj neviemprečo, barle mu nedali, vraj sami majú málo v nemocnici,ale mohli mu aspoň recepis dať, boli by sme šli do lekárne...našťastie, v pivnici sa našli moje 8-ročné, skoro nové, prispôsobiteľné,a tak syník môže vybehnúť na balkán na cigaretku a čerstvý luft...poučenie nedostal žiadne, vraj všetko je na papieri a tak som rada, že viem to, čo sa mi včera podarilo zistiť, keď som sestričky vyrušila pri kávičkovaní, lebo moje decko v šoku z pobytu v špitáli povedalo, že "najprv sa musí vyspať na svojej posteli, aby sa spamatoval z toho núteného lág


..zase sa mi raz osvedčilo, že čo je doma, to sa počíta...tie barle!...
...a podáva sa kafa..fajn čas popoludňajší vám prajem a , Vieroč, ak niečo nemusíš urobiť dnes, neurob any zajtra a máš dva dni dovolenku...čo sa budeš siliť nasilu!...z toho sú potom tie stavy bolesti, migy a čojaviemčoešte!..
hlavne ze je doma,ostatne sa poriesi,nech sa cim skor uspesne dolieci
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám....
Obvodáci robia po dvojiciach,niekto ju zastupuje.Zmluvy máme len do nedele,pozor.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Som maximálne rozčarovaná z maminých doktorov!

Sľubovaná zmena liekov spočívala v nasadení Lexaurinu 3x denne 1 tableta! vrrrr
A ja som si už myslela, že mama to nejako vzdáva, alebo čo, lebo bola taká nemotorná, hovorila, že stále skoro spí, horšie sa jej hovorilo, jazyk mala ako keby taký tvrdý, ťažšie vyslovovala... Teraz som na to chvalabohu došla z prepúšťacej správy...
Rovnaké dávkovanie má aj v doporučených liekoch...
Naša doktorka má do 7.7. dovolenku, tak a teraz čo? Ja jej ich ani predpísať asi nedám....
..

..fuha!..najlepšie je zbaviť sa pacienta oblbovákmi!..Lexaurin nič nelieči, len oblbuje..a prečo jej to dali?..máva snáď histerické záchvaty alebo neprimerané chovanie, depresie?..ak nie, načo?..ak má bolesti, lexík nepomôže..nedala by som...

...aj mojej mame lekárka kedysi predpísala lexík, popritom mamu nikdy ani nevidela, len s konštatovaním, že starci mávajú čudné stavy, tak je lepšie, keď spia!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..fuha!..najlepšie je zbaviť sa pacienta oblbovákmi!..Lexaurin nič nelieči, len oblbuje..a prečo jej to dali?..máva snáď histerické záchvaty alebo neprimerané chovanie, depresie?..ak nie, načo?..ak má bolesti, lexík nepomôže..nedala by som...

...aj mojej mame lekárka kedysi predpísala lexík, popritom mamu nikdy ani nevidela, len s konštatovaním, že starci mávajú čudné stavy, tak je lepšie, keď spia!..
No veru, čo som pozerala o čom presne ten akože liek je, tak ani jedno mi na mamu nepasuje.
Ona aj v nemocnici kľudne ležala nikoho neotravovala, fakt nechápem, načo jej to dali.... To len preto, aby furt neodpovedala doktorom na otázku, či ju to bolí, že ju to veľmi bolí?
Šak do prčíc, keď jej bolo zle, tak jej bolo zle, neležala tam už tretíkrát preto, lebo jej tam chutí strava...

Na 75 rokov si dovolím tvrdiť, je veľmi vitálna, statočná, jednoducho ona bola tak vychovaná, že nemá byť žiadna padavka. Ani duševne na tom nie je zle, koľkokrát mám dojem, že je na tom možno lepšie ako ja
Zajtra vybehnem zastupujúcemu doktorovi, ale s tým lexaurinom, neviem, neviem, bojím sa jej to dať.
Aj teraz, zaspala pri telke, ja som tam prišla, ohlasovala som ju, aj telefón mi zazvonil a ona spí ďalej....
Ja nechcem doma šípkovú ruženku, ja chcem mamu, ktorú nič nebolí, resp. bolí len minimálne... !!!!!!!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
No veru, čo som pozerala o čom presne ten akože liek je, tak ani jedno mi na mamu nepasuje.
Ona aj v nemocnici kľudne ležala nikoho neotravovala, fakt nechápem, načo jej to dali.... To len preto, aby furt neodpovedala doktorom na otázku, či ju to bolí, že ju to veľmi bolí?
Šak do prčíc, keď jej bolo zle, tak jej bolo zle, neležala tam už tretíkrát preto, lebo jej tam chutí strava...

Na 75 rokov si dovolím tvrdiť, je veľmi vitálna, statočná, jednoducho ona bola tak vychovaná, že nemá byť žiadna padavka. Ani duševne na tom nie je zle, koľkokrát mám dojem, že je na tom možno lepšie ako ja
Zajtra vybehnem zastupujúcemu doktorovi, ale s tým lexaurinom, neviem, neviem, bojím sa jej to dať.
Aj teraz, zaspala pri telke, ja som tam prišla, ohlasovala som ju, aj telefón mi zazvonil a ona spí ďalej....
Ja nechcem doma šípkovú ruženku, ja chcem mamu, ktorú nič nebolí, resp. bolí len minimálne... !!!!!!!
..

...mojušík, tvoja mamenka iste má bolesti...ale bolesti boľavé, nie bolesti do spánku!..chápeš, čo chcem povedať?..ak ju bolí, treba jej dať od bolesti a nech sa hýbe, pomaličky, ale živo!.....aby sa pohybovala sama,svojou energiou,chuťou do života,...nie ležať celý deň a spať!..otupie, organizmus si zvykne a zostane pasívna, bez života...a nie je ešte taká stará, aby bola odkázaná na vegetovanie...netreba ju tlmiť lexíkom, je to pekné svinstvo, aj keď iným ľuďom môže pomáhať-ale pri iných chorobách!...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

...mojušík, tvoja mamenka iste má bolesti...ale bolesti boľavé, nie bolesti do spánku!..chápeš, čo chcem povedať?..ak ju bolí, treba jej dať od bolesti a nech sa hýbe, pomaličky, ale živo!.....aby sa pohybovala sama,svojou energiou,chuťou do života,...nie ležať celý deň a spať!..otupie, organizmus si zvykne a zostane pasívna, bez života...a nie je ešte taká stará, aby bola odkázaná na vegetovanie...netreba ju tlmiť lexíkom, je to pekné svinstvo, aj keď iným ľuďom môže pomáhať-ale pri iných chorobách!...
.......mojušík ....................................

Potom .....................................
..............................a ešte aj .................................................. .......................a iste........................
.................................................. ...........že oný ...................................no ..........................................atď
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
.......mojušík ....................................

Potom .....................................
..............................a ešte aj .................................................. .......................a iste........................
.................................................. ...........že oný ...................................no ..........................................atď
..

..a ty máš odkedy komunikačný problém?..môžeš so mnou nesúhlasiť...aj vyvrátiť moje písmenká..aj oponovať, že nie som lekár...ale bodky?..fuha!..



...fuha!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty máš odkedy komunikačný problém?..môžeš so mnou nesúhlasiť...aj vyvrátiť moje písmenká..aj oponovať, že nie som lekár...ale bodky?..fuha!..

...fuha!...
...hm , keď zareagujem ..........tak sa ohradíš , že Ťa pitvám ............
Takže iba bodky .....ale keďže Ťa nepodceňujem , dovtípiš sa aj sama .....a niečo si už aj spomenula ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no dobre...tak nechaj bodky...a oný...ten oný..je zaujímavý..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..no dobre...tak nechaj bodky...a oný...ten oný..je zaujímavý..
....oný ????

...šak henten oný bazmeg dzindzik na onom izi moňďo ....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Musím tam nabehnúť, lebo ja mám vraj dôchodcovský účet
Tak dnes som tam nabehla a dala som si to pekne prerátať. Kamka skontrolovala tri mesiace dozadu a usúdila, že iba raz som za účet v mesiaci minula 4,60 €, bežne za účet včetne pohybov zaplatím cca 4,2 €. Takže zostáva mi aj naďalej dôchodcovský účet, neoplatí sa meniť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som mala šťastný deň. Prišiel ma navštíviť kamarát - teda už americký štátny občan aj s deťmi. Inak kamarát, s ktorým sme ako partia chodili na turistiku. Keď odchádzal, tak mi ako darček dal 50 dolárov. A ja ako žieňa šetrné , išla som ich hneď premeniť na euráče a zaplatiť šek. Určite ani netuší, ako véééééééééééééééľmi mi pomohol.
7 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Este poobede by som napisala,ako ma potesilo, ze som konecne nasla plavky, co mi sadnu,ako sa tesim...objednala som si hned dvoje. Jedny tyrkysové a druhe biele s kvietkami.

Ale uz ma radost na taku "blbost" ako su obycajne plavky presla.
Susedka mi v podvecer oznamila, ze jej pri kontrolnom vysetreni objavili metastazy rozsirene na chrbticu...je mi hrozne,som nestastna,nemozem sa ubranit slzam... Strasne som verila, ze ta bojovnicka ma to najhorsie za sebou,ze uz je zdrava.Neraz som ju utesovala, ze aj mna prezije, ze je silna baba...
Som smutna, nestastna, nas*ata,je mi nanic!!!! prekliate choroby!!!
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extr...a-450-eur.html
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extr...a-450-eur.html
jasné, že si ich kúpili.....len tragédia je to že ľudia toto sledujú...., že na tomto na takýchto ľuďoch si na naháňajú sledovanosť....ja osobne nechápem...lebo to nie ani smiešne...maximálne dehonestovanie už aj tak chudáka......je mi z toho na veľký grc!!!!! neviem kam toto speje
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

trisestri Pozri príspevok
vydrbany hajzli,takto zarabaju na naivnych jednoduchych ludoch,za to ze sa blamuju a dvihaju im sledovanost im daju za 5 relacii menej nez nejakemu tretotriednemu redaktorovi na hodinu http://www.cas.sk/clanok/226875/extr...a-450-eur.html
Ine naroky ma redaktor z BA a ine obycajni ludia z hladovej doliny...
Taky redaktorko zijuci a pracujuci v BA by nevyzil ani tyzden z penazi, z ktorych prezije cela takato rodina za mesiac...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať