Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok


Dnes našťastie sa nik nerozhodol tadiaľ ísť.Ja by som to rada dala na videjko, no skúsim, ak by sa dalo aj zvečniť , aj neriskovať
...snáď ....že hlavne neriskovať ...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Vám každdému - priateľkám, priateľom aj ostatným poraďákom prajem krásny deň a iba úsmev na perách nad všetkým
8 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
...snáď ....že hlavne neriskovať ...
veď preto to zatiaľ nemám, stačí , že riskujem ten kúsok cesty....ale bez riskovania by svet prišiel o objavy a nové poznania....tak uvidím...také mantinely nemáme každý rok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ten už naozaj nemá chbtovú kosť...ešte aj pôžitok z hokeja ide pokaziť...

http://www.topky.sk/cl/1000113/13002...lali-za-mreze-
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac

páčili sa mi komentáre...tento ako prvý...

Aký je rozdiel medzi: odvolať a prepustiť?
odvolať (politický nominant): dostaneš poriadne odstupné, spôsobené škody nikdy nenahradíš, nájdu ti lepšie miesto
prepustiť (obyčajný človek): nedostaneš žiadne odstupné, spôsobené škody uhradíš aj keby ti mali v exekúcii zobrať strechu nad hlavou, zo zamestnania ideš rovno na úrad práce s nulovými vyhliadkami do budúcnosti

a čo Mikloš? a pojem odstúpiť? u nás však zázrak očakávať nemôžeme..
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no ja neviem-ty musíš vedieť na čo je program 5.0 a na čo program 1.0...
pred pár mesiacmi som odinštalovala manžel 1.0...zatiaľ funguje milenec 2.0 a nemienim dávať žiadny upgrade
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
mamminta Pozri príspevok
pred pár mesiacmi som odinštalovala manžel 1.0...zatiaľ funguje milenec 2.0 a nemienim dávať žiadny upgrade
fúha, radikálny zásah ...milenec 2.0 je demo verzia...dá sa odskúšať na istý čas ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mamminta Pozri príspevok
pred pár mesiacmi som odinštalovala manžel 1.0...zatiaľ funguje milenec 2.0 a nemienim dávať žiadny upgrade
..

..to nech ťa ani nenapadne!..žiadny upgrade!..naberie so sebou kdejaké aplikácie (choroby01, beta verzia Hluchota k potrebným stavom,ap...
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

zatiaľ je v skúšobnej, záručnej dobe a nechystám preinštalovať na manžel 2.0
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
..

..hm, tak šľachačku síce ja nyje, ale keď ponúkaš, tak dám...vyzerá tak doobre...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Viete,čo sa robí za našimi chrbtami?

http://www.tvina.sk/index.php?program=2&video=2528
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Potesilo ma slnko, krasne sa opieralo o lopatu, som rad, ze som cez vikend pevne veril, ze zaziari. Zaziarilo, snehu uz nie je po pazuchy, iba do pasa, aj to strechy mi ti hore zhodili trochu. V piatok som udil slaninu, aj pre pepsinu, mozes prist kostovat, uz vonia, aj lievik ti do krku sturim, skoda pohariky mazat. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Potesilo ma slnko, krasne sa opieralo o lopatu, som rad, ze som cez vikend pevne veril, ze zaziari. Zaziarilo, snehu uz nie je po pazuchy, iba do pasa, aj to strechy mi ti hore zhodili trochu. V piatok som udil slaninu, aj pre pepsinu, mozes prist kostovat, uz vonia, aj lievik ti do krku sturim, skoda pohariky mazat. :-)
.

..oki...zadaj súradnice..už som na ceste...slanina vonia až sem!...lievik nepotrebujem,mám svoj...(a to slnko som ti ja poslala, aby si zajtra neplakal, že nevládzeš...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Viete,čo sa robí za našimi chrbtami?

http://www.tvina.sk/index.php?program=2&video=2528
..

..no ak by o tom vedela opozícia, bolo by to niekde cez víkend počuť..teda, že na schválenie tohoto vstupu nemala vláda mandát...minimálne v nedeľu v politike...myslíš, že maďarič by sa pažitňanskej neopýtal, ako si to mohli dovoliť?..i keď len z princípu, že to urobili...
Naposledy upravil pepsikova : 20.02.12 at 15:30
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...práve počúvam tlačovku a tuším mám pocit, že pažitnanská tu má šmírača a ten jej žaloval, že som ju kritizovala za jej prejav zvukový aj fyzický zo včera...lebo dnes číta z papiera celkom súvisle...a nekýva sa ...



...no a klinec:...ona číta z paiera súvisle, ale v priamej reči eeeka..to je defekt!...to počuť práve teraz...(headline ta3
Naposledy upravil pepsikova : 20.02.12 at 17:24
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, mala som rovnaký pocit, keď som nedávno počúvala Žitňanskú, to akoby imitovala Radičovú, musela som vypnúť. U Radičovej som si akosi zvykla na ten prejav, ale keď som to počula u ďalšej političky, odpudzovalo ma to. Už spravodlivosť nepočúvam. Viem, že noví politici sa učia vystúpeniam a prejavom na verejnosti, ale tu to bolo až nepríjemné počúvať, to akoby ich jedna mater mala, rovnaký štýl, rovnaké ee, hm a iné pauzy, nepáčilo sa mi to.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Nepatrilo by sa, veď všetci máme dáku tú chybičku, ale ja sa pri jej prejave cítim ako niekde pri rybníku, kde si kačičky madzi sebou kačkajú...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

idem trošku , ale funguje vám na porade vyhľádavanie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
janaGT Pozri príspevok
idem trošku , ale funguje vám na porade vyhľádavanie?
.....jak oči ....až škulky musím mať ...že tak rýchlo ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať