Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi móže... byť?
..

..lui, takú misu som si kúpila na jeseň, neprežila ani jedno pečenie, lebo bola prasknutá pod glazúrou, no tak nebudem si kvoli brokofke kupovať druhú, čo?...(ja nyjeee)
...ale v tej miske to vyzerá na niečo iné...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Róbert, ako vieš, že tá brožúra bola z obchodu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
erzet Pozri príspevok
Včera som šiel zo seminára, z Bratislavy. Sedel som síce v autobuse, pri červenej na semafore, ale pochopil so jednu scénku. Na autobusovej zástavke stálo auto, vedľa neho policajné auto a v ňom policajt študoval brožúrku: "Nové predpisy v cestnej premávke". Potrebovali si overiť aký paragraf vodička porušila a za čo ju treba stíhať. Na jednej strane chápem policajti tiež nemajú v hlave PC, ale na druhej strane študovať predpisy na mieste a to z brožúrke z obchodu?
..

..no a čo sa ti vidí divné?..počítače so sebou nenosia a interné predpisy majú všetici uložené presne tam!..a v rámci šetrenia našich lesov a hôr a pretože je papier drahý, musia si rozum nie vytlačiť, ale kúpiť v kníhkupectve...chapeš, nyje?..
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Táto
2069375.jpg  
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

možno ju fasovali ako uniformu....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

erzet Pozri príspevok
Včera som šiel zo seminára, z Bratislavy. Sedel som síce v autobuse, pri červenej na semafore, ale pochopil so jednu scénku. Na autobusovej zástavke stálo auto, vedľa neho policajné auto a v ňom policajt študoval brožúrku: "Nové predpisy v cestnej premávke". Potrebovali si overiť aký paragraf vodička porušila a za čo ju treba stíhať. Na jednej strane chápem policajti tiež nemajú v hlave PC, ale na druhej strane študovať predpisy na mieste a to z brožúrke z obchodu?
no pekne.....najprv niekoho odchytia a potom hľadajú,za čo ho skasírujú
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
A jej cena:
http://www.abcknihy.sk/Kniha/nove-pr...y-2069375.aspx
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

právnici tiež všetko nevedia, ale vedia kde to nájsť a čo by si chcel od "junior member"
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Sakriš, kto ma odlepí od telky? Na RTL žením nemeckého milionára, čakám, čo mu povie tá posledná, ktorú si chlapec vybral.
Budem rumázgať, lebo ja rumázgam aj pri reklame... jaaaj
PS: ešte som nič nerobila, misa čaká....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Sakriš, kto ma odlepí od telky? Na RTL žením nemeckého milionára, čakám, čo mu povie tá posledná, ktorú si chlapec vybral.
Budem rumázgať, lebo ja rumázgam aj pri reklame... jaaaj
PS: ešte som nič nerobila, misa čaká....
..

..no ak sa ten chalanisko konečne vymáčkne, potom tie suroviny na misu zjeme na jeho počesť...a nemusíš robiť misu..no..kolegovi povieš, že boli použité na dobrú vec..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a na dnes bolo dosť slávy aj rozkoše..idem si zaplávať vaňu na dĺžku a potom dám horalku na šírku a padnem do kanafasu...lebo mi podozrivo vonia káva, ale už sa mi nechce hrkotať s dolčem...tak dobrú noc vám a aj také užitočné sníčky prajem...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


trošku mäska
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No ništ, vybral si druhú, né tú moju, takže som nemusela rumázgať. Takže prchám!

Brú!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte odkaz pre adi11...moja, rob niečo s tým prihlásením, lebo ti napíšem absenciu...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Išiel som do dubnického kaštieľa na oslavu Valentína. bolo trištvrte na päť, ešte bolo svetlo. Vykračujúc si, pozerajúc do výkladov, zrazu hop, a už som bol 1 a pol metra hlboko. Padol som do odkrytého, možno vetracieho otvoru. Vyskočil som ako mládenec, trochu sa hanbiac prd svedkami môjho pádu. Skontroloval som som jeden mobil, v poriadku, druhý, v poriadku, okuliare v poriadku. Vlastne sa mi nič nestalo, žiadne dôkazy som nezaistil ani svedkov. Ako "bezpečák" som mrežu - poklop dal na miesto, na otvor. V kaštieli vytiahnem fotoaparát, prvý následok - rozbitý displej. Druhý - natrhnutá vetrovka. Do tretice, všetko "dobre". Večer ma začalo bolieť kus stehna, pozriem odreté.
Cez nešťastie som mal šťastie. Skrátka, stúpil som do ničoho a zostal som stáť jeden a pol metra hlboko bez pádu. Nerozumiem tomu. bolo to v sobotu o 16:45 hod. a poklop tam nebol. Keby to bolo ráno povedal by som nejaký "opitenkovia" sa bavili, ale takto, nik si to nevšimol, alebo všimol a bolo mu to ľahostajné. Nehreším, jediné čo zo mňa v ten moment vyšlo bolo: debili.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ani ty si si to nevšimol.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


lujza.j

3 Minutes Ago #1395 nešla ona niekde mimo?


...ale nie..len sa nemôže po preinštalovaní Ww dostať ku svojmu heslu, ktoré zabudla...čaká, kým jej ho Richard pošle...
0 0
mamminta mamminta

mamminta je offline (nepripojený) mamminta

pepsikova Pozri príspevok
..

..treba decku vymyslieť nejakú aktivitu, aby sa jej energia obrátila a nevybíjala sa na tebe...
jaaaaj Pepsi ona je práveže bez energie... a aby niečo urobila vôbec, musím ju celý deň poháňať
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Hexenschuss aj ramena od barli by som kopol, odkladam kamizolu a balim hatisak bez slaniny, slapen po kapustnicu a slopen pivko - dve na povzbudenie tela i mysle. :-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Keď som vstala, pohľad z okna ma nepotešil, po dlhej dobe je u nás opäť nepríjemná hmla, tak o to viac Vám želám príjemný deň .
Dobré ráno.JPG  
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať