Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré reakcie pod článkom...
http://www.topky.sk/cl/100535/130092...strane-hovoril
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
..

..tak rozmýšlam, niekto tam píše, vraj šulík bol prednášať na univerzite...o čom?..preboha!..a nemala ísť náhodou ivetka ?..však to dávala už ako hotovú vec!..(len žiadna univerzitka nemala záujem)
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

toto je čo za kultúra
na hodinku si odskočím a teraz priskočím a káva vypitá a palacinky zjedené?
aspoň jednu ste mi mohli nechať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
toto je čo za kultúra
na hodinku si odskočím a teraz priskočím a káva vypitá a palacinky zjedené?
aspoň jednu ste mi mohli nechať
..

..máme ešte buchty šlahané cez plot..tak ti jednu šlahnem, oki?..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aktuálna predpoveď počasia z ČT :
Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  predpoved.jpg
Zobrazení: 37
Veľkosť:  62.3 KB
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak rozmýšlam, niekto tam píše, vraj šulík bol prednášať na univerzite...o čom?..preboha!..a nemala ísť náhodou ivetka ?..však to dávala už ako hotovú vec!..(len žiadna univerzitka nemala záujem)
V Nemecku nemajú doktorov, v Amerike nemajú profesorov tak ťahajú od nás prednášajúcich to už len budú diplomy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak rozmýšlam, niekto tam píše, vraj šulík bol prednášať na univerzite...o čom?..preboha!..a nemala ísť náhodou ivetka ?..však to dávala už ako hotovú vec!..(len žiadna univerzitka nemala záujem)
mne sa páči ako to bolo načasované, náhodou to vyšlo najavo ked je rišino fuč
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
mne sa páči ako to bolo načasované, náhodou to vyšlo najavo ked je rišino fuč
Ide domov sám alebo cestou zobral aj Bubeníkovú a Jirka?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozerám správy- debil ožratý za volantom zabil dvoch ľudí, ušiel, potom havaroval (http://nitra.sme.sk/c/6274610/opity-...neprezili.html)
Čaká ho "odobratie VP" a "obvinenie z .........".
Ja sa len pýtam: kedy už konečne začnú naše súdy efektívne pracovať v takýchto prípadoch (predpokladám, že mu dajú "vyšetrovanie na slobode") a takýchto grázlov (aj keď je zranený) nešupnú OKAMŽITE do vyšetrovačky?
Nech si ten rezort (súdny - vedený Heroínom) už konečne plní to, na čo je určený. Nech si zoberie príklady z iných krajín (napr. USA - tam sa nese*ú - máš vypité za volantom, spôsobil si havárku a zabil - rovno želiezka a do basy)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
V Nemecku nemajú doktorov, v Amerike nemajú profesorov tak ťahajú od nás prednášajúcich to už len budú diplomy Ale to hádam nie, skôr ich ukazujú ako raritu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som nevedela že šedivé vlasy sú taká tragédie vid. téma. ďaleko väčšia hrôza /aspoň pre mňa/sú okúsané nechty na chlapských rukách.a nie len na tých samozrejme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmm že sonda...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kto má chuť, ja si dávam totok
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes potešilo, že najskor sme boli s rodinnými kamarátmi na obede v reštike( tiež majú 2 chlapcov)-dal som si dobrý tataráčik, deti si dali palacinky ,potom som ich zobral na výlet do Marianky, kde sme sa dobre pomodlili za blaho národa( teda aj za Vás) a nakoniec sme skončili u nás kde si kamoš Jurko dal 2 lahvinky vínka, a ja dietne lahvinku hruštičky- takže idem spať- brúúú noc...
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zajtra porozprávaj o tých bujarých snoch. Dobrúúú noc. ALe je pekné, že si pri modlení myslel aj na nás ostatných.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som sa schuti zasmiala.....
http://www.parfums.sk/kozmetika/la-p...-cream-100-ml/
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, že najskor sme boli s rodinnými kamarátmi na obede v reštike( tiež majú 2 chlapcov)-dal som si dobrý tataráčik, deti si dali palacinky ,potom som ich zobral na výlet do Marianky, kde sme sa dobre pomodlili za blaho národa( teda aj za Vás) a nakoniec sme skončili u nás kde si kamoš Jurko dal 2 lahvinky vínka, a ja dietne lahvinku hruštičky- takže idem spať- brúúú noc...
...či naozaj dobre, uvidíme po voľbách...
Človek má niekedy naozaj pocit, že nám už naozaj nič iné nezostáva, len sa modliť...

Ozaj, z čoho pochádza čechizmus lahvinka?
Žeby zo spojenia slov ľah vínka, akože po jednej fľaštičke vínka si treba už len pekne ľahnúť, presne tak ako práve názorne predvádza Stanko... až na to, že on mal hrušku...
Naposledy upravil Oliwa : 25.02.12 at 20:21
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Pozerám správy- debil ožratý za volantom zabil dvoch ľudí, ušiel, potom havaroval (http://nitra.sme.sk/c/6274610/opity-...neprezili.html)
Čaká ho "odobratie VP" a "obvinenie z .........".
Ja sa len pýtam: kedy už konečne začnú naše súdy efektívne pracovať v takýchto prípadoch (predpokladám, že mu dajú "vyšetrovanie na slobode") a takýchto grázlov (aj keď je zranený) nešupnú OKAMŽITE do vyšetrovačky?
Nech si ten rezort (súdny - vedený Heroínom) už konečne plní to, na čo je určený. Nech si zoberie príklady z iných krajín (napr. USA - tam sa nese*ú - máš vypité za volantom, spôsobil si havárku a zabil - rovno želiezka a do basy)
Ja ako pozostalý by som to riešil radikálne sekerou po píšťale, potom by si musel nechať upraviť ovládanie auta
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Pani Lopatková sa môže vyšantiť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


misoft

1 Hour Ago #1637 No neviem, niekedy sa vravelo, že šediny sú znakom múdrosti, skúseností.


..no podľa toho som ja múdra a skúsená od 15-stich...vtedy vyšiel prvý biely vlas...v 30-komplet beloba na hlave...aj teraz (v 18-stke) by tam bolo striebro, keby nebolo svetloplavej, ktorá chytá na orieškovo...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať