Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a slniečkový deň...teda-aspoň úsmevný...neviem, akú pracovnú nálň má dnes slnko , ale hádam vyjde...môže, dnes som neni doma poobede, takže aj do okien môže plešťať kolko chce!...idem alabutkovi zaniesť slaninu, aby sa po tej hore nemotal sámlebo bez slaniny by ho to ani nemuselo baviť...
..a tak káva je na stole,šarkan prečítal zopár esemesiek,tak zapnem ufona a pohoda dnes!..aj vám prajem, nech vás nezaťažujú sprostosti, lebo dane síce sú dôležité, ale teplá káva je užitočná...

...tak fajn deň vám...dám moju najmilšiu...

5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nezaujíma ma, čo si o mne myslí tvoja hlava- nieje prvá ani posledná, ktorá povedala že som blbec a klamár- nezaujíma ma, čo si myslí tvoja hlava- chceš na mne hladať chyby- no tak ich hľadaj...
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Sem tam počúvam rádio a zisťujem , že moderátori si mýlia termíny NÁMRAZA a POĽADOVICA !

Vysvetlil by to niekto ?

Podľa mňa keď mrzne vzniká námraza /inovať/ a keď prší vzniká poľadovica, samozrejme ak kvapky dažďa dopadnú na dostatočne podchladenú plochu aby tam mohli zamrznuť, do suvislej ľadovej vrstvy.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nezaujíma ma, čo si o mne myslí tvoja hlava- nieje prvá ani posledná, ktorá povedala že som blbec a klamár- nezaujíma ma, čo si myslí tvoja hlava- chceš na mne hladať chyby- no tak ich hľadaj...
To reaguješ na čo ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
To reaguješ na čo ?
len tak všeobecne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
To reaguješ na čo ?
..

..no, malá kultúrna olwejska zrána...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

k poľadovici a námraze sa nikto nevyjadrí ?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pchanie do neba je pre poslancov.

0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Podávam poobedňajšiu kávu a k nej takú malú mňamku. Nech Vám všetkým chutí.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
Šak keĎ toľko nám ušetril. Asi podľa hesla, z cudzieho krv netečie. Ale toto je už príliš. Veď majú kraľovské platy a furt im nie je dosť.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
srska Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
Toto je už na pogr..nie, samozrejme veď ich neide dávať zo svojích. Hanba!!!!!!
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

srska Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ešte im nie je dosť . Práve odo mňa odišiel naštvaný ,,šéfino,, jednej firmy, ktoré mu spätne vyrubili penále v SP za oneskorené platby poistného za zamestnancov od r.2004 do 2011 cca 3 800 eur.Viem ,že veľký podiel viny má na tom ,že to mal načas a v správnej výške platiť ale toto ho momentálne položí.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kája. Pozri príspevok
Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
To počítali aj tie doplatky za minulé obdobia.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

myslím si , že tých 104% je aj z vymáhania nedoplatkov na poistnom, len by som chcela vedieť ako sa potrestajú tie firmy, ktoré sú veľké ,,kolosy,, ktoré sú dlžné niekoľko státisíc eur a na tých kedy príde? To ozaj chcú najprv malé rybky a potom sa na veľké vy...me.
Prečo to nerobia štvrť ročne , že vyrubia penále ale hneď bách spätne v jeden deň za osem rokov?No kašlem na takú odmenu keď zderiem až do špikov kosti malých podnikateľov a veľký im zatiaľ utekajú ,to ozaj chcú aby, im začali rozbíjať okná.....

Ale hlavne že urobil kus práce ale k tomu , že tu si svoju zásluhu na výbere poistnom budoval pod hrozbou exekúcie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mi...tisic-eur.html
...žeby za toto ..???
Poisťovňa podľa tohto odpočtu zlepšila svoj kontakt s klientmi, keď napríklad jej pobočky sú od začiatku apríla svojim klientom k dispozícii každý pracovný deň v týždni.
...u nás " napríklad " ...inde " pravidlo " - realita už dávno ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ja som si dnes všimol,že radio-radio VIVA, priniesli správu, že počas noci bolo na Youtube pridaných niekoľko videí,

na ktorých sa rozprava Sulik z Kočnerom,

potom priniesli správu o ktorej sa diskutuje vyššie,že minister Mihal navrhol spomínanú odmenu.

Asi títo žurnalisti idú tiež správnym SMEROM alebo zo SMEROM ?

Na večné časy a nikdy inak ???
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

to sa tu už nedá nazvať , že akým smerom, alebo nebodaj na večné časy.Tu sa strieda všetko, povedala by som systémom
,,máme to zrátané , nabaľme sa na čom sa ešte dá,,....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať