Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Žabinka Pozri príspevok
Dcéra prišla domov trošku smutná, jedna dvojka z dejepisu je na vysvedčení, syna radšej nekomentujem, som rada, že sa mu podarilo šťastne ukončiť deviatu triedu...
Ja som pred cca 25 rokmi dostal solovu trojku z technologie len preto,že učiteľka na SOU nevedela

čo to je "KEVLAR" a vysmiala ma pred celou triedou,že odkiaľ to mám a prečo píšem do písomky také veci, čo nie sú v učebniciach...
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

O takomto čase zhruba pred tridsiatimi rokmi keď prišiel syn s vysvedčením domov a nebola som spokojná mi s vráskami na čele povedal:
- "mami vypočítaj mi koľko rokov ešte budem chodiť do tej školy ......!"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu, oddychovú sobotu vám prajem...káva, latté, čajík, kefíč, koláčik,syrík je nachystané na svoju púť, džípíes naštelované, takže už len úsmev pridám a fičíme pod palmy, muškáty, oleandre, k bazénom a do záhrady pod orech...aj macke do roboty, lebo iste dnes maká...a inak len pohodu prajem,,slnko sa predvádza od rána, šarkan prešiel svoj grunt,spratal za misu cestovín s mrkvou a hovadzinou a fčul kuká, že čo by zjedol!...no nič!...
...krásne ráno vám..
...syník ma v noci zobudil a podáva mi pollitrák vody, vraj, mami, máš štikafku!..zo spánku štikááám!..idem na kamčatku...
4 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ránko poraďáci!
Pepsi, asi mládneš, vraciaš sa do detských liet: zabudla si si odgrgnúť po napapaní. O nejaký čas ťa bude syn chovať, prechádzať sa a čakať kým si odgrgneš do plienky.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Dobré ránko poraďáci!
Pepsi, asi mládneš, vraciaš sa do detských liet: zabudla si si odgrgnúť po napapaní. O nejaký čas ťa bude syn chovať, prechádzať sa a čakať kým si odgrgneš do plienky.
..

..fšak nech si zvyká, chlapec..ja som si tiež musela zvyknúť, keď som ho chcela mať..no...
...akurát mi je divné, ako dlho som štikala, lebo kým sa on pozbiera, ošíruje do korzetu, aby mohol vstať, ide pre vodu-to je dlho!...a včera večer ma strašne svrbela ľavá dlaň...keby boli nejaké pozitívne spojitosti, aj športku idem podať!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu a zase káblovka v pi*i vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu a zase káblovka v pi*i vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým
..

..no to už by som ho riadne vyprášila po kožuchu...mám dojem, že ten tvoj šarkaniak ti to robí naschvál!...zober ho von, niekde, kde môže lietať, on sa fakt nudí sám...a pritom opáliš aj bíle telo...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

Pepsi čaj dnes presne, a keďže oskar pečie ako divý ani nestihol vychladnúť kým som sa ja pozviechala, tieto hice ma dorazia.....to budú poniektorí happy mala som v pláne , že budem vonku robiť niečo s kvietkami.....no môžem tak byť zalezená akurát v posteli a nechať na seba fúkať ventilátor.....

Luji,

nechcem Ti do toho kecať, ale ten Tvoj si od začiatku s Tebou robí čo chce....treba ho vždy rázne priviesť k miestu kde urobil neplechu a ráznym tónom bez zvyšovania hlasu dohovoriť, to je v podstate ako malé dieťa skúša Tvoju trpezlivosť, kto z koho, či on bude spokojne kúsať kábliky, alebo Ty spokojne pozerať káblovku.....

Zasa budem chodiť po ulici ako riaditeľka vápenky
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

A nedá mi k Stankovi,

Stanly si už veľký chlapec, pomysli si , uvedom si, že za dobrotu na žobrotu..... ja si vždy poviem,že mňa nenaserie stádo volov a nie to jeden alebo pár......
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Moja rýchlovarná kanvica sa mi odvďačila za 4 ročnú starostlivosť a dnes ráno vypovedala svoje služby..
Zas som ľahšia o 15 evri..
No, mohla som aj o viac, ale ujo predavač mi povedali, že výrobca je ten istý, len značka je jedna značková a jedna šuntíková. Pritom boli kanvičky rovnaké na prvý pohľad. Mne stačí aj tá lacná, veď aj tá predtým taká bola a koľko vydržala.

Inak dnes máme u nás poľovnícky guláš, len neviem, či v takomto hice vôbec vystrčím laby von...
Ale by som si dala, keby mi niekto doniesol
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

len som sem nakukla dnes taký rozlietaný deň - pes môj adoptovaný mi pod oknami celú noc kašlal
tak dnes šup k veterinárovi - myslela som, že má niečo zapichnuté v krku, a nevie to vykašľať
a ono to - že zapálené hrdlo dostal sirup a bude dostávať injekcie
po tej sa motal ako opitý a teraz spí

potom šup pre šestnástku ku kamarátke, potom ma poprosila či by som druhú kamarátku nehodila domov, lebo chcela ísť pešo, no nechaj také deťo ísť pešo cez háj, to by som sa aj ja bála

večer trojnásobná oslava, takže nákup surovín a bude nás veľa

mala by som tu nevykecávať a padať ísť chystať pohostenie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým,

Pepsi čaj dnes presne, a keďže oskar pečie ako divý ani nestihol vychladnúť kým som sa ja pozviechala, tieto hice ma dorazia.....to budú poniektorí happy mala som v pláne , že budem vonku robiť niečo s kvietkami.....no môžem tak byť zalezená akurát v posteli a nechať na seba fúkať ventilátor.....

Luji,

nechcem Ti do toho kecať, ale ten Tvoj si od začiatku s Tebou robí čo chce....treba ho vždy rázne priviesť k miestu kde urobil neplechu a ráznym tónom bez zvyšovania hlasu dohovoriť, to je v podstate ako malé dieťa skúša Tvoju trpezlivosť, kto z koho, či on bude spokojne kúsať kábliky, alebo Ty spokojne pozerať káblovku.....

Zasa budem chodiť po ulici ako riaditeľka vápenky
Vieročka...robí, ale ja netuším prečo lebo vykarhanie po "udalosti" prebieha presne tak ako píšeš....

ja pracujem na tom aby som nebola, lebo D-čko potrebujem ako soľ...... ale je tam na skap....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
len som sem nakukla dnes taký rozlietaný deň - pes môj adoptovaný mi pod oknami celú noc kašlal
tak dnes šup k veterinárovi - myslela som, že má niečo zapichnuté v krku, a nevie to vykašľať
a ono to - že zapálené hrdlo dostal sirup a bude dostávať injekcie
po tej sa motal ako opitý a teraz spí

potom šup pre šestnástku ku kamarátke, potom ma poprosila či by som druhú kamarátku nehodila domov, lebo chcela ísť pešo, no nechaj také deťo ísť pešo cez háj, to by som sa aj ja bála

večer trojnásobná oslava, takže nákup surovín a bude nás veľa

mala by som tu nevykecávať a padať ísť chystať pohostenie
Skús mu uvariť prieduškový čaj. Aj nášmu sme dávali, keď kašľal. Teraz pijú psíci veľa, hádam ani nepostrehne, že je to niečo iné, ako voda. Náš síce postrehol, ale vypil nakoniec, lebo iné sme mu nedali
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Deti,

na par hodiek padám odtiaľto, nič sa nedá robiť , ledva funím, mozog uvarený na tvrdo....takže si ideme s našim poplopsom schrupnúť, teda ja sa idem pridať k nemu, on už spí pod ventilátorom.....snáď sa tam zmestím ešte i ja.....prajem pekné popoludnie všetkým.....
3 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola herečka je to .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Potešila ma mama, že aj v jej veku /76/ je ešte taká aktívna, celá vytešená mi volala, že vyhrala /opäť!/ prvé miesto v hode "granátom" na športových hrách dôchodcov v Partizánskom - účasť celé Slovensko + naši západní bračekovci.
.. a nezabudla doložiť, že aj Markíza tam bola herečka je to .. len nech jej to ešte vydrží, ...
Minule mi zase sprisahanecky pošuškala, že spadla z višne, najprv sa jej zlomil jeden šteblík na rebríku, tak ho otočila... vyliezla naspäť a zlomil sa aj druhý, zachytila sa konára ako opica, chvíľu tam tak visela, no aj konár sa zlomil a spadla... že vraj do mäkkého blatíčka na zemiaky, bolo popršané... juj, ale som ju vyhrešila, no nedá si povedať, veď predsa len tie sušinky-višničky nenechá na strome..
keby bola mladšia tak by som pre ňu od budúceho týždňa zorganizoval opakovaný hod krumpľou na cieľ,
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

pavol54 Pozri príspevok
keby bola mladšia tak by som pre ňu od budúceho týždňa zorganizoval opakovaný hod krumpľou na cieľ,
živý? .... ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zdenka 0705 Pozri príspevok
živý? .... ...
nie bud biely valcovitý, alebo zelený obdľžnikový vzdialenosť cieľa primeraná cca 20- 60 cm opakujem opakovaný hod v časovom intervale cca 8 hod s prestávkami podľa teploty na slnku. (nikomu neprezraď ja to nazývam zber zemiakov)
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
nie bud biely valcovitý, alebo zelený obdľžnikový vzdialenosť cieľa primeraná cca 20- 60 cm opakujem opakovaný hod v časovom intervale cca 8 hod s prestávkami podľa teploty na slnku. (nikomu neprezraď ja to nazývam zber zemiakov)
Nezabudni zohľadniť náročnosť terénu u nás je terén momentálne ako betón... žiadna antuka...
Tajná otázka: a to už sa kopú krumple???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať