Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..notybrďo!..toto je ako večerníček pre veľkých!...aj s dobrými radami...
..to varene cervene vinko je veru vyborny napad..zahreje..a aspon mi v skrini nebude zavadzat..svietilo tam od vianoc..
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
aj ja cestári ma teda neprekvapili ledva som sa vyštverala na hradný kopec trelejbusáci sa tiež velmi tešákovali ale čo už, tender na sol na posýpanie bol asi vyhlásená len na soľ do -5, nato sa vyhovárali že soľ nezaberá
U nas na schodoch zabrala a vidno to najma v brane, fuj to je humus a to som dnes umyvala
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

wagner Pozri príspevok
Záleží od toho, či bol zle zavesený alebo bez príčiny. Ak bez príčiny, tak dôsledky nemusia byť hneď
Nemyslite hned na najhorsie, urcite bol zle zaveseny
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1298791/Ak...amentu-retazou
inak to dievča s tými zelenými vlasmi má asi koľko rokov 15? politika ich určite úprimne zaujíma...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Asi mi hrablo, večer o desiatej sa naládovať pečeným kuraťom.... Snáď zaspím
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Asi mi hrablo, večer o desiatej sa naládovať pečeným kuraťom.... Snáď zaspím
aj mne. ja som teraz zožrala rybie prsty pečené v trúbe. zaspíme neboj....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ja som preventívne zvýšila večernú dávku nakrájaného tyblčka z jedného na dve...nech zase nestraším po polnoci...a mám zapálené dve sviečky..tiež preventívne..že keby čosik...
...šarkan je vyčesaný, dostal od Terezky špeciálny ryžáčik, lebo normálna kefa na šarkanov mu je k ničomu a kefovanie vy držal aj dve hodiny...a čumí na mňa, ako mu nežne nadávam do plznúcich hadov a vypelichaných kocúrov, a vôbec mu nevadí, že som opratá, šlahne ma jazykom po čele a s pokojom na dušičke sa odplazí do peliška..tak dobrú noc...
6 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
..to varene cervene vinko je veru vyborny napad..zahreje..a aspon mi v skrini nebude zavadzat..svietilo tam od vianoc..
Tento názor mal včera aj môj manžel. Varil si víno a keď som otvorila dvere na dome ani som sa nevyzúvala a už som letela do kuchyne ako dáka neriadená strela. Manžel na mňa kričal z obývačky: "Nemusíš tak utekať, hrniec som už vyhodil"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Tento názor mal včera aj môj manžel. Varil si víno a keď som otvorila dvere na dome ani som sa nevyzúvala a už som letela do kuchyne ako dáka neriadená strela. Manžel na mňa kričal z obývačky: "Nemusíš tak utekať, hrniec som už vyhodil"
..

..dúfam, že si ho pochválila, že špinavú robotu urobil za teba...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Porada má nové logo?
Dnes večer a teraz:
ScreenHunter_53.jpg  
ScreenHunter_54.jpg  
1/1
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

..dúfam, že si ho pochválila, že špinavú robotu urobil za teba...
Urobil. Tak po chlapsky, otvoril dvere, hrniec hodil do záveja a dnes som ho odtiaľ vyťahovala. A to si ešte myslel, že mu pofúkam tú popálenú labu, lebo hrniec v rýchlosti chytil bez chňapky. Potom ešte vo väčšej rýchlosti použil svoju flisovú mikinu a teraz po mne chce aby som mu ju zaplátala, lebo mu ten žeravý hrniec vypálil dieru.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kazu Pozri príspevok
Urobil. Tak po chlapsky, otvoril dvere, hrniec hodil do záveja a dnes som ho odtiaľ vyťahovala. A to si ešte myslel, že mu pofúkam tú popálenú labu, lebo hrniec v rýchlosti chytil bez chňapky. Potom ešte vo väčšej rýchlosti použil svoju flisovú mikinu a teraz po mne chce aby som mu ju zaplátala, lebo mu ten žeravý hrniec vypálil dieru.
..ale, zase musim sa ho zastat..aj zenam sa to stane, hlavne, ked si daju zovriet vodu na kavu a sadnu k PC..moj pripad nedavno..stastim bolo, ze syn zacitil horiet hrniec..
..joj a on nevie, ze popalenu labu treba rychlo posolit a nechat posobit..asi nie..tak rada pre podruhykrat..treba vydrzat par minut..moja skusenost s nedavnym opalenim..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

pepsina cusi aj alabutka spi sta babatko ... spln-nespln ..., idem dat hryza a loka. :-)
velky-recept16662_1324749435.jpg  
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne
počasie
Čas 06:40 hod.
Teplota -22 °C
Pocitová teplota -22 °C
Vietor 1 km/h
Tlak 1036 hPa
Vlhkosť 85 %

A kuwa, opat to zacina, alabut uz nema cim kurit, v pivnici stale -5*C, dochodok daleko, niekde musim zohnat dva kusky polystyrenu do okien. Pozdravujem pepsinu, asi spala sta babatko, poskrabkaj za mna sarkana, idem veselo mrznut. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Aktuálne
počasie
Čas 06:40 hod.
Teplota -22 °C
Pocitová teplota -22 °C
Vietor 1 km/h
Tlak 1036 hPa
Vlhkosť 85 %

A kuwa, opat to zacina, alabut uz nema cim kurit, v pivnici stale -5*C, dochodok daleko, niekde musim zohnat dva kusky polystyrenu do okien. Pozdravujem pepsinu, asi spala sta babatko, poskrabkaj za mna sarkana, idem veselo mrznut. :-)
..

..no pepsina ťa počula drkotať zúbkami, tak fčul rozmýšla, ako ti dopraviť kamion dreva, lebo ten drkot nebol nič moc budíček...a také raňajočky lukulské- to by som si aj ja dala povedať...tak aspoň kávu dám na stôl, ak by už niekto bol zobudený takto zafčasu... a ""pocitová teplota" to je čo?..teplota citov voči okoliu?..
...a dobré ráno labutík aj všetci...a ak vám dnes bude zima, treba si z nej trochu nazavárať do zásoby..lebo ak bude v auguste horúco od slnka, vypustíme z tégla trochu zimky a hneď to bude lepšie...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a pes nenažraný sedí vedla mňa a čaká na svoju rannú kôrku chleba...a tuším mám aj výčitky svedomia, lebo v telke hlásili, že v chlebovej kôrke je najviac rakovinotvorných zárodkov, no tak že či mu nedávam nejaké svinstvo...ale zatial mu chutí...aj mne..chlebová kôrka je najlepšie, čo môže byť...a uvažujem, že oni v tej telke nepovedali, z čoho sa tam tie pľuhy zobrali, či z múky, soli, kvasníc alebo octu...nie..len upečená kôrka je škodlivá...asi z elektriny..no, nevadí, chlebík s maslom a syríkom je na stole, tak krásny deň vám a len samé dobré veci-zvlášť do NR prajem..tam to bolo fčera dosť akútne..no......a labutíkovi idem zaniesť aspoň trochu dreva, nech nezmrzne...
..a idem si dnes aj voľačo naštudovať, lebo zajtra je písomka v školičke...že "semestrálny test"...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.atlas.sk/vieme-ako-n...o-a-ekonomika/

...neviem-neviem, ako to bude po voľbách...však všetci budú mať robotu, toľko jej bude, že nebude čo robiť!...a zaujímavý návrh-jasné, že od esdékáú...príplatok firme, ak zamestná nového človeka...skade na to zoberú?..a ročné odvodové prázdniny-šak to už čo za sprostosť?..na aké pozície tých ľudí zamestnajú?..joj, takéto sľuby mi len pokazia chuť do jedla!..ale sľubotechny už majú určite aj premyslené, ako do zákonov vtesnať pár slov, ktoré tie ich sľuby anulujú hned , ako sa dostanú za dvere parlamentu...hnus..


...a slovenčina sa rozrástla o nové slovo..."spružniť"..
Naposledy upravil pepsikova : 08.02.12 at 07:04
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a nad balkónom mi lieta čierny bocijanko...rarita, lebo doteraz sme tu mali iba dvoch bielych...možno si potrebuje niekde urobiť hniezdo a možno aj nejaké vnúča prihodí...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pepsi, kukám, dneska samopis? rozumej samomluva v písanej forme
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dnes som sa pobavila ráno v obchode u nás na ulici. Majiteľ mi hovorí, že včera okradol zlodeja. Takto:
Zlodej ráno ukradol čokoládu, čo majiteľ zistil na zázname s kamery. Po obede prišiel zlodej do obchodu zase. Tak ho chytil za límec a že pekne zaplatí tú kinderčokoládu, čo ukradol. Zlodej sa bránil, že on ukradol inú čokoládu a ukázal ktorú.
Mal zaplatiť 40 centov, ale mal len 1 Euro. Majiteľ zobral teda 1 Euro a povedal mu: Naspäť nič nedostaneš a odchod!
Po jeho odchode nahodil do pokladne ešte ďalšiu ukradnutú čokoládu s pocitom, že asi takto to bude musieť robiť.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať