Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka Pozri príspevok
božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....
ja už by som si život bez netu ani nevedel predstaviť...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
AKý posúvač? Mne tu veľa chýba po tom preštelovaní, ale že by mi niečo niekto pridal, sa mi teda nezdá

Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

občas aj ja mám ten posuvník....ale nie stále....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Uvidím, či to budem mať aj zajtra v robotke na počítači... Možno som si niečo nastavila, ani sama neviem čo a už vôbec nie - ako...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

inak dnes mi porada blbne.....nebolo dobre vidieť minikomentáre,nefungovalo mi prepnutie farby ani veľkosť písma,ani listovanie na stránkach na hornej lište,musela som ísť na dolnú lištu....
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Nádherné objatie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Pôvodne som si myslel že je to preklep že malo byť "Ako poriadne objať babu" aj to poteší najmä ráno.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo to vyjde taká sranda?-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
to závisí od dohody(a iných okolností a dátumu vydania prvého OP), niekedy za to platíš niekedy zas berieš
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
to je v cene Stanko masáž dekoltu je dôležitá nebudem predsa chodiť s vráskavým.....dekoltom masáž dekoltu nie je masáž pŕs tak asi nič pre teba
v tom je rozdiel? masáž dekoltu a chrbáta v mojom prípade skončí vždy na tom istom mieste zaujímavé.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a poradený deň dnes..je piatok, taký oštarný..keby sa preskočil, už mohla byť sobota a krásny víkend!..no čo už!..vonku najhnusnejšie, ako len môže byť,tak dám kávu na stôl, nech aspoň tá vonia a posielam aj vám...a ak by náhodou niekto nechcel kávu, no tak nech si dá kávu..no

..a pár pišingríkov pre alabuta do hatižáka..nech sa netlačí furt zo slaninou...neny to zdravé...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ďakujem, mojušík, okrásnila si mi ráno!...až mám slzičky, čo sa tak smejem!...stíkanec ti posielam..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje....
..

..a nepritlačila si náhodou silnejšie koliečko na myške?..mne sa vtedy zobrazí posuvník...skús...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

kopretinka Pozri príspevok
božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....
nerozčuĺuj sa , oni narazia držkou o stenu, niekto za kratší, niekto za dlhší čas, ale narazia, to je zaručené...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

.. a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

evuš Pozri príspevok
.. a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...
Nech žije 64 -tý víťazný február, niektorí si povedia že sme ho mohli oslavovať ďalej, inak k tvojim všetko najlepšie. Inak ja som za tento deň išiel na zdš- ke do kúta. Učiteľka sa spýtala aký je dnes významný deň? ja som sa prihlásil ako jediný a povedal som že moja mama má dnes narodeniny a už som kmital do v triede kúta.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
.. a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...
..

..oki...tak začneme pozvoľna muzičkou...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..efuš a ešte jednu krásnu...lebo k takému jubileu ti musí blahoželať len pán spevák...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a klinec!...aby ti chutilo aj zajtra a každý deň, tak logneme:

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...efuš no a ak by si mala pocit, že dno máš na dosah, daj takúto...fakt zaberá...

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať