Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ach, to moje video je už trochu okukané, ale mám ho rada..teda, tú pieseň, aj výpravu k nej...a používam ho na vylepšenie nálady, keď mi začína byť p*čno...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
Ahojte, ja sa na dnes veľmi neteším - dusno je jak v saune a idem si ešte prikúriť ... Neter mala včera v Brne promóciu a dnes bude oslava, no a sestra moja rodná ma samozrejme zaúkolovala, takže idem piecť syrové praclíky... "budu spocená jak vrata vod chlíva" a potom ešte skonštatujem "já nemám co na sebe!!!" ...ale hovorí sa, že také akcie dopadnú najlepšie
..

..neboj ništ, na oslave sa nekuká, čo na tebe, ale čo na stole...dobre to oslávte!...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Práve v tomto momente ma naštval k zúrivosti buchy.......vid. Hubárska vášeň - fotoinšpirácie
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pepsi, máš pravdu že dávno "mailujem bezdrôtovo" a budem čítať len užitočné.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Prečo mám dojem, že si niekto si robí reklamu?

http://www.porada.sk/t198263-zaklada...n-advokat.html

http://www.porada.sk/t198392-chcel.html
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Naštvali, za jeden deň dvaja exoti, a to ešte nie je polnoc....
Č. 1 . Kolegyňa, ktorá má do 30.6. vrátane dovolenku, mi zavolala, že ako to, že v zdravotnej ešte nič o jej neplatenom voľne nevedia
Č. 2. pracovníčka pošty ma presviedčala, že oni robia vždy tak, ako majú podľa zákona. Tak som sa jej spýtala, či skutočne myslí tú Slovenskú poštu, ktorá (a vymenovala som jej zopár perličiek) a potom som jej zaželala, aby sa odteraz vždy stretávala len s ľuďmi, ktorí robia vždy všetko presne podľa zákona. Vyzerala veľmi urazená.

Teraz mi z nich treští v hlave a to som mala naplánovaný deň, keď bleskovo zbehnem kúpiť vnukovi prvé topánky, hodím peniaze na účet, vyberiem si listy a hajde doupratovať obývačku. Už som alergická na to, že nemôžem jediný deň stráviť tak, ako sa sama rozhodnem, nemyslieť jediný deň na robotu... Dovolenku mám ešte čiernych 8 dní z roku 2010, 25 z 2011.
Vykecala som sa, uľavilo sa mi.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

.. nestalo sa mi,nerozčúlilo ma, "nepotešilo ma".... kolegyňa celý deň v práci sa tešila, že má doma na návšteve otecka a ten jej sľúbil, že ju bude čakať aj z vyprážaným syrom... a dnes nám to opísala takto: idem domov, vôňa z môjho bytu, sliny som mala až na kolenách... začnem jesť a syra nikde, pýtam sa ocka, krájal si ho veľmi na tenko a vytiekol Ti... on že nie že tak na 1,5 cm... nejako sa jej to nezdalo otvorí chladničku a v nej syr, ktorý mal byť na obed... v druhom papieri bol zabalený smetol na váhu a milý ocko ho pekne obalil a vypražil...
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Škoda, že autor/ka článku nedal/a vlastné fotky: http://lesk.cas.sk/clanok/98899/mart...-projekty.html
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
Škoda, že autor/ka článku nedal/a vlastné fotky: http://lesk.cas.sk/clanok/98899/mart...-projekty.html
neviem cim pritahuju tieto kreatury bulvar,azda tym ze ziju ako v bavlnke a nepoznaju realny zivot,/myslim tych medialnych zvrhlych tvorcov reality a redaktorov bulvaru/takych Martiniek im najdem v kazdom meste minimalne 10-ono raz je to mozno zaujimave,ale neustale to podsuvat divakom a citatelom je podla mna trapne-reality sou prestali byt reality sou a zazina to byt trapne zcincenovana fraska podla zvrateneho vkusu medialnych narcisov./nuz podla vkusu ukazuju svoju osobnost,aspon vidno po com ich prizemna dusa pisti/
poznamka na okraj-kym vo vyspelych statoch su pre bulvar zaujimavy vyznamny umelci,sportovci,politici,oligarchovia a kralovska rodina,tu nam nahanaju dajake cucarky z Turca, mentalne zaostaleho chalana,silikonove blondiny,vulgarny akoze casnisi,farmari,docasne abstinujuci fetaci a par vulgarnych tupcov,cim sprostejsi a vulgarnejsi tym lepsi.
Naposledy upravil trisestri : 27.07.12 at 13:19
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Llívia Pozri príspevok
Škoda, že autor/ka článku nedal/a vlastné fotky: http://lesk.cas.sk/clanok/98899/mart...-projekty.html
Škoda že som neni z Turca, tiež by som sa prihlásila Len to má nevýhodu, ja mám oveľa vyššie IQ ako má tá z Turca.
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Deganova Pozri príspevok
.. nestalo sa mi,nerozčúlilo ma, "nepotešilo ma".... kolegyňa celý deň v práci sa tešila, že má doma na návšteve otecka a ten jej sľúbil, že ju bude čakať aj z vyprážaným syrom... a dnes nám to opísala takto: idem domov, vôňa z môjho bytu, sliny som mala až na kolenách... začnem jesť a syra nikde, pýtam sa ocka, krájal si ho veľmi na tenko a vytiekol Ti... on že nie že tak na 1,5 cm... nejako sa jej to nezdalo otvorí chladničku a v nej syr, ktorý mal byť na obed... v druhom papieri bol zabalený smetol na váhu a milý ocko ho pekne obalil a vypražil...
Aspoň sa nechytilo žalúdka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

wagner Pozri príspevok
Škoda že som neni z Turca, tiež by som sa prihlásila Len to má nevýhodu, ja mám oveľa vyššie IQ ako má tá z Turca.
+ Trisestri: predstavte si, že by toto napísali o vás, alebo o vašej matke, alebo o vašej dcére. Mne je nejaká Matinka z hocikadiaľ a aj hocikto iný z kategórie "celevriti" ukradnutý. Ale autor tohto článku totálne prestrelil. Súhlasím s názorom z diskusie "A dosť!" od Koza-Roza http://lesk.cas.sk/forum/176696/1.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Navrhujem zrušiť výrobu cukríkov, lebo moja kolegyňa mlaštíííí jak zmyslov zbavená.
Ja neviem, že ju aj z domu pustili medzi ľudí, keď ani cukrík nevie jesť....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dám aj niečo pozitívne: po pol roku konečne ukončená kontrola DPH aj s tým, že nadmerný odpočet už svieti na firemnom účte.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Navrhujem zrušiť výrobu cukríkov, lebo moja kolegyňa mlaštíííí jak zmyslov zbavená.
Ja neviem, že ju aj z domu pustili medzi ľudí, keď ani cukrík nevie jesť....
...a TY mlčíš jak zmyslov plná ???

Šak jeden uvoľni a pekne jej povedz ...slušne ...napríklad :

" To musíš mliaskať jak tá sviňa .........? "
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Llívia Pozri príspevok
+ Trisestri: predstavte si, že by toto napísali o vás, alebo o vašej matke, alebo o vašej dcére. Mne je nejaká Matinka z hocikadiaľ a aj hocikto iný z kategórie "celevriti" ukradnutý. Ale autor tohto článku totálne prestrelil. Súhlasím s názorom z diskusie "A dosť!" od Koza-Roza http://lesk.cas.sk/forum/176696/1.
tu je podstatny rozdiel,ja sa nehlasim do reality sou a ani nebudem robit zo seba debila za par eur-isli tam dobrovolne,takisto ako dobrovolne chodia sa predvadzat na rozne akcie,je to rovnaka chyba ich ako aj zvratenost bulvaru a tych ktory ponukaju taku bezduchu zabavu-ale kazdy svojpravny clovek ma moznost vyberu aj zo vsetkym co to obnasa- to ze bulvar sa prizivuje na nich dost nechutnym sposobom je nemoralne,ale co s tym ak sami akceptuju taky sposob publicity? A ten koho chcel nesikovne ochranit organ Statna rada pre vysielanie a retransmisiu tusim,tak este na nich podal zalobu.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...a TY mlčíš jak zmyslov plná ???

Šak jeden uvoľni a pekne jej povedz ...slušne ...napríklad :

" To musíš mliaskať jak tá sviňa .........? "
Ja si myslím, že som slušne vychovaná a nie som tak drzá, aby som jej niečo povedala.
Moja chyba, musím teda počúvať...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

trisestri Pozri príspevok
tu je podstatny rozdiel,ja sa nehlasim do reality sou a ani nebudem robit zo seba debila za par eur-isli tam dobrovolne,takisto ako dobrovolne chodia sa predvadzat na rozne akcie,je to rovnaka chyba ich ako aj zvratenost bulvaru a tych ktory ponukaju taku bezduchu zabavu-ale kazdy svojpravny clovek ma moznost vyberu aj zo vsetkym co to obnasa- to ze bulvar sa prizivuje na nich dost nechutnym sposobom je nemoralne,ale co s tym ak sami akceptuju taky sposob publicity? A ten koho chcel nesikovne ochranit organ Statna rada pre vysielanie a retransmisiu tusim,tak este na nich podal zalobu.
Vzhľadom na Martinkinu osobnosť a výšku jej IQ je to v jej prípade (ten článok) ako vysmievať sa človeku na vozíku za to, že nemôže chodiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Ja si myslím, že som slušne vychovaná a nie som tak drzá, aby som jej niečo povedala.
Moja chyba, musím teda počúvať...
...slušne vychovaný som aj ja ...
Nemusíš nič ...povedať môžeš - to prirovnanie nie je nutné , to je fakt ...

...drzosť ?????.......ty brďo , to keby kadila v kancli , ani to by nevadilo ???
...že Tvoja chyba , potom by si iné následky znášala ....???
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Navrhujem zrušiť výrobu cukríkov, lebo moja kolegyňa mlaštíííí jak zmyslov zbavená.
Ja neviem, že ju aj z domu pustili medzi ľudí, keď ani cukrík nevie jesť....
Z mosta do prosta by som ani ja asi nedokázala, ale diplomaticky sa dá: nahodiť tému /keď práve neje cukríky/ že predstav si, tí starí ľudia sú ako malé deti: včera som musela nanovo učiť mamu, že pri jedle sa nemľaská a musí mať zatvorené ústa...už som totiž to mľaskanie nevydržala počúvať....no uveríš tomu?

ak nie je totál dement, tak hádam pochopí....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať