Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak a idem, šarkan čaká, prosím zatial koláčik a kafíčo na stôl..a ak by bolo dolče, nebudem proti...ale len s gustom...(šmarjááá, nyje s hasákom)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
Nech žije 64 -tý víťazný február, niektorí si povedia že sme ho mohli oslavovať ďalej, inak k tvojim všetko najlepšie. Inak ja som za tento deň išiel na zdš- ke do kúta. Učiteľka sa spýtala aký je dnes významný deň? ja som sa prihlásil ako jediný a povedal som že moja mama má dnes narodeniny a už som kmital do v triede kúta.
..

..dala som ti užitočné nyje za ten kút, ale za to, že si si pamatoval mamine narodky...asi si to pripomínaš každý rok v súvislosti s tým maršom do kúta...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..dala som ti užitočné nyje za ten kút, ale za to, že si si pamatoval mamine narodky...asi si to pripomínaš každý rok v súvislosti s tým maršom do kúta...
Určite, však netreba pompézne dary, viac poteší každého ak si v tomto frmole dokážu na také narodeniny a meniny spomenúť, ja si vždy okrem iného spomeniem aj na môj najčernejší deň.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dám poobedňajšiu kávu a niečo sladké k nej...a pohodu vám prajem..

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šarkan je nervozny ako stará dievka..nedá sa lietať, zabárajú sa mu labky a mne sa nožky podlamujú po tom snehu rozmočenom a tak len špacírujeme a to je pre neho na nervičky...a tak práve dopitval plyšáka, dostal po ňufáku a zalomil pod šporákom, že si dá siestu...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A nieco pre alabuta.

2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje....
Mne také blbosti našťastie nezobrazuje. Ale to určite za to, že mi tu veľa vecí nezobrazí a ani nedovolí - napríklad keď chcem pridať fotku z PC(moju vlastnú) tak mi ani stránku nenačíta a nič odo mňa nechce. Neviem či sa smiať či plakať, ale ste tu ukrátený o moje fotogenické výtvory, žiaľ.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Mne také blbosti našťastie nezobrazuje. Ale to určite za to, že mi tu veľa vecí nezobrazí a ani nedovolí - napríklad keď chcem pridať fotku z PC(moju vlastnú) tak mi ani stránku nenačíta a nič odo mňa nechce. Neviem či sa smiať či plakať, ale ste tu ukrátený o moje fotogenické výtvory, žiaľ.
.

..aj fotku ti pridá, len si klikni na "formátovať odpoveď" a potom na tú spinku..a vybehne ti okno, kde si nájdeš a pridáš prílohu...určite!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...alabut pivo nedodal, ani tých smradľavých syrečkov (našťastie) aktívne neponúka, tak dám večerné dolčečoko,alebo lungo..len aby sa nám spríjemnil večer...
...a prosím, nejaký koláčik, ja som mala dnes v pláne šišule, alebo fanule, ale nedalo sa...
...ale ak by bol niekto hladný, môžem opekané zemiačiky s vajčom a syrom...alebo horalku na šírku..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
.

..aj fotku ti pridá, len si klikni na "formátovať odpoveď" a potom na tú spinku..a vybehne ti okno, kde si nájdeš a pridáš prílohu...určite!..
Nepridá, môžem formátovať do aleluja. Po spinke okno vybehne, ale ďalej nič. Nevadí, však sa to bude zase upravovať a potom možno pridá, možno uberie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Nepridá, môžem formátovať do aleluja. Po spinke okno vybehne, ale ďalej nič. Nevadí, však sa to bude zase upravovať a potom možno pridá, možno uberie
.

..a v tom okne, keď klikneš na "prehladávať", nenájde tvoj obrázok?..musí,ak ho máš v pc ...a potom klikneš na "priložiť...to je divné..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
.

..a v tom okne, keď klikneš na "prehladávať", nenájde tvoj obrázok?..musí,ak ho máš v pc ...a potom klikneš na "priložiť...to je divné..
Práve že to okno nepustí, žiadne prehľadávanie, tak to bolo predtým a teraz si pripadám ako mentavá. Kašli na to fotky nebudú. Žiaľ ani tak mi to nejde keď dám skopírovať a vložiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Práve že to okno nepustí, žiadne prehľadávanie, tak to bolo predtým a teraz si pripadám ako mentavá. Kašli na to fotky nebudú. Žiaľ ani tak mi to nejde keď dám skopírovať a vložiť.
..

..no skús ešte kuk nastavenia porady..a nastavenia prehliadača...
kliknutím na spinku sa ti ukáže takéto:
Prílohy (pridať/odobrať)

Priložiť súbor z počítača




ak kliknem na procházet, vybehne mi plocha, kde mám uložené obrázky,kliknem nanázov obrázku a dám otvoriť a obrázok sa pridá...potom dám len "stiahnuť" a pod týmto sa mi zobrazí stiahnutý súbor-obrázok...

..posledný pokus a poslúchnem ťa...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=k-Fhe5mFL_8
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
Dnes ma nasrdil dodávateľ programu na vedenie skladu - technická podpora
zvláštne mi tlačí zostavy inventúrne - sú tam rozdiely podľa toho ako zadám tlačovú zostavu
rozdiely sú minimálne od 0,01 - 0,08 - ale mne to potom v účte nesedí
a nešlo mi ani obnoviť archív zo zálohy -
keď som volala - on teraz nemá čas, mám tu zákazníka, zavolajte neskôr.
volám o hodinu, absolútne mi nevedel poradiť, že s takým problémom sa ešte nestretol a nevie mi teraz poradiť, zasa zavolajte neskôr
Volám neskôr a hneď ako som sa predstavila, mi zložil
no nič, dnes som si to vyriešila sama, ale neprezradím ako , nech sa trápia alebo zložia telefón ďalšiemu
zabila som tým problémom celý deň a som zvedavá čo mi odpovedia na môj nasrdený email
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
arizona Pozri príspevok
Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=k-Fhe5mFL_8
..

..ten čoklík nemá chybu...ale nad rozhodnutím voliť noriku ešte pouvažuj...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čo môže na účtenke znamenať "poklop do MR 26cm"
a
Vau! ampn ihavov 500 ml ???
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
čo môže na účtenke znamenať "poklop do MR 26cm"
a
Vau! ampn ihavov 500 ml ???
No otázku som si položila a hneď 1/2 odložila
Vau! ampn ihavov je v preklade šampón žihľavový

len ten poklop do MR neviem!
Naposledy upravil Ivana Š : 24.02.12 at 19:24
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

arizona Pozri príspevok
Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=k-Fhe5mFL_8
NORA MOJSEJOVÁ FASHION s.r.o.
Poisťovňa: Sociálna poisťovňa

Adresa: Františkánska 3, Košice
Dlh na poistnom: 4 227,02 EUR

NORA MOJSEJOVÁ FASHION S.R.O.

Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Adresa: FRANTIŠKÁNSKA 3, 04001, KOŠICE
IČO: 44913494
Dlh na poistnom: 1 295,97 EUR
Typ platiteľa: Zamestnavatel
Stav platný k: 31.01.2012
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

..ten čoklík nemá chybu...ale nad rozhodnutím voliť noriku ešte pouvažuj...
na, sak porad,koho z toho hnojiska vybrat ...nórika tam aspon trochu vzrusa vnesie s tym jej slovnikom, nye????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať