Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..vcera som niesla vnukovi obed-jeho oblubene file so salatom {lebo matka v robote u sukromnika musi si nadrobit navstevu u lekara, vobec sa mi to nepaci, ale co uz, musi byt rada, ze ma pracu}, no a neskutocne ma prekvapil a potesil bredpitik, ako sa radoval, oblizoval a pusinkoval ma, tesil sa ako male decko..no a ja s nim..
..

..joj no fšak, keď si išla domov s prázdnou taškou, mala si ho pribaliť, bolo by ti veselšie s bredíkom..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Aktuálne počasie v alabutove: cas 12:20 hod. teplota
-16 °C
pocitová teplota -24 °C vietor 16 km/h tlak 1028 hPa vlhkosť 77 % :-)
..

...labutík, dnes si nejako dlho bol pod perinou...alabutka mala poobednú?..sa mi ráno ani nerátalo bez teba...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..joj no fšak, keď si išla domov s prázdnou taškou, mala si ho pribaliť, bolo by ti veselšie s bredíkom..
..veru tak...bolo, bolo....po ceste som si aj poplakala....no, vnuk sa na mna este stale hneva, ze som mu davala somarinky, piskoty, chrumky kukuricne, no ved on len malicko si zobol....ma prisny rezim doma, musi posluchat, vnuk bol nervozny, lebo mu mys na pc raplovala a odniesol si to havinko..schoval sa raz pod jednu fotelu, potom pod druhu a nakoniec aj do klietky skocil..dufam, ze to prejde a pride zase k nam..
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
http://spravy.pravda.sk/sest-eur-moz..._sk_domace_p23

Šesť eur môže položiť chránenú dielňu

"Okamžite po upozornení zo Sociálnej poisťovne sme dlh zaplatili. Lenže bolo to už dva dni po odoslaní žiadosti o refundáciu

Velmi rad by som uradom naparil extremne pokuty za omeskanie platieb obcanom, lenze to zakon nedovoluje.

Kto je na vine ?!

no nenastve toto ?!
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

toto je tak ujete az sa mi to paci

0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

zdravím, konečne zrekreovaná, oddýchnutá od syna, víkend bola romantika ja a manžel, v nedeľu sme aj Jánošíkove diery pochodili, potom wellnes v hoteli Permon a hajde k svokre pre syna... Dnes už klasika...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak a už internetujem...

V najsamväčšom operátorovi povedali ,že keď niekoľkokrát po sebe vypadne prúd, tak sa stratia všetky nastavenia routera...
No a my sme v sobotu vypli a zapli hlavný istič asi 40x, lebo starý montoval svetlo v kúpeľni...
Druhýkrát budeme vedieť....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ja mám poslené 4 dni tuším pobosorované...
To čo sa už deje, tak to je vrchol...
A navyše mi nejde doma internet a neviem prísť na to, prečo...
..... zaplatila si
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Už ma rozčuľuje..že tento rok mal ešte len 5 týždňov..a z toho dva týždne sme už bez vody. Teraz to zvaľujú na mrazy..ale čo to prvé zlyhanie? Vtedy ani mrazy neboli...a popraskalo potrubie...tak neviem ... peniaze brať vedia vodárne..ale žeby opravovali nekvalitné , tak to nie....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..oki, tak ti pošlem kúsok slnka!..zas mi nazerá do tých špinavých okien, potvor jeden..tak nech ide k tebe!!!
pepsi buď v klude to si nevidela moje slnko kedy bolo? v auguste moje sú na to asi tak....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
..... zaplatila si
Až priveľmi, doteraz mi rátajú zľavu za 2mesačné oneskorenie pri zapajaní Magia a furt mám velice najvýhodnejší paušál a všelijaké výhodné balíčky, ktoré su asi ale drahšie, ako bežné akciové balíčky...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
DanielaSĽ Pozri príspevok
Už ma rozčuľuje..že tento rok mal ešte len 5 týždňov..a z toho dva týždne sme už bez vody. Teraz to zvaľujú na mrazy..ale čo to prvé zlyhanie? Vtedy ani mrazy neboli...a popraskalo potrubie...tak neviem ... peniaze brať vedia vodárne..ale žeby opravovali nekvalitné , tak to nie....
a ako to zvládate? V telke hovorila jedna pani, že sa chúďa umýva v lavóriku...
Neviem, ani nechcem, si to vôbec predstaviť.
Držím palce, nech to rýchlo zapoja!
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
AlaNR Pozri príspevok
a ako to zvládate? V telke hovorila jedna pani, že sa chúďa umýva v lavóriku...
Neviem, ani nechcem, si to vôbec predstaviť.
Držím palce, nech to rýchlo zapoja!
Tak my máme väčšie šťastie... chodíme sa sprchovať ku svokre, tá má vodu zo studne. Inak my tiež máme na dvore pumpu..odtiaľ máme vodu na splachovanie WC a umytie. Ale práčka neperie, myčka neumýva....a je to strašný nezvyk neumyť si ruky pod tečúcou vodou.... No a dnes sme na pitie a varenie kupovali v Sabinove 18 fliaš vody, lebo u nás hypermarkety majú permanentne tie najlacnejšie vody vypredané.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
Oliwa


Netuším, ako sa to volá, ale ja by som to dávala poslancom pri odchode z parlamentu namiesto notbúka... Tak toto NIE - aby ich niekto ešte aj tlačil? (Ibaže by oni boli tým pohonom!)

A inak, nemohol Ríšo nechať tú tému aspoň do jej narodenín - 11. 2. ? Tých pár dní by už nikoho nezabilo... Sme mohli tortu upiecť, sviečky zapáliť, spoločne osláviť... Ja viem, už mala vyše šesť rokov, aj do školy už mohla chodiť, no takto má len nedožitých 7 ... ale za to prežila 6!

Inak pjekne sa to tu rozbjehlo, v tejto staro-novej téme... tak-tak, keď je niečo 1.séria, musí byť aj 2.séria - ale prvý diel je VŽDY ten najlepší
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..žiadna večerná kafa sa nepodáva?..tak posielam dolče bez gusta...volá sa to že "caffe lungo"...niečo luxusnejšie...tak komu pošlem?..mám také dušičkové hrnčoky, tak hádam po ceste luftom nezamrzne...a keby aj, bude čokoládka...fajn večer vám..
3 0
neldanka neldanka

neldanka je offline (nepripojený) neldanka

mna dneska rozculila jedna zenska z posty.... musim sa postazovat aspon vam... kedze mame firemny ucet v postovej banke, a oni maju take blbe vypisy, ze ked niekto urobi vklad hotovosti, meno vkladajuceho tam neuvedu... a co cert nechcel, na januarovom vypise mam vklad a bez VS, a tak nedokazem platbu priradit (poskytujeme pripojenie do internetu)... uz druhy den obvolavam kade tade a neviem sa dopatrat.... a ta zenska, miesto toho, aby ma najprv vypocula a potom povedala, ze nech radsej skusim zavolat veducej posty, nedala mi ani dohovorit, zacala vrieskat jak blazniva, ze toto mi nikto nezisti, bo sa to NEDA!!!!! verili by ste tomu???? v dnesnej dobe pocitacovej techniky???? a pritom pri kazdom vklade od nas chcu obciansky preukaz... je to malichernost, ale tak ma to rozculilo ze az... (((((((
ps: mame este jeden ucet v inej banke a tam s tym problem nie je, zakazdym uvedu meno vkladajuceho...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes ma pobavili Matovičovci. Matovič vymyslel, že treba ísť na detektor lži, aby bola ich kandidátka čistá. A čo sa stalo? No predsa tí najčistejší Palko, Mojžiš, Zajac a iní sa vzopreli. Zaujímavé čítanie je aj toto: http://spiritko.blog.pravda.sk/2012/...ho-natriasalo/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Dnes ma pobavili Matovičovci. Matovič vymyslel, že treba ísť na detektor lži, aby bola ich kandidátka čistá. A čo sa stalo? No predsa tí najčistejší Palko, Mojžiš, Zajac a iní sa vzopreli. Zaujímavé čítanie je aj toto: http://spiritko.blog.pravda.sk/2012/...ho-natriasalo/
možno by neprešiel na úplatky ani on, alebo to má vyskúšané....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať