Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..no veru!...a všetci poisťovací agenti sú až takí besní poistiť chalupu, okolo ktorej tečie jarok a ani jeden z nich nepovie takú blbosť, akože - ten jarok je nebezpečný, pri topení snehu pretečie a zaleje vám dom a pivnice vytopí, naozaj vám nič nepomôže, len dobrá poistka, nech si môžete potom za tie peniaze urobiť opravy...agenti sa tlačia do takých dedín, ktoré majú potoky, rieky, kde je možnosť záplavy, roztrhnutia hrádze, vyliatia vody cez breh...a poisťovne s úsmevom a promptne rýchlo preplácajú škody, na nič sa nepýtajú, vidia urobenú škodu, nuž tak v čo najkratšom čase poistencom pomôžu...ano, je to tak...kecám...
Pepsi, Ťa poopravím trochu... Odkedy na Slovensku začali zúriť povodne, prijali poisťovne patričné opatrenia /aby Ťa nemuseli odškodniť, tak Ťa pre istotu ani nepoistia, alebo len to, čo oni chcú/ - najskôr ťuknú do počítača a kuknú, či máš tú chalupu v záplavovej oblasti... Odkedy vodohospodári vypracovali záplavové mapy, tak by Ti až zrak prechádzal od tých farieb na vrstevniciach - žltá, oranžová, červená...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teší ma, že sa mi darí- šlapem jak ďábel- ako keby Lionel Messi z Barcelony, ako keby Kobe Bryant z L.A.Lakers, ako keby Kličko Vitalij...-ukazujem pani riaditeľke kto je špička...-momentálne nieje človeka, ktorý by ma dokázal zastaviť- to sa ani nedá- rozbehnutý vlak stopnúť...
Človek nyje /ako hovorí Pepsi/, ale niekedy sa aj vlak s vlakom zrazí, tak bacha...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Okolo obeda cŕŕŕŕ letefón - kuriér - okolo druhej popoludní cŕŕŕŕ letefón - kuriér bol už dole, vycáloval som 220€.
Večer moja 3/4 od radosti skoro skolabovala - notásik bol doma, monitor s povolaným krytom a pántami vymenený, spodný diel detto, HDD skontrolovaný, dáta na mieste. Vo vnútri noťasa papierik od môjho bývalého (kua - vôbec si na neho nespomínam - šak som ho mal pod sebou niekedy v 78-om), pozdravil, nejako to urobili bez DPH, len za obchodné ceny, ale prácu museli účtovať normálne.
Moja 3/4 už teraz ďatľuje do klábosnice na FB a stále otravuje, lebo toto, alebo hento jej nejde, alebo nevie, alebo "nechce" ísť. Vysvetľujem ako na to - no ona len svoje "Ale mňa to nezaujíma, ale prečo to nefunguje?".
No čo na to povedať? Už mi niekedy fakt lezie na nervy, keď 10x opakuješ jedno a to isté, no niekto to nechce pochopiť, len chce, aby to fungovalo.
Já d*b*l, že som jej ho kupoval
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
100_0350.jpg  
12 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
..

..no to si, mojík, len tak jemne tortami nazvala!..úplné megafajnové (a superkalorické), bomby sú to!..sladučké,až taký mňam...(ušlo sa mi kusisko!..také sa papá samo!..
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft Pozri príspevok
Okolo obeda cŕŕŕŕ letefón - kuriér - okolo druhej popoludní cŕŕŕŕ letefón - kuriér bol už dole, vycáloval som 220€.
Večer moja 3/4 od radosti skoro skolabovala - notásik bol doma, monitor s povolaným krytom a pántami vymenený, spodný diel detto, HDD skontrolovaný, dáta na mieste. Vo vnútri noťasa papierik od môjho bývalého (kua - vôbec si na neho nespomínam - šak som ho mal pod sebou niekedy v 78-om), pozdravil, nejako to urobili bez DPH, len za obchodné ceny, ale prácu museli účtovať normálne.
Moja 3/4 už teraz ďatľuje do klábosnice na FB a stále otravuje, lebo toto, alebo hento jej nejde, alebo nevie, alebo "nechce" ísť. Vysvetľujem ako na to - no ona len svoje "Ale mňa to nezaujíma, ale prečo to nefunguje?".
No čo na to povedať? Už mi niekedy fakt lezie na nervy, keď 10x opakuješ jedno a to isté, no niekto to nechce pochopiť, len chce, aby to fungovalo.
Já d*b*l, že som jej ho kupoval
Ak v počítači nič nefunguje , ale váš diagnostický software hovorí , že je všetko v poriadku , ide o tzv. vládny vírus. (Murphy)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes prajem...vonku je tak akurát studeno, tak alabutík nech ešte zostane pri alabutke a kto nemusí, nech dnes nič nerobí..aj zajtra je deň...tak dám kávu na stôl...

...a pohodu prajem od rána...
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne
počasie
Čas 06:20 hod.
Teplota-16 °C
Pocitová teplota -23 °C
Vietor 11 km/h
Tlak 1030 hPa
Vlhkosť 87 %
Azakristuš, im sibe tam hore? Ani snezienkam sa nechce vyliezt zo zeme, ale reuma to ano, ta kvari alabuta sta stado krestanov ... pepsina ahoj, sarkana pozdravim telepaticky, alabutka o chvilu odcvala do prace zivit alabuta, stastna to zena. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a to si kde odmeral, mojko, hentú teplotu?..fšak to nemajú ani vo Fínsku už, že -16...to dáke staré noviny otváraš!...neviem, neviem, či ti alabutka okuliače neschovala, aby si sa niekde nezakukal, pokial ona otročí...
...a pocitovú teplotu tiež prehodnoť, šarkan ti posiela lízatkovú okolokrčku...štek!...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pocitova sa odcita z tabuliek podla rychlosti vetra, udaje, ktore som smaril su z oficialnej stanice na webe asi kilometer odo mna ... alabutka namerala az -17*C. Dnes asi z rylovania nebude nic, alabut bude kosti vyhrievat pekne za sklom. :-)
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

terezamaria Pozri príspevok
Dnes som vyrábala torty pre Tomášov, malému 4 ročnému vnúčikovi malú a synovi väčšiu. Malý chce mať rovnaké. Ale vnúčik bol podarený, dávala som mu tortu, tak sa usmial, poďakoval a nesmelo sa poobzeral dookola, či ešte niečo nepríde...ale prišlo aj autíčko. Aj sme oslávili, lebo zajtra ide syn hrať tenis / vraj vtedy, keď je kurt voľný /. Tak sa ponúknite......
Terazky som sem nakukla, a čo vidím - 2 ovocné torty s mandarínkami... Teda dúfam, že nevidím dvojmo! Aj ja chcem takú tortúúú a babkúúú... a nemusí sa volať ani Mária-Terézia...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
To čo je dneska za deň??
Teraz som v schránke objavila oznámenie o uložení zásielky od našej drahej novej poštárky...
Nič by na tom nebolo čudné, keby nechodila cca medzi 8,30 a 9,00 hod, pritom my sme tu už od pol ôsmej. Teraz sa máme trepať pre to na hlavnú poštu cca 12 km horedole....
Nóóó ja v ostatnom čase nachádzam v schránke každý deň nejaké predvolebné letáky, plagáty, noviny, z ktorých sa na mňa škeria počítačovo upravené fotky našich expolitikov, ktorým sa do politického dôchodku nechce ani za svet a tak sa mi prihovárajú, aby som si ich vypočula, prečítala, zakrúžkovala, volila... Včera mi tak vypadol zo schránky jeden z SDKÚ a nariekal, že je až na 53 mieste, lebo vraj podporil Radičovú... A dal /dokonca aj na bilboardy v meste/ svoje mobilné číslo, že keby som niečo potrebovala...
No dobré je to papierovanie na jednu vec: máme novú hypokaustovú keramickú pec, tak všetci tí úlisní politici končia u nás v pekelnom ohni . Zistila som, že zatiaľ najlepšie horí Fico a Slota... Už sa teším, kto sa bude škvariť dnes...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Oliwa Pozri príspevok
Terazky som sem nakukla, a čo vidím - 2 ovocné torty s mandarínkami... Teda dúfam, že nevidím dvojmo! Aj ja chcem takú tortúúú a babkúúú... a nemusí sa volať ani Mária-Terézia...
Oliw no čo narobíš, keď malý chce vždy takú, akú dostane
jeho ocko. Príď a upečieme a ani babku si nemusíš
adoptovať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Terezka, dík za pozvanie, uspokojím sa aj s receptom v SS, ak prezradíš, čo sa pod tou plnkou skrýva, či tiež mandaríni alebo niečo iné...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alabut Pozri príspevok
Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
Alabutko nerúhaj sa. Platí jedno, čo nechceš, aby robili Tebe, nerob ani ty druhým. Dobré sa raz vráti, ale zle aj dvakrát.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alabut Pozri príspevok
Skoda, ze ta dochodkyna nie je alabutka. Spominam si, ked ma odvazala zachranka pocas zimnych mrazov z hor, snehu po pas, pytali sa ma, ze: "Ste na nieco alergicky?". Vravim: "Na krestanov." Chceli ma v horach opat vylozit a nechat tam, akoby zachranka bola iba krestanska a ja som neplatil odvody a dane ... zasiahla alabutka, nech jej to panbozko vynahradi na detoch a peniazoch a nech slak trafi vsetkych krestanov. :-)
No ja si myslím že všetko zle robíte vy pohania a tí pohania čo sa tvária že sú kresťania, tak prečo nadávaš na skutočných kresťanov pre začiatok stačí aby si poznal kresťana podľa dodržiavania desatoro Božích prikázaní, ak ich niekto nedodržiava tak nie je kresťan akokoľvek sa bude búchať do pŕs a hlásiť ku kresťanom a aby si mohol kresťanov odsudzovať musíš aj ty poznať aspoň ich základný kódex - Desatoro
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dneska potešil obed s poraďáčkou nikou.sum- dobré dievča to je, milé,rozumné, inteligentné- som rád že som ju osobne spoznal...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať