Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

kopretinka Pozri príspevok
len tak skúšam.... [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-3.png[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot-6.png[/IMG]
Skús iba kopírovať pravou myšou, takto to nejde,ale musíš si kliknúť na kód smajlíka a až potom ho kopíruj. Vtedy Ti to pôjde aj ja som tam už zmaturovala
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kupila som si moju fľašičku ak je chuť tak ulievam.......
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

uvidíme čo zajtra začaruje
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Komentár v texte
..

..prirovnala som to k upratovačke preto, že poobede som stretla kamošku, čo upratuje vo fabrike, spolu s ňou ešte dve..a furt majú niečo jedna na druhú, druhá na prvú a koldokola, každá po každej robí a -no, chápeš, nyje?..a ak to bude tak aj v štáte, bude to ešte horšie ako pri tých lenivých ženských...necháme sa prekvapiť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
kupila som si moju fľašičku ak je chuť tak ulievam.......
..

..joj!..nemohla si priesvitné kúpiť?..ja farebné nyjeee....ale dneska som konečne minula predpredvianočnú slivku, chuderu, iste bola aj vypáchnutá, ale na zábal bola akurát...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


voňavé fašírky..... som mala dnes u maminky+kelový prívarok..... moje telo sa ešte spamätáva.....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dobrú chuť, ponúknite sa:
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..joj!..nemohla si priesvitné kúpiť?..ja farebné nyjeee....ale dneska som konečne minula predpredvianočnú slivku, chuderu, iste bola aj vypáchnutá, ale na zábal bola akurát...
ok na budúce...inak som kukala, že kúpim túto..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zase jesť?..mojík, zastali ti hodiny?..fšak už je pomaly polnoc!!!..to čooo?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem spať, lebo tu si len na zlé zvyky zvyknem...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...zase jesť?..mojík, zastali ti hodiny?..fšak už je pomaly polnoc!!!..to čooo?..
tak dobre idem spať, zajtra idem upratovať na 09.00h,decko má dennú, večer pôjdeme vrhnúť obálku, decko že dá Eleonóre a ja hentým....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zobkajte, však sa treba posilniť, do chladničky je ďaleko....
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

strašné niečo - takéto pokušenia - a ja ani jedno nemôžem
zostanem len pri chuti
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Však diétne, bez chleba.....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň prajem...káva je už na stole,slniečko sa rozhoduje, či dnes plešťať, alebo len jemne svietiť,tak ešte behnem pre rožky, pokiaľ sa alabutík vydriape od alabutky a krásny deň sa môže začať...dnes ešte aj šťastie potrebujeme, tak dúfam, že všetci svätí budú dnes nad Slovenskom bdieť...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tak dobre idem spať, zajtra idem upratovať na 09.00h,decko má dennú, večer pôjdeme vrhnúť obálku, decko že dá Eleonóre a ja hentým....
..

..joj!..tvoje decko je veľmi solidárne..však norika má veľké skúsenosti s míňaním peňazí, tá štátnu kasu vymetie rýchlejšie a dokonalejšie ako celé doterajšie osadenstvo...a jej slovník sa stane národným a uradným jazykom .. .aj tak už s normálnou rečou na našich úradoch nič nevyriešime, nuž tak prečo to nezoficiálniť!...
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Čakám na dychovku že ma vytiahne dnes z postele a nič ....... spravila som si do hrnčeka jednu veľkú čiernu a keď som sa prebrala zistila som že budíček s dychovkou už nebude nikdy. Tak ako mi už nikdy nebude tak dobre ako bolo.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia, zenicky, najma dnes. Jeeej pepsina, uz som sa vykotulal z pelechu, aj hubata vidim. U nas je kraaasne. Dnes idu ludia zobrat osud do svojich ruk, aspon si myslia. Teda stastnu ruku, co si zvolia budu mat, alabut je skeptik, historia ho poucila, ze tzv. demokracia je najvacsia blbost. Ja mam tiez mimoriadne stastny den, alabutka je konecne v sobotu doma. To slniecko asi svieti na jej pocest. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Myslim, ze toto by bol najlepsi parlament pre Slovac. Aspon sa neurazaju a zaverecna rec je uchvatna. :-)

1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak, tu je budíček pre hubatú, veru, dobre nám už bolo...tiež tak myslím, že pre vyzdobený koč, ktorý nám doviezol demokraciu sme nevideli to, čo ťahá za sebou...nevravím, že komunizmus by sa mal vrátiť,ale nejaké istoty, právo na prácu a slušný život by som pristala dostať späť...

http://www.youtube.com/watch?v=f11-n9V3ofc


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať