Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho, hlava ma bolí ako šľak, pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho, hlava ma bolí ako šľak, pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......
detto, až na tú hlavu. mal by som ...., neste sa mi
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

srska Pozri príspevok
detto, až na tú hlavu. mal by som ...., neste sa mi

.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Martinka z Turca,jej podarena mater a kamoska ako hviezdy diskotek a ze vraj nestihaju co maju tolko pozvani-to uz tym usporiadatelom tak trocha harasi,ked nevedia mladezi ponuknut hodnotnejsi program a este par ,,vzorov,, z hotela Paradise a Farmy a dielo dekadencie odstartovane-nevadia my reality sou,vadi my to ze z urcitych typov ludi sa stavaju umele celebrity ktore vytlacaju ozajstne osobnosti a spravne vzory spravania a riesenia zivotnych situacii a medziudskych vztahov.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
BXLmiami Pozri príspevok
Nedaj sa odradiť a chodte.Inak sa bude sama nekoordinovane krmiť Novalginmi a Tramalmi a Ibáčmi aby mohla aspon trochu fungovať a odrovná sa horšie,ako ked jej odborník na bolesť napíše náplasť.Ku koncu života je to o kvalite prežitia a v bolestiach človek ani tie kvety nevníma pozitívne.
Už som rozhodnutá, akonáhle ju pustia, objednám ju. Chcem mať ale najnovšiu prepúšťaciu správu.
Práveže moja mama je taká, že si je vedomá, že má veľa predpísaných liekov, ktoré poctivo berie a lieky proti bolesti si dáva iba tie, čo má predpísané. takže ona sa dobrovoľne dopovať nechce a nebude. To viem už popredu.
Ale spomínam si, že jeden pán u nás má nejaké náplaste proti bolesti, pretože má niečo s bedrovými kĺbmi a vraj mu neuveriteľne zaberajú.
Takže som presvedčená.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
i ja tak s obľubou vravím. možno oneskorená jarná únava
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
Martinka z Turca,jej podarena mater a kamoska ako hviezdy diskotek a ze vraj nestihaju co maju tolko pozvani-to uz tym usporiadatelom tak trocha harasi,ked nevedia mladezi ponuknut hodnotnejsi program a este par ,,vzorov,, z hotela Paradise a Farmy a dielo dekadencie odstartovane-nevadia my reality sou,vadi my to ze z urcitych typov ludi sa stavaju umele celebrity ktore vytlacaju ozajstne osobnosti a spravne vzory spravania a riesenia zivotnych situacii a medziudskych vztahov.
Ja tiež nemám moc rád všelijakých úchylákov z roznych reality show- ale neviem, Martinka sa mi páči...
-ona a ešte Norika M.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja tiež nemám moc rád všelijakých úchylákov z roznych reality show- ale neviem, Martinka sa mi páči...
-ona a ešte Norika M.
nora to je stvora - úprimná - nechcel by som byť jej správcom dane
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ľudia,

dnes ma zabite, nie som schopná ničoho,
hlava ma bolí ako šľak,
pozerám na monitor ako puk, a ešte mám nahlásených 2 klientov, zbaliť matku na dovolenku, ísť jej ešte dokúpiť nejaké blbosti a dopísať zápisnice z valných zhromaždení a ja nie som schopná pohnúť ani prstom....fuj......
Liečenie vodou poznáš? Dobre si ochlaď obe ruky pod prúdom studenej vody a potom si chyť krk vzadu. Bolesť hlavy by mala ustúpiť. Skús...
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
jaj, moja, však sa ešte chvíľku poľutuj, zaslúžiš si a jak ti bude horieť pod ri/zadkom, tak budeš lietať jak veverka
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Vierka, to poznám, niet horšej choroty ako keď sa človeku NECHCE , na to ani lieku nemám , len ľahnúť a čakať, kedy to samo prejde.... (ale niekedy pomôže aj čakanie vo dvojici )
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VieraPopluharova Pozri príspevok
.....srska, poďme niekde spolu zrelaxovať (buchy a stanko myslím zrelaxovať nič iné) to, aby Ste si dopredu nedrali klávesnicu, fakt som totálne na nič...keby som nemohla beriem, ale neste sa mi ako napísal srska.... a to je horšie ako keby som nemohla....
Vierka mne ked sa nechce tak si otvorím lahvinku hruškovice a relaxujem...-účo má čas- bolo a vždy bude-len mi nebudeme :-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír
Moja babka bola v Mariatáli velká kamoška s masiarom-tak vždy mala odložené to najlepšie pod pultom-to sa cenilo vtedy byť za dobre s masárom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
šak to sa ešte dakto čuduje? pepsi, vierka, šak vy si pamätáte ako vyzeralo mäso, keď ho dolifrovali každý utorok a štvrtok do predajní mäso-údeniny (bravčové zo stehna 1,16/kg). teraz? radšej poviem srskovej nech navarí haluše alebo grenadír
..

..mojko, 300 metrov vzdušnou čiarou k mojej kuchyni je bitúnok..denne odtiaľ ide rykot prasiatok, nepripravených na porážku..boja sa, sú hladné, vystresované, často za živa opaľované plameňom, čo som videla aj na vlastné oči, ako nadžgaté v koterci dákych 10x10 metrov ,30-40 kusov,-nejdem ďalej písať...keby som mala byť na suchých krumplách do smrti mi ten pohľad a zvuk odoberajú chuť na šniceľ...


..ja sa pamätám hlavne na tie dlhé šóry, čo sme si vystáli pred mäsiarňou, keď som chcela karé, alebo hovädzie zo stehna, musela som byť prvá-prípadne ešte tretia, aby sa mi ušlo!..to boli časy, inšpirácie na všetko možno sa v tých radoch preberali...a stovka bola peniaz!!...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Moja babka bola v Mariatáli velká kamoška s masiarom-tak vždy mala odložené to najlepšie podil s pultom-to sa cenilo vtedy byť za dobre s masárom...
Pred intrákom bolo jediné auto študenta a to bolo mäsiarovho synčeka.Aj horko ťažko doštudoval chudák,ale mal dosť rozumu na to aby nešiel robiť lekára.Zaradil sa ako robotnícky káder hore.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ak mate cas zahlasujte http://www.aktuality.sk/clanok/20928...-ini-hlasujte/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To ja mám na mäsiarov šťastie
V detstve nám chodili robiť zabíjačku tí najlepší, tata koštoval prvý, ja druhá
Dostala som dobrú školu, dodnes milujem surové mäso.
Jasné, panstvo chodilo nakupovať zozadu, ale náš mäsiar bol ozaj Pán mäsiar, akosi sa ušlo všetkým, aj cigáni odnášali plné zajdy. Nepamätám sa, žeby sa mama sťažovala.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kukučka Pozri príspevok
To ja mám na mäsiarov šťastie
V detstve nám chodili robiť zabíjačku tí najlepší, tata koštoval prvý, ja druhá
Dostala som dobrú školu, dodnes milujem surové mäso.
Jasné, panstvo chodilo nakupovať zozadu, ale náš mäsiar bol ozaj Pán mäsiar, akosi sa ušlo všetkým, aj cigáni odnášali plné zajdy. Nepamätám sa, žeby sa mama sťažovala.
moja sa sťažovala len na príšerný smrad, keď prišla v lete do veľkej mäsny na žimušnej strane v snv a mala to nešťastie, že z 10 ľudí v rade bolo 6 cigánok čakajúcich na bôčik
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať