Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem so šarkanom posledné dnešné správy prečítať, nech má o čom potvora v noci rozmýšlať, ako túto noc!..iste zostavoval vládu, lebo sa rehotal zo sna, ani sa mu nečudujem, pri takom obsadení, mal to ťažké, pes jeden malý!...a potom padáme spať, lebo už sa mi očky krížia z tolkého sladkého a šniclľa..a starosta dával dobré vínko, mala som si aj domov po večeri zobrať

...dobrú noc vám...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luííííííí, ty kobraaa!...pokušitelka jedna!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...luííííííí, ty kobraaa!...pokušitelka jedna!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, šarkan sa uvelebil do kresla, v telke ide politika a to on rád!...obzvlášť mikiho by s chuťou pochrumkal..majte sa!..to si nenechám ujsť
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Tuším som sa zamilovala ..... vypočula som si predvolebný spot kde lídrom je zatracovaný mladý muž ktorý mi hovoril z duše ako vyriešiť rómsky problém, ako im dať robotu aby podporu v nezamestnanosti, ako podnikatelia žijú z korupcie od Dolnej Hornej až po parlamentných lobbistov, ako vyhnať z bánk, poisťovní, sporiteľní cudzí management, ako vypovedať nevýhodné medzinárodné zmluvy .....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
ja mam najradsej z osuchov to v strede, tu tenucku kozticku, mnaaam!
Nemate niekto recept ako upiect osusik bez tych krajov?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pôvodca textu príspevku: kopretinka
[IMG]file:///C:/DOCUME~1/xy/LOCALS~1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]



noooooooooo.....nefunguje to.....pepsi,nie všetky idú okopčiť

Kvietoček, ale okopčiť z netu, nie zo svojho PC -pretože tam zároveň ukladá "cestu" k obrážťoku (net je prítomný stále, ale ty keď vypneš PC, nedostaneme sa k obražťoku).
Takto dostaneš odkaz http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12387.gif, no keď miesto URL napíšeš IMG = obrázok .
Naposledy upravil misoft : 09.03.12 at 00:13
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia zenicky, ako po vcerajsku? Hlava neboli? Nozky odpuchnute? ... pepsina asi vyzvrtala satrostu, potom hafkaca, kuchynu a napokon Poradu. :-)

... alabut posklada caky-paky a hajde na vander. Zakurim v transportaku a idem kuknut do vesteckej gule, co a ako zajtra, co hrozi narodu podtatranskemu. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno alabutík aj všetci, prajem vám podarený deň dnes, za pár chvíľ je tu víkend, tak nech si ho niečím nezaondiete...hovorím "nezaondiete", lebo som sa ráno pri lúčnom behu stretla so susedou odvedľa a tá v jednej vete za každým slovom "ondila, ondiala, ob-ondila", až som bola celá doondená, takže to musím vydýchať!..no čo už!...
...starosta mi včera vrazil do ruky jednu krásnu ružu ako odmenu za to, že som si vypočula prejav a bola mi tam zima...jeden by si myslel, že aspoň zakúria!..a tanečky sa nekonali, nôžky v pohode vydržali lodičky,ale zas- nejako často ich testovať nebudem!...
..a inak- káva je na stole, tak načo zbytočné reči!..pozdrav labutíkovi,alabutke a pohodu vám !...myslím, že už nám ani veštecká guľa nepomôže!...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zdravím, robím rýchly nákuk - už mám mierny absťák od porady, tak som zhrabla manželov pc...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsine nozky vydrzali i lodicky, kuwa, ale alabut nevydrzal, nikam som nesiel, musim zalahnut. Skusim tu este nakuknut. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pýta sa turista indiána:
- Koľko dreva potrebujete na dymové signály?
- Podľa toho, či ide o miestny alebo medzimestský hovor.


1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Kvietoček, ale okopčiť z netu, nie zo svojho PC -pretože tam zároveň ukladá "cestu" k obrážťoku (net je prítomný stále, ale ty keď vypneš PC, nedostaneme sa k obražťoku).
Takto dostaneš odkaz http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12387.gif, no keď miesto URL napíšeš IMG = obrázok .
ja som to kopírovala z netu,nie zo svojho PC,ja vo svojom PC ani žiadne obrázky nemám.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

http://www.cas.sk/clanok/218912/pozo...inotvorne.html
takze uz netusim, co budeme jest.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina, posielam ti alabutkin oblubeny:
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes aký besný deň! si pripadám akoby som žila v inom svete - a to je ešte len 11:20!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a ani kafu som ešte nemala pepsí!!!
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Aj sme začali občas trpieť hlukom a čím vyššie poschodie, tým viac sa vlastníci bytov "pustili do športovania"... ... začali nám vymieňať výťah.

Aj sa tešíme, keď už budeme mať nový , aj keď si ešte budeme musieť dlhšiu chvíľku počkať, ale utešuje nás, že to stojí za to ... .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
a ani kafu som ešte nemala pepsí!!!
..

..šak neny kedy, mojík....až fčul varím vodu, to už bude popoludňajšia kafica...a kto by mal chuť na karfáč, tak nech sa páči, aj zemiačky na vňaťke sú už...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
luja5 Pozri príspevok
Aj sme začali občas trpieť hlukom a čím vyššie poschodie, tým viac sa vlastníci bytov "pustili do športovania"... ... začali nám vymieňať výťah.

Aj sa tešíme, keď už budeme mať nový , aj keď si ešte budeme musieť dlhšiu chvíľku počkať, ale utešuje nás, že to stojí za to ... .
..

...cestou po schodoch, po schodoch, poznávaš poschodia!...poznáš to, nyje?..čo všetko sa dozvieš,čo by si inak nevedela!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať