Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám..zobudil ma prš, klopkalo na parapety odvonku, taký chvíľkový koncert na opláchnutie vzduchu,tak posielam kaficu pre strašneskorovstávajúcich,aj čajík, dám do dušičkových kotlíčkov s deklíkom, aby nevychladlo...a inak nič...neskôr bude slivkový koláčik...
jáj, pepsi, čo tak strašíš po ránu?

káva s deklíkom počkala, ale ty ak vstávaš tak skoro / ja sa na druhý bok práve obraciam/ a spať ideš až po mne ....hm, to si aká akčná cez deň...musíš toho 2x toľko urobiť než ja...
dáždik z NR pošlite i na nás /ale nie z Národnej rady, ten nescem/ a Vierka, nech tá gebeňka nebolí dlho...šak dneska DPH!!! čo si to dovoľuje...
Naposledy upravil hnedoočka : 25.07.12 at 09:37
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
dáždik z NR pošlite i na nás /ale nie z Národnej rady, ten nescem/


no nech sa teda lúbí
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dopoludňajšia káva je na stole a ku nej takéto...dobrú chuť!...
koláčiky 001.jpg  
koláčiky 002.jpg  
1/1
8 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..dopoludňajšia káva je na stole a ku nej takéto...dobrú chuť!...
Mňammmmmmmm, dobré......................dík.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

AlaNR Pozri príspevok
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!
Ali, u nás sa vraví : "leze na garbit"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potrebuje niekto slnko?..pošlem...aj nedýchateľný dunst!..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

My v Košicoch nesteme, u nás síce nesvieti, ale je zatiaľ príjemne.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
AlaNR Pozri príspevok
Navrhujem zrušiť pevné linky aj akékoľvek telefóny v nitrianskej nemocnici!

Neviem, na ktorého svatého ich tam majú, keď to nikto nedvihne...
A človek aj skap, alebo nech si polka rodiny zoberie dovolenky, aby odstáli fronty. Hlavne, že sa protestuje kade tade...

Nerozpútavam debatu na túto tému, nechajte to tak, len som sa potrebovala vyventilčekovať... Druhý deň... už to lezie na nervy... a riadne!
No, kooonečne som sa dovolala A... sestrička mi povedala, že mám zavolať okolo dvanástej... A zasa nezdvíhajú ....
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Dobré ránko,

čajík pristál presne, bodol, čítala som tu niekde príspevky o migréne včera a baby, neviem asi ste mi ju privolali, mám ako šlak...vidím štvormo....tlama strpnutá.....takže predo mnou je ďalší krásny super deň....do frasa a to ešte jednu DPH-čku dokončiť..... kto ma príde poľutovať......
tu máš obkladík na hlavu havko Ti požičia

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...takéto som dostala emailom..no..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toto som si požičala z face...nemá chybu!!...
549710_420664564646556_1947533677_n.jpg  
6 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
...takéto som dostala emailom..no..
ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska.
výška inteligencie a pracovného nasadenia policajta je nepriamo úmerná ich vstupnému vkladu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
No, kooonečne som sa dovolala A... sestrička mi povedala, že mám zavolať okolo dvanástej... A zasa nezdvíhajú ....
podľa toho mi vychádza že čítajú na porade
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
podľa toho mi vychádza že čítajú na porade
Končili o 15tej - NEDOVOLALA SOM SA!!!

Zajtra musím zbaliť dôchodkyňu a doviezť ju tam len tak, bez objednania, bez vsetkého. Dúfam, že im bude stačiť ako "vstupenka" tlak vyše 170/95...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..potrebuje niekto slnko?..pošlem...aj nedýchateľný dunst!..
Ten dunst a oskárka Ti môžem poslať aj ja. Lenže Ty si mala aspoň dosť dažďa a ku mne si poslala iba odrobinky. Ty si chladíš strechu a moja záhrada nemá potom vlahu. Už prestaň súkromníčiť a pošli mi dažďa Inak napršalo možno 3-5 mm, to nie je ani toľko, koľko ja polejem. Ak do rána nenaprší, musím polievať. Oskárko na mňa vyplazuje oči už od pol jedenástej. Bola som v PD, vysušil mi cestu, aby som si auto nezašpinila.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

tom_i Pozri príspevok
Problém je v tom, že v tej nitre to od tej 4tej kydá furt, šak za chvílu sa zobor zesune
Má sa Vám zosunúť Zobor, tak ho rýchlo pošlite sem. Tu by bol vééééééééééééľmi potrebný dobrý dážď. Veď nebuďte držgroši a myslite aj na druhých

0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

trisestri Pozri príspevok
ani sa necudujem,poznam tu bandu zbytocne platenych darmozracov,lenivych,hlupych a zbabelych policajtov ako vlastne boty,oni chrania ciganov,lebo su na ich mentalnej urovni,cest vynimkam-teraz ide cesky serial Expozitura,podla skutocnych pripadov aj o korupcii v policii a ta je u nas este vo väcsom marazme ako ta ceska.
no nečuduj sa a čo majú policajti robiť, keď sa spraví bu bu bu na zákonom chránené indivíduá nabehne transparency agenda s celou perepúťou a sme v ... a zvyšok národa sa aj tak tvári - kým to nemám vo vchode alebo za plotom tak sa ma to netýka, takže vivat rovný a rovnejší a ľudské resp. nadľudské práva
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

wagner Pozri príspevok
Má sa Vám zosunúť Zobor, tak ho rýchlo pošlite sem. Tu by bol vééééééééééééľmi potrebný dobrý dážď. Veď nebuďte držgroši a myslite aj na druhých

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať