Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dnes ma nasrdil dodávateľ programu na vedenie skladu - technická podpora
zvláštne mi tlačí zostavy inventúrne - sú tam rozdiely podľa toho ako zadám tlačovú zostavu
rozdiely sú minimálne od 0,01 - 0,08 - ale mne to potom v účte nesedí
a nešlo mi ani obnoviť archív zo zálohy -
keď som volala - on teraz nemá čas, mám tu zákazníka, zavolajte neskôr.
volám o hodinu, absolútne mi nevedel poradiť, že s takým problémom sa ešte nestretol a nevie mi teraz poradiť, zasa zavolajte neskôr
Volám neskôr a hneď ako som sa predstavila, mi zložil
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...
dobrí sú aj hm-káči ehm, ehm, .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte kým si pôjdem "hopsnúť" tak si dajte kafíču......
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
dobrí sú aj hm-káči ehm, ehm, .....
...

.takých volám "havláči"..to prebrali do Havla...a ešte aj "ňmňm!...to už vôbec nemusím...fuj..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kurňa,čo je to s tými minikomentami? alebo to iba ja tak čudne vidím?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
...

.takých volám "havláči"..to prebrali do Havla...a ešte aj "ňmňm!...to už vôbec nemusím...fuj..
ňmňm
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mikroprdince? tie ja nemusím už som riešila v téme Oznamy
a už neriešim, lebo ...nemá to úžitok a premrhaný čas, radšej niečo užitočnejšie robím
a spýtaj sa aj Veroniky Pepsi na jej názor
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Kája. Pozri príspevok
Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
to asi počítali podľa toho istého vzorca ako účinnosť kondenzačných kotlov sa uvádza 102%
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby náhodou..... tak aj slamky.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...
Možno študovala najprv osobitnú školu a až potom tie ostatné. A tam ich asi nenechali plynulo rozprávať
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

IVETA N Pozri príspevok
ešte im nie je dosť . Práve odo mňa odišiel naštvaný ,,šéfino,, jednej firmy, ktoré mu spätne vyrubili penále v SP za oneskorené platby poistného za zamestnancov od r.2004 do 2011 cca 3 800 eur.Viem ,že veľký podiel viny má na tom ,že to mal načas a v správnej výške platiť ale toto ho momentálne položí.....
To sa oplatí aj firmu položiť. To mňa takto upozornila pracovníčka SP (podľa starého zákona do roku 2004) že AK JE 1/3 invalidi tak za celú firmu sú odvody znížené. po asi 6 rokoch mi šlahli nedoplatok 140000,-Sk a navyše dvojnásobok penále a už je firma mŕtva, ale to je len 1/10 toho čo dostal šéfko + 2/10 penále a koho že by som to mal živiť?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kam sa podela tá téma o neoprávnenom ID?
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N



odchádzam domov s práce a spievam si / prajem ešte príjemný zbytok večera /
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka Pozri príspevok
kam sa podela tá téma o neoprávnenom ID?
Skús sa spýtať moderátora - asi ju zadávateľ témy vymazal alebo dal vymazať, keď sme sa do neho tak pustili
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner Pozri príspevok
Skús sa spýtať moderátora - asi ju zadávateľ témy vymazal alebo dal vymazať, keď sme sa do neho tak pustili
hm,ale ktorého,je ich tu ako hadov....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mám o zábavu postarané .
Syn sa poistil, pritom - ako mladý a neskúsený sa neporadil - podpísal ešte čosi navyše (Reader Digest) a teraz mu chodí obálka za obálkou -reku , boli ste vyžrebovaný ......., možná výhra......., vaše číslo je........ Potom príde: postúpili ste do ďalšieho žrebovania......., bude vám doručené číslo........, skontrolujte....., ak si želáte.... pošlite...... Pred týždňom mu prišlo: Vaše výherné číslo je......, možná výhra 8300€....., očakávajte obálku........ Dnes prišla obálka: Ak chcete........, pošlite okamžite......., vaše číslo je........, očakávajte ......
Povedal som mu, nech sa na to už vyse*ie, pretože je to obyčajný odrb a nikdy nič nevyhrá, pretože neustále len posielajú nové čísla a termíny žrebovania.
Ten Reader Digest je prachsprostý podvod a odrb.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka Pozri príspevok
hm,ale ktorého,je ich tu ako hadov....
Neviem už kde to bolo zaradené, ale pozri dole na stránku kde sú moderátori, ktorí sú momentálne pripojení, tak si niektorému zadaj dotaz, snáď odpovie. Ak tu je DAV alebo ARIZONA, tak tie sú vždy ochotné, skús sa spýtať, aj mňa by to zaujímalo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
keby náhodou..... tak aj slamky.....
..
.
.tak teraz neviem, lui, ktorú si mám vybrať, aby mi pasovala k tej krásnej šáločke kafice...asi si z každej potiahnem po troške..len tak, pre radosť...moje nepoužívateľné labky si také krásne slamky zaslúžia...dnes mám pocit, že mám labky len aby bol kompletný exterier...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať