Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Včera sme boli na Všzp v Trenčíne ohľadom elektr. komunikácie. Večer som si stiahla certifikát a dnes ráno som prvý raz poslala mesačný výkaz z Pohody, išlo to úplne jednoducho a bez problémov, výkaz je odoslaný a ja sa teším, že som to zvládla bez cudzej pomoci
8 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

Pekný deň všetkým, moja odpoveď na otázku, čo ma dnes potešilo - táto téma, kde si krásne !"štebocete" a ste to vy, ktorých názory mi vždy boli blízke a pomohli ste mi aj dobrou radou., len náhodou som sem dnes nakukla a teším sa z toho a ak dovolíte, rada sem občas prispejem., mám za sebou vianočný pobyt v nemocnici a tak hľadám v živote pozitívnych ľudí a vidím, že toto je to správne miesto., takže ešte raz - krásny deň všetkým.
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
delonka Pozri príspevok
Pekný deň všetkým, moja odpoveď na otázku, čo ma dnes potešilo - táto téma, kde si krásne !"štebocete" a ste to vy, ktorých názory mi vždy boli blízke a pomohli ste mi aj dobrou radou., len náhodou som sem dnes nakukla a teším sa z toho a ak dovolíte, rada sem občas prispejem., mám za sebou vianočný pobyt v nemocnici a tak hľadám v živote pozitívnych ľudí a vidím, že toto je to správne miesto., takže ešte raz - krásny deň všetkým.
..

..vitaj, delon..radi ťa tu uvidíme a ak prispeješ, budeme len radi..posunieme sa, ňach máš dosť placu..hádam si sa už vyliečila, alebo aspoň preliečila z nemocničného pobytu...a ak máš nejaké švíčky na sebe, tak bacha-občas (skoro furt) je tu kopa vecí do smiechu...ale kafa je tu vždy čerstvá...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Tak držíme päsť, tfuj tfuj!!!
..

..trafila si šarkana a monitor!..tak som zvedavá, ako to utrieš...a budem na to pamatovať, že tfujtfuj!...ale fšak vonicgou...to je len taká slabota, aby lektorka vedela, že sme na jej nudných prednáškach nespali
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

dnes som dostala mailom list od p. Mihála ako poďakovanie za účasť na školení, ktoré bolo v rámci jeho "túry" po krajských mestách nebudú náhodou voľby????
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

no, ja som poďakovanie dostala tiež, aj keď som sa nakoniec na školení nezúčastnila... neviem, aká tam bola prezentácia ..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nuž, zvolebnieva sa... Trebalo si spomenúť na reálnych poslucháčov i tých potenciálnych... Lebo jedni i druhí sú - potenciálni voliči... či aj reálni...?????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
janaGT Pozri príspevok
dnes som dostala mailom list od p. Mihála ako poďakovanie za účasť na školení, ktoré bolo v rámci jeho "túry" po krajských mestách nebudú náhodou voľby????
..

..och!..no ja by som teda váško jožka nijako, ale zobrala by som to tak, že on vôôôbec nechce tvoj hlas, len slušne poďakoval za účasť, záujem a vašu pozornosť a podporu jeho školení počas jeho pobytu v ministerskom kresle...lebo-fšak, tie školenia potrebujete a aj slušnosť káže niečo...aj keď pred volbami...možno si pritom poraďácki voliči spomenú na jeho ťahy...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..trafila si šarkana a monitor!..tak som zvedavá, ako to utrieš...a budem na to pamatovať, že tfujtfuj!...ale fšak vonicgou...to je len taká slabota, aby lektorka vedela, že sme na jej nudných prednáškach nespali
Kamaráti mi pomôžu

0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Zdenka 0705 Pozri príspevok
no, ja som poďakovanie dostala tiež, aj keď som sa nakoniec na školení nezúčastnila... neviem, aká tam bola prezentácia ..
prezentácia žiadna ... prišla si, bola si, neprišla si, nebola si
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

janaGT Pozri príspevok
prezentácia žiadna ... prišla si, bola si, neprišla si, nebola si
Janka - ale ja som neprišla - a predsa som bola - podľa nich, veď mi aj zaďakovali
... no tento "ťah" na mňa neplatí
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne
počasie
Čas 14:10 hod.
Teplota -10 °C
Pocitová teplota -10 °C
Vietor 5 km/h
Tlak 1023 hPa
Vlhkosť 81 %
Jaaaaj, iba -10*C, v izbe -6*C, v pivnici iba -3*C, teplucko, aj do suda s kapustou som sa dnes dostal, zajtra varim kapustnicu, este rebro z kriveho psa niekde zohnat. Cernicove vino pri -6*C v pohode drzi, asi ma vela alkoholu, cukrom som nesetril. Druhu davku som na jesen dodzubal so solou, ale uz sa z toho spamatavam. Zajtra skontrolujem slivky a maliny v sude a na jar namiesto mrkvy sa bude tusim vyrabat elixir pre pospolity lud, cize alabuta, vsetkych psov z ulice, macky v zahrade, Gorila by mala dostat banan? ... figu ... po tlame. :-)
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

takú strašnú radosť mám...moja staršia dcéra dnes urobila skúšku z anatómie na LF .......taký mi padol zo srdca kameň, až ho bolo určite počuť.....
8 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

...gratulacia, dcere, ci? :-)

Zmizlo mi tlacidlo minikomentar. Som sam? :-)
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
alabut Pozri príspevok
...gratulacia, dcere, ci? :-)

Zmizlo mi tlacidlo minikomentar. Som sam? :-)

Nie, ani ja ho nemám
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

baby ako sa píšu tieto mini komenty? dakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Aktuálne
počasie
Čas 14:10 hod.
Teplota -10 °C
Pocitová teplota -10 °C
Vietor 5 km/h
Tlak 1023 hPa
Vlhkosť 81 %
Jaaaaj, iba -10*C, v izbe -6*C, v pivnici iba -3*C, teplucko, aj do suda s kapustou som sa dnes dostal, zajtra varim kapustnicu, este rebro z kriveho psa niekde zohnat. Cernicove vino pri -6*C v pohode drzi, asi ma vela alkoholu, cukrom som nesetril. Druhu davku som na jesen dodzubal so solou, ale uz sa z toho spamatavam. Zajtra skontrolujem slivky a maliny v sude a na jar namiesto mrkvy sa bude tusim vyrabat elixir pre pospolity lud, cize alabuta, vsetkych psov z ulice, macky v zahrade, Gorila by mala dostat banan? ... figu ... po tlame. :-)
..

..joj, labutík, krivého psa nemám, ale poznám kopu krivých ľudí, nemohlo by byť rebro z takého??..či -človečinu neješ?.. gorila dostane basu..pekne doživotne ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
baby ako sa píšu tieto mini komenty? dakujem
..

fšak tam, kde fčul píšeš, je taký štvorček, ten zakvačkaj a máš mini...ale nedá sa dať ani súhlas, any nyšt!..

..úplne zlé info som ti dala..prepáč, mojík..
Naposledy upravil pepsikova : 09.02.12 at 17:20
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm ......že nenasexoval som sa ????

Dnes poobede do mesta sme sa s manželkou vybrali ....
Prídem k autu , už z diaľky sa mi niečo nezdalo , pneumatika vyfučaná ...
Nuž čo , vybral som kompresorík a davaj natlačiť nejaký ten luft ...
Doteraz drží tlak ...

...hm , žeby nejaký debo nemal čo včera robiť ???...realizoval sa ???...ešte aj klobúčik na ventil pekne nazad dal ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale toto sa mi ako?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať